Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-10-08 11:41 / Tysiącznik na forum
ja i tak krótkoterminowo myslę że niedlugo prokom znów zwiekszy zaangazowanie (jak dostanie kase z acceco) do 50% dobiją i luzik :))))
caabi / 2007-10-08 09:56 / Tysiącznik na forum
jak przebije 3.15 to raczej trzymać.... bo droga na 4.5 otwarta..... czytałem ostatnio jakąś analizę techniczną z BZWBK dla lubawy właśnie (jak znajde linka to wkleję) i 3.15 to kluczowy opór przed niezłym upem (tak pisali pozniej o oporach na 4.7 i 5.6 wazne zeby wylamala sie z dlugoterminowego spadkowego a do tego potrzeba chyba 2.8)
narazie można tylko pomażyć choćby o 3 zł ale kto wie jak potoczy sie współpraca z ergo zlin .... przejęcie bezalinu i jak pojda zamówienia na kamizelki dla policji (w konsorcium z mawą).... kto wie....
caabi / 2007-10-08 09:53 / Tysiącznik na forum
na takie spółki zawsze przychodzi czas.... może obecnie to tylko chwilowe odbicie i dalsza konsolidacja.... ale napewno kiedys będzie latała tak jak hawe w zeszłym tygodniu.. :)))
caabi / 2007-10-08 09:49 / Tysiącznik na forum
ja nie licze ze za 2 tyg bioton bedzie po 2 zł czy w inne "cuda" oczywiste jest ze na nim naprawde zacznie sie dziać jak pokaże zysk np za 1Q 2009 roku 150 mln zł za 2Q 165 mln itd... na takie rzeczy przyjdzie czas wtedy wskaźnikowo się poprawi(zysk na akcje nie będzie 0,02 zł tylko 0,5 zł. i fundusze i wielu malych inwestorów zacznie się pakować w bioton po dużo wyższych cenach..... ja tak to widze

Re: Zapowiada się spokojny tydzień na GPW

caabi / 2007-10-08 09:44 / Tysiącznik na forum
jak dla mnie lubawa może tak sobie rosjąć co sesję o 4%.... ale dziś chyba zapowiada się coś wiecej.....
caabi / 2007-10-08 09:42 / Tysiącznik na forum
ale aby zbudować firmę która ma mieć zasięg globalny wykonuje zarząd odpowiednie kroki, mają już dostęp poprzez spółki JV niemal na całym świecie.... wyniki finansowy pojawi się za jakiś czas ważne że mają potencjalne rynki zbytu i że pojawiają sie tam gdzie nikt by się tego jakiś czas temu nie spodziewał.... wyniki bioton to zacznie pokazywac dobre za 2 lata najwczesniej.... i ja sobie z tego doskonale zdaję sprawę teraz liczy się to aby wszelkie możliwe przejęcia szły zgodnie z planem oraz aby zaonczenie obecnych projektów miało się ku końcowi (fabryka w rosji izraelu i rozbudowa w polsce) to jawazniejsze teraz...... a wyniki w swoim czasie... narazie jest szykowanie się pod rozpoczęcie walki na rynkach EU i zdobycie wschodu.
caabi / 2007-10-08 09:35 / Tysiącznik na forum
sław co Ty taki pesymistycznie nastawiony ostatnio ??? :)))

Re: Zapowiada się spokojny tydzień na GPW

caabi / 2007-10-08 09:29 / Tysiącznik na forum
ciekaw dzis jestem lubawy po rekomendacji piątkowej w RDO. bardzo pozytywnej moim zdaniem.

no i Biotonik może dziś znów wzrost na dużym obrocie......
caabi / 2007-10-08 08:59 / Tysiącznik na forum
w dniu spilitu juz jest wszystko przeliczone niezaleznie czy jest to emakler czy inne cudo
caabi / 2007-10-07 18:37 / Tysiącznik na forum
ale sam wiesz sław że w tej branży wszystko trwa długo...... ale 2009 już za 2 lata więc to już nie długo..... a kupujemy przyszłość... ja tam jestem optymistą i nawet teraz przekonałem się że to iż za każdą transakcja nabycia towarzyszy emisja bez prawa poboru mnie się podoba... (jakis czas temu to mnie denerwowało) ale dla spółki to poprostu oszczedność i nie narazanie sie na utrate plynnosci.... a więc jako longterm biotek bedzie bardzo dobry tak sądze.... jeszce tylko w tym roku chciałbym aby wyjasnił sie indar (czy rezygnuja czy kupic beda nadal probowali) i co z LFO.... to jest dla mnie sprawa kluczowa bo fajnie by sobie zdywersyfikowali sprzedaż.... insulina antybiotyki i frakcjonowanie osocza... to by było dobre... a czy sie uda zobaczymy
caabi / 2007-10-07 16:51 / Tysiącznik na forum
:))))
caabi / 2007-10-07 16:27 / Tysiącznik na forum
z uwagi na to że się pojawiłeś ..... ma pytanko co sądzisz o join venture biotka ?? zaczyna się robić ciekawie no nie ?? rynek UE duży i ciekawa rywalizacja bezpośrednia z nordisk i elly lilly..... jak się na to zapatrujesz (produkcja gensulinu w rosji za jakies 3 miesiące - z cenami biotek napewno zaskoczy konkurencję)

Re: Przełomu raczej nie będzie

caabi / 2007-10-05 16:12 / Tysiącznik na forum
no biotonowi trzeba przyznac ze ladnie wybił.... kurcze a dzis nie dobralem :((( kasy brak
caabi / 2007-10-05 16:07 / Tysiącznik na forum
ja bym nie kupił.... zawsze spółka która przejmuje mniejszy podmiot w tym przypadku prokom.... krótkoterminowo traci... fuzja dopiero wpłynie na jej wynik pozytywnie za jakis czas... jak bedzie koncowe rozliczenie itp....

Re: Przełomu raczej nie będzie

caabi / 2007-10-05 14:46 / Tysiącznik na forum
troche grubasy przekarkowuja dzis na biotonie..... ciekawe kto ..... bo to umówione transakcje lecą moze rysiek znów tym razem już na rynku ???

Najnowsze wpisy