Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-10-01 15:13 / Tysiącznik na forum
ruszy ruszy.... tylko nie wiadomo kiedy
caabi / 2007-10-01 15:07 / Tysiącznik na forum
opisałem niżej...
caabi / 2007-10-01 15:06 / Tysiącznik na forum
no mozna wejsc kontrolnie choc z rekomendacjami trzeba uważać :))))

ps. wolałem jednak echo pod split...... :)
caabi / 2007-10-01 15:03 / Tysiącznik na forum
zobaczymy ile masz tej wolnej kasy :)
caabi / 2007-10-01 15:02 / Tysiącznik na forum
lubawa :))))
caabi / 2007-10-01 14:54 / Tysiącznik na forum
dokładnie.... lepiej poczekać aż wszystko będzie tak tanie jak netia teraz.... to jest ta spółka która ma wycenę rynkową poniżej wyceny rynkowej co nie powinno miec miejsca...... i jak widac siedza w niej 4 fundusze ktore zdaja sobie z tego sprawe (nawet jak by zbankrutowala spolka to majatek pokrywa wycene kazdej akcji )
caabi / 2007-10-01 14:20 / Tysiącznik na forum
no niekonicznie bo jesli bessa to przy założeniu ze kupiona lubawa za 2 zł spadnie na 0.50 gr. to usrednienie i cena wyjsciowa około 1 zł. (bessa trwa srednio 1-2 lata, przy założeniu że ta moze być dluzsza bo hossa tez była dłuższa to nawet niech będą 3 lata.) to czy to jest tak długo jeśli i tak moje inwestycje przykładowo w lubawe planuje na 5 lat ?? dla mnie nie a odpocząć od gieldy to tez bezcenne (oczywiscie czasowo)

Re: Fundamenty, czy psychologia?

caabi / 2007-10-01 14:07 / Tysiącznik na forum
ja narazie nic nie robię..... zbieram kasę na uśrednianie ale za dłuższy czas.... bo ja coś czuję że to początek bessy. (ostatnia faza hossy latają śmieci to juz mamy za sobą prawie tylko hawe sie wylamalo) cesarz to juz nie cesarz :(( mastars lezy reszta gniotów też.... a dobre spolki codziennie -1%.
problem w USA tak jak wielu mówi dopiero się zaczyna..... będzie gorzej tak sobie myślę....

Re: Fundamenty, czy psychologia?

caabi / 2007-10-01 12:53 / Tysiącznik na forum
JEN :)

szkoda tylko ze nawet to nam nie pomaga (wigowi znaczy się)

LUBAWA

caabi / 2007-10-01 12:48 / Tysiącznik na forum
to tak do poczytania aby nie zapominać iż pomimo ciągle niskiej ceny akcji mamy w portfelu "dobrą" spółkę.

http://www.redakcjawojskowa.pl/gazeta/index.php?option=com_content&task=view&id=8178&Itemid=46

Re: Fundamenty, czy psychologia?

caabi / 2007-10-01 11:06 / Tysiącznik na forum
niekumam lubawy... albo to zaniżanie przed odpałem :)))

albo poprostu już wszyscy w nią nie wierzą i sprzedają nawet ze stratami :((

Re: Fundamenty, czy psychologia?

caabi / 2007-10-01 10:53 / Tysiącznik na forum
coś ten nasz rynek ostatnio bez werwy...... codzień coraz większa nuda.... ciekawe czy w I polowie pazdziernika to się skonczy czy bedzie trzeba czekac do listopada....
caabi / 2007-10-01 10:19 / Tysiącznik na forum
czyli ??
caabi / 2007-10-01 10:19 / Tysiącznik na forum
no comment.

jeśli spotkam się z taką zapowiedzią księdza to naprawde nie będę w stanie powstrzymać się od skapiszonowania mu mordy.... mówię poważnie bo za wiarę się nie płaci... to te wszystkie mochery tak rozpuściły tych "oligarchów kościoła"

Re: Fundamenty, czy psychologia?

caabi / 2007-10-01 10:14 / Tysiącznik na forum
Mam propozycje bo są dwa obozy ludzi broniących lekarzy i mówiących że powinni zarabiać więcej i drugi obóz ludzi twierdzących że oni nic i tak nie robią i nie zasługują. proszę napiszcie jakie widzicie rozwiązanie tego problemu ??
Ps. zawsze lekarz jak mu się nie podoba może odejść z pracy i tak powinno być... ale jest problem kiedy tych lekarzy w polsce zabraknie a więc jakie widzicie sensowne długofalowe wyjście z tej sytuacji ??

Najnowsze wpisy