Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-10-24 15:15 / Tysiącznik na forum
chyba że plotka się nie sprawdzi..... i dane będą złe... zobaczymyyyyy
caabi / 2007-10-24 15:14 / Tysiącznik na forum
wiem pedro.... zaraz pojdzie dalej... :))))

Re: To będą już dwa szczyty

caabi / 2007-10-24 15:11 / Tysiącznik na forum
Zabrze... no proszę wyciągnijcie wkońcu to zabrze !!!!! :((
caabi / 2007-10-24 15:10 / Tysiącznik na forum
8-)) ale poszedł ....
caabi / 2007-10-24 15:07 / Tysiącznik na forum
no widzisz ile oni gadają głupot :)
caabi / 2007-10-24 15:06 / Tysiącznik na forum
jeszcze tylko trzeba 3 lata poczekać aż "ostatniego"tego z tronu "strząsną"

ps. tak to napisałem jak by to był jakiś układ :))) zaraz się doczepią .....

WARREN - taka polska mi się coraz bardziej podoba

caabi / 2007-10-24 15:03 / Tysiącznik na forum
Roman Giertych zrezygnował z funkcji prezesa LPR - podała telewizja TVN24.
Jak powiedział Krzysztof Bosak, Giertych zrezygnował ze wszystkich funkcji partyjnych, pozostaje jednak w Lidze. Zarząd LPR powierzył funkcję p.o. przewodniczącego europosłowi Ligi Sylwesterowi Chruszczowi - dodał.

W niedzielę, jeszcze przed ogłoszeniem sondażowych wyników wyborów, Giertych zapowiedział, że jeżeli jego partia nie przekroczy progu wyborczego, on zrezygnuje z funkcji prezesa Ligi.
REKLAMA Czytaj dalej

Giertych zapowiedział, że wraca do zawodu adwokata i otwiera kancelarię w Warszawie. Jak zastrzegł, "miną lata, zanim znowu zaangażuje się w politykę".

- Wracam do zawodu, który lubię, który jest moją pasją - powiedział na konferencji po posiedzeniu zarządu LPR Giertych.

Jak dodał, nie zazdrości Sylwestrowi Chruszczowi - obecnie p.o. prezesowi LPR - bo przejmuje on Ligę "w bardzo trudnym momencie".

LPR zdobyła w wyborach 1,30 proc. głosów i nie weszła do Sejmu.
caabi / 2007-10-24 15:02 / Tysiącznik na forum
w sumie racja....odrazu postawili się pod ścianą.... widać że mieli chęć na władzę totalitarną
caabi / 2007-10-24 15:01 / Tysiącznik na forum
wolno wolno.... już nie ma pisu przy władzy..... juz teraz wolno mówić na co ma się ochotę... :)
caabi / 2007-10-24 14:59 / Tysiącznik na forum
moją dużo na sumieniu...... każdy to wie.... ale boją się reakcji "elektoratu" jak to się upubliczni..... ale spokojnie w 4 lata sięwszystko wyjaśni...
caabi / 2007-10-24 14:52 / Tysiącznik na forum
tak ??? dobre wyniki ?? zobacz ich dynamikę przyrostu przychodów i zysków w porównaniu do BZ WBK, lub co najlepsze do BRE, zobacz ING czy ty wiesz o czym ty mówisz ?? oni jako duży bank z kontami wielu polaków mają wieksze pole manewru promocje itp.... z tym się zgodzę... ale ludzie od nich odchodzą.... jak dla mnie jak się nic tam nie zmieni to za jakiś czas naprawdę stracą konkurencyjność.... patrz na GETIN.... można ?? ano można zrobić z niczego coś.... to czemu z PKO BP nie można zrobić czegoś jeszcze lepszego wiekszego, ekspansja... czemu nie walcza jak BRE o rynki czech słowacji wegier i innych krajów ?? bo nie są innowacyjni i nie potrafią wykorzystac boomu w bankowości..... oni zrobią promocję oni podwyższa oprocentowania lokat... ale nie zmienią nastawienia ludzi to tego Banku...... które się zmienia na gorsze... lepsze konta są w innych bankach ludzie zaczynają być tego swiadomi i poprostu odchodzą
caabi / 2007-10-24 14:46 / Tysiącznik na forum
a wiesz że taki zwykły optymizm początkowo objawiający się innym nastawieniem do innych ludzi, do spraw przyzmiemnych takich jak dzień dobry czy zwykły uśmiech na twarzy jak ktoś w autobusie nadepnie ci na stopę, czy w tłoku przypadkowo uderzy cię torebką plecakiem ..... z czasem takie rzeczy mają wymierny wpływ na gospodarkę..... :)) od Poniedziałku jest inaczej....
caabi / 2007-10-24 14:43 / Tysiącznik na forum
ano będzie :))) wig 20 na 10 000 pkt.

ps. wierzyć zawsze trzeba zobacz na IBEX od momentu kiedy zreformowali finanse publiczne, podatki i wprowadzili euro...

IBEX w tym czasie z 4000 pkt. na 15000 pkt.
pozostawie to bez komentarza... to działa na wyobraźnię....i co najważniejsze pokazuje że można.. :)
caabi / 2007-10-24 14:35 / Tysiącznik na forum
ja też powiem Ci że nawet po ludziach co po niektórych widać zmianę nastrojów..... naprawdę optymizm może zdziałać cuda...... we wszystkich dziedzinach życia...
rozliczymy..... :)))
caabi / 2007-10-24 14:28 / Tysiącznik na forum
PKO BP jeśli nie zostanie sprywatyzowane to za jakiś czas przestanie być konkurencyjne (patrz Banki Spółdzielcze)

Najnowsze wpisy