Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-10-01 16:17 / Tysiącznik na forum
a tak powaznie to ciekawe jak skonczy bo na K sie pojawilo troche
caabi / 2007-10-01 16:17 / Tysiącznik na forum
zanizanie przed odpałem :))))))

Re: Fundamenty, czy psychologia?

caabi / 2007-10-01 16:12 / Tysiącznik na forum
ladnie na dji pojechali nie to co u nas :((

Re: Fundamenty, czy psychologia?

caabi / 2007-10-01 16:11 / Tysiącznik na forum
o i będą wymiany na biotonie grube :)))
caabi / 2007-10-01 15:54 / Tysiącznik na forum
przypomnę tylko że to u nich jest problem z rynkiem nieruchomości a oni tak fajnie jadą pod prąd :))))) to az niesprawiedliwe no nie ?? bo teraz urosną my w dół albo na zero a jak zaczna korekte po tym wzroscie to my na leb na szyje hehehehehe
caabi / 2007-10-01 15:53 / Tysiącznik na forum
a wysokości progów podatkowych to widziałeś ?? bo odpowiednio mają być zmienione...... otwórz oczy na coś innego a nie krytukujesz inicjatywe do której nigdy byś nie był skłonny nawet się odniesc pozytywnie
caabi / 2007-10-01 15:45 / Tysiącznik na forum
to jest forum na którym każdy ma prawo wygłaszać swoje poglądy, nie jestem fanem PO tylko osobą która chciała by aby polska miala stworzone realnie najlepsze szanse rozwoju aby gospodarka naprawde poszła do przodu aby wkoncu być krajem tak rozwinietym jak francja czy niemcy na tym mi zalezy i otwarcie powiem ze ta wizję psuje mi rzad pisu bo nie stwarza takich szans a jedyna alternatywą w tej sytuacji jest PO dlatego uwazam ze to dobry wybór dla polski, i pisać o tym będę kiedy będę miał na to ochotę.
caabi / 2007-10-01 15:41 / Tysiącznik na forum
a ze 40% może by wystarczyło aby drgneło :)))
caabi / 2007-10-01 15:41 / Tysiącznik na forum
a pis miał zbudować 3 mln mieszkań, autostrady, nigdy nie tworzyc rzadu z lepperem ani giertychem, wogóle nie prowadzić zadnych rozmów ani debat z komuchami (dziś debata kaczyński-kwasniewski) itp itd.... wiec sory ale wiarygodności to dla mnie nie ma PIS a w szczególności bezstronniczy i niezawisły minister sprawiedliwosci mr ziobro
caabi / 2007-10-01 15:39 / Tysiącznik na forum
ale czy tam pisze "ZLIKWIDOWAĆ WSPÓLNE ROZLICZENIE" ??
bo takie rzeczy to gada ale Giertych....
caabi / 2007-10-01 15:37 / Tysiącznik na forum
a może sobie to szybko rybko przelicz zanim piszesz takie rzeczy :))))
caabi / 2007-10-01 15:34 / Tysiącznik na forum
no tak ale jak wtedy spadala miedz to było ciezko :))))

ps. ale niewatpliwie masz racje.... można to opisać tak

NIE MA CO PORÓWNYWAĆ GÓWNA DO TWAROGU :)))
caabi / 2007-10-01 15:32 / Tysiącznik na forum
ja bym chciał płacić niższe podatki dlatego zagłosuje na nich a jak się nie wywiążą to wtedy będę się zastanawiał bądź krytykował.

podoba mi sie to że PO patrzy nie tylko na nasze podwórko, przykład irlandii jest poprostu idealny, tam obnizyli podatki i rozbujali kraj, ktory nie tak jak u nas rozwija sie dzieki popytowi i konsumpcji wewnetrznej w 90%, tam rozpoczela sie istna transformacja.... jest wiele linków w sieci opisujacych to zjawisko jak nikt nie wierzył ze obnizenie podatków cos da po za zrujnowaniem budzetu..... patrzac na to z perspektywy czasu ..... tam rząd się nie kłucił oni się nie nawidzili ale postanowili ze będą głosować za ustawami zmieniajacymi kraj i to zrobili..... u nas to tez jest mozliwe... ale bez kaczynskiego on nigdy taki nie będzie za krótki jest
caabi / 2007-10-01 15:27 / Tysiącznik na forum
ja na poczatku cala kasa 100% w KGHM chyba za 95 a wyszedlem po 122 zł to było coś :)))) ale więcej bez takich bo jak spadalo to się naprawdę bałem :)))))

JEDNI KTÓRZY SIĘ OKREŚLILI !!!

caabi / 2007-10-01 15:23 / Tysiącznik na forum
PO chce 15 proc. stawki PIT, CIT docelowo 10 proc. - Chlebowski

1.10.Warszawa (PAP) - Platforma Obywatelska chce obniżenia stawki PIT do 15 proc., a stawki CIT w ciągu dwóch-trzech lat do 10 proc. - poinformował Zbigniew Chlebowski, jeden z liderów PO.

"Nie odstąpiliśmy od naszych postulatów. Na pewno chcemy wprowadzenia 15 proc. stawki PIT z kwotą wolną od podatku, obniżenia stawki CIT w dwóch krokach, najpierw do 15 proc. w pierwszym roku, docelowo, w drugim - trzecim roku, do 10 proc." - powiedział Chlebowski na spotkaniu w Business Center Club.

Chlebowski powiedział także, że w ciągu trzech lat PO chce obniżyć podstawową stawkę VAT, uporządkować kwestie kosztów uzyskania przychodów, a w kwestii prywatyzacji - zlikwidować Ministerstwo Skarbu Państwa.

"Według analiz PO kilkanaście przedsiębiorstw powinno zostać niesprywatyzowanych. To co trzeba zrobić natychmiast, to przeprowadzić prywatyzację przedsiębiorstw, gdzie Skarb Państwa jest udziałowcem mniejszościowym" - powiedział Chlebowski.

Powtórzył, że PO chce by Polska weszła do ERM2 w 2009 roku, a wspólną walutę przyjęła w 2012 roku.

PS. Wydaję mi się że w skali makro takie posunięcia są konieczne (zobaczcie na stawki w słowacji czechach, węgrzech i innych krajach osciennych) tak wszedzie liniówki i nizsze stawki ostatni deficyt który tak zaskoczym wynika z tego że zagraniczni juz nie zawsze wybierają polskę, a dane i tak są niewiarygodne jeszcze bo plynie strumien kasy z unii wiec na papierze wyglada to tak jak bysmy od inwestorów zagranicznych nie mogli sie odpedzic

Najnowsze wpisy