Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-10-30 16:19 / Tysiącznik na forum
oby tylko nie zjazd.....

ps. lubawa obecnie ma c/z już koło 8 (z uwzglednieniem prognozowanych wyników za ten Q. ) siłą rzeczy musi odbic kiedyś :))
caabi / 2007-10-30 16:18 / Tysiącznik na forum
krzych jaka masz srednia..... i tak z ciekawosci to chyba juz troche tych akcji uzbierałeś ??
caabi / 2007-10-30 16:03 / Tysiącznik na forum
przynajmniej nie mozemy juz narzekac ze nic się na niej nie dzieje... :)))

spoko kasa jest to się będzie dokupowac...zasatanawiam sie czy nie wejsc w 100% w nią.... oczywiściue systematycznie dokupowac i poprzez zasiedzenie poczekac na 3 zł ...
caabi / 2007-10-30 16:00 / Tysiącznik na forum
nie no to nie był jeden dzień....... 3 dni sypał moska.. pamietam..... jak by to było dziś :)))
caabi / 2007-10-30 15:48 / Tysiącznik na forum
no wiesz..... rok temu jak moska sypał też to tak wyglądało....
zobaczymy....
caabi / 2007-10-30 15:42 / Tysiącznik na forum
ktos duzy wywala..... ale czy to powtórka z moski...... kurde ta spolke traktuja jak szmate jakas :(((
caabi / 2007-10-30 13:51 / Tysiącznik na forum
oby tylko nie moska.... nie jego miałem na myśli...... myślałem raczej o tym panu co ostatnio wszedł powyżej 5%....
caabi / 2007-10-30 13:47 / Tysiącznik na forum
albo testuje czy będą wywalać ...... badać czy to dno do odbicia.... no zobaczymy...

chyba że to ty krzychu :))))

Re: Rekord musi mieć to coś

caabi / 2007-10-30 13:47 / Tysiącznik na forum
czyżby jakiemuś większemu udziałowcowi lubej nie spodobała się ta cena..... na K ktoś więcej postawił... zobaczymy czy zdejmie...
caabi / 2007-10-30 13:30 / Tysiącznik na forum
w sumie mogła by walnąć na 1,74 i stamtąd zacząć odbicie jutro..... tylko że tu jest kwestia że musi się wykrystalizować trand wzrostowy... bo na razie wykres taki jak biotka.... ciągle w dół....

ps. Sław dziś opusciłem biotka.... oczywiście niedlugo odkupie.... ale cos mi sie wydaje ze wyniki będą nieciekawe jeszcze w tym Q i moze spasc nizej..... powoli będę wracał ale po niższych cenach..... i tak musze na nim odbobić prawie 40% :)

Re: Rekord musi mieć to coś

caabi / 2007-10-30 13:26 / Tysiącznik na forum
coś mi tu śmierdzi z tą lubawą.... moim zdaniem wywalają zniecierpliwieni.... ja dziś połowe po 1,86 zepchnałem... teraz usredniłem po 1,79 .... czekam... czekam już z nią długo ale jestem twardy choć jest irytująca..... co do prymusa... jesli sprzedają to napewno maja jakies informację które przemawiają za.... nie lubie moski... szkoda ze znowu on sie tu kreci... ale bym nie panikował pamietajcie ze zarzad kupował po 2.50..... będą się starali jakoś wpłynąć na kurs... może kogoś od PR zatrudnią... niedługo przetargi na kamizelki dla policji z konsorcium z mawą napewno troche ugrają..... bez paniki c/z niski nie ma co się spinać..... jest okazja na zwiekszanie zaangazowania
caabi / 2007-10-30 11:20 / Tysiącznik na forum
ja dziś zredukowałem akcje o połowe.... też cierpliwość mi siada zwłaszcza do maluchów..... chyba w fundy na MWIGu sobie wejde i zaczekam az odbiją...... bo codzienne osuwanie o 1% mnie nie bawi....

Re: No to mamy rekord

caabi / 2007-10-29 20:26 / Tysiącznik na forum
jak słysze tą jakubiak to masakra ona juz mówi że nie będzie euro w warszawie bo platforma cos chce zmieniać ..... boze ona przez pol roku nawet projektów nie narysowała a gdzie kosztoryzy przetargi same budowy itp.... szok szok.... to dziecko po technikum elektyrycznym by wiecej wiedziało jak sie do tego zabrac i w pol roku to juz wszystko jesli chodzi o sprawy papierkowe powinno byc za nami.... a rezerwowe lokalizacje tez ze 2 conajmniej.... a jak by zaczli kopac i znaleźli groby zabitych w 2 wojnie swiatowej zydów.... tak jak znależli w łodzi ?? i cala inwestycja by staneła//...... zero myslenia az szkoda pisać ....
caabi / 2007-10-29 19:40 / Tysiącznik na forum
znalazłem.... przeczytalem i dalej nie wiem O CO KAMAN :)))))))) powaznie
caabi / 2007-10-29 19:23 / Tysiącznik na forum
no dlatego was pytam bo ja ostatnio dopiero zaczalem sie interesowac zabrzem...... a zamieszali w tym komunikacie niezle :)))))

Najnowsze wpisy