Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-09-06 15:25 / Tysiącznik na forum
zle w dzienniku ktos napisał bo powinno być.....

Wiele wskazuje na to, że w ostatnich trzech miesiącach roku
firma po raz pierwszy przekroczy w ujęciu kwartalnym 100 mln
przychodów i 135 mln zysku netto w całym 2007 roku.
caabi / 2007-09-06 14:52 / Tysiącznik na forum

Nie jest to jedyna oferta
dotycząca tego leku, jak podkreślił Prezes Adam Wilczęga


oni tylko mają od biotonu kupowac lek i sami go rozprowadzać..... chodzi o to że to oznacza że rynek zbytu będzie ogromny..... cały świat w sumie i co najważniejsze USA

Re: Czarne chmury nad GPW

caabi / 2007-09-06 14:35 / Tysiącznik na forum
W Dzienniku z dnia 5 września czytamy o ofercie, jaką Biotonowi złożył Pfizer, jedna z największych firm farmaceutycznych na świecie. Pfizer jest zainteresowany sprzedażą poprzez swoje kanały dystrybucyjne hormonu wzrostu produkowanego przez szwajcarską spółkę zależną Biotonu – BioPartners. Hormon wzrostu pod nazwą Valtropin to lek innowacyjny. Jest w trakcie procesu rejestracji w Londynie. Nie jest to jedyna oferta dotycząca tego leku, jak podkreślił Prezes Adam Wilczęga.

W Dzienniku czytamy także o udanych inwestycjach Biotonu. Prezes Wilczęga zapowiada zrealizowanie do końca września kolejnego projektu zagranicznego. W minionym tygodniu Spółka zarejestrowała swoją insulinę w Kazachstanie. Bardzo dobrze rozwija się singapurska spółka zależna SciGen. W 2007 r. po raz pierwszy zanotuje zysk netto. Jej produkty sprzedawane są w pięciu azjatyckich krajach. Bioton podtrzymał prognozy wyników finansowych. Wiele wskazuje na to, że w ostatnich trzech miesiącach roku firma po raz pierwszy przekroczy w ujęciu kwartalny 100 mln przychodów i 135 mln zysku. Adam Wilczęga podkreślił, że Bioton ma bardzo silne fundamenty i zamieszanie wokół Ryszarda Krauzego nie wpływa na rozwój Spółki.

ma ktoś linka do tego całego artykułu czy coś bo bym sobie całość przeczytał.....
ps. sław..... widzisz jaki ja mam spóźniony zapłon szukam na epapie espi depesze wszystko co się da a tu na stronce biotka jest.... hehehehe
caabi / 2007-09-06 11:37 / Tysiącznik na forum
zmianią też trybunał i będzie kaplica.... tu Ty masz rację...
caabi / 2007-09-06 11:33 / Tysiącznik na forum
mysle ze ta sytuacja te koleżanki nauczyła.... i wielu innych ludzi którzy też tak myśleli..... i oby to się nie powtórzyło....
przy 35% SAMODZIELNIE BY RZĄDZILI :)))
caabi / 2007-09-06 11:14 / Tysiącznik na forum
no wyślij ja juz załatwiłem TVN TVN 24, PO ..... :))) jeszcze SLD i polstaty i te inne by się przydało..... ale do sztabów też trzeba zeby nie zgineło....
caabi / 2007-09-06 11:00 / Tysiącznik na forum
jak dacie maila to czemu nie .....

do wszystkich partii można to wysłać.... albo do tvn 24....

pomóżcie i też spróbujcie to wysłać gdzieś "wyżej"
caabi / 2007-09-06 10:53 / Tysiącznik na forum
ale nie dopuszczą do rozmów żadnego dziennikarza który mógłby zadać takie pytania..... i tu jest problem... dlatego niech ludzie zaczną myśleć i zdadzą sobie sprawę z tego że on poprostu kłamie..... tylko to moze ich odsunąć od władzy...
caabi / 2007-09-06 10:49 / Tysiącznik na forum
roześlijcie to mailami w swoich firmach i przekażcie znajomym to jedyna forma aby ludzie zaczeli myśleć i poprawnie wybierac.... czyli nie dawać im kolejnej szansy.........

"Premier Kaczyński: zasady zobowiązują"

caabi / 2007-09-06 10:46 / Tysiącznik na forum
1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)
caabi / 2007-09-06 09:57 / Tysiącznik na forum
jak znajdą ropę to tylko co miesiąc będą komunikaty o splitach bo kurs poleci w kosmos..... tak mi sie wydaje...

Re: Czarne chmury nad GPW

caabi / 2007-09-06 09:49 / Tysiącznik na forum
mówiłem petrol....
caabi / 2007-09-06 09:09 / Tysiącznik na forum
dziękuję :)
caabi / 2007-09-06 09:07 / Tysiącznik na forum
petrola
caabi / 2007-09-06 08:18 / Tysiącznik na forum
to jak masz trochę czasu to przepisz .... :)))))))

Najnowsze wpisy