Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-08-03 11:50 / Tysiącznik na forum
ja polecam www.rynek.owg.pl
caabi / 2006-08-03 11:47 / Tysiącznik na forum
coś jednak ten Kuczyński w tvn 24 miał rację jak mówił o KGIPW i KONTRAKTACH, pozdro dla ORŁA,
"KONTRAKTY - POWINNI TEGO ZABRONIĆ"

Re: Wczoraj dezorientacja, dziś konsolidacja

caabi / 2006-08-03 11:46 / Tysiącznik na forum
POWIEM WAM TYLKO TYLE TRZYMA NAS KGHM. gdyby on póścił to od 3000 byśmy nie dali rady się odbić, moim zdaniem teraz grają fundusze, bo obtory są jak na tą godzinę bardzo duże, i ten wzrost z -3% do -2% kosztował "ich" 100mln. ale widać że mają kase bo pnie się dalej.
caabi / 2006-08-03 11:44 / Tysiącznik na forum
poprostu żonie nie opowiadaj nic, a jak bedzie + duży to zafundukesz jej mały prezencik ( oczuwiści wiekszy - zalezy ile masz w tych funduszach ) ja mam fundusze od poczatku roku i po majowej zwale sie nie wycofalem trzymam na mieszkanko i obecnie mam + 25%. a na gieldzie gram i ciagle sie ucze. choc na poczatku zdecydowanie nie polecam, wiedze tutaj to podstawa.
caabi / 2006-08-03 11:41 / Tysiącznik na forum
ODEJDŹ OD KOMPA. POWAŻNIE !!!. PIWKO I WYLUZUJ SIĘ BO ZAWAŁU JESZCZE DOSTANIESZ, będzie dobrze co nas nie zabije to nas wzmocni, nie twierdze ze wyjdziemy dzis na 0 ale, odbicie juz idzie wiec chyba jednak duzi sie z nami pobawili chcieli kupic tanio i maja tano.
caabi / 2006-08-03 11:38 / Tysiącznik na forum
a ciekawe 3000 to jak trampolina, ciekawe dokąd doleci

Re: Wczoraj dezorientacja, dziś konsolidacja

caabi / 2006-08-03 11:37 / Tysiącznik na forum
wkoncu odbija :))))))))) albo ktos sie nami bawi bo chce tanio kupic, lukniemy zaraz obroty, od momentu jak odbija. zbadamy bo pewnie poszly koszykowe.
caabi / 2006-08-03 11:36 / Tysiącznik na forum
wiem ze to ciezko przyjac teraz do wiadomości ale wyluzuj, tracisz dzis jutro pojutrze ale pozniej odrabiasz straty w dluzszym terminie bedizesz na duzy +
caabi / 2006-08-03 11:35 / Tysiącznik na forum
no boli, i to bardzo............
mam jeszcze biotka i pgnig, ale skromne ilości.
cóż czekam...... nie sprzedam bo widze co się dzieje na miedzi i teraz kgh polecial wraz z trendem ale nie ma bata bo jak na spokojnie ktos wkoncu zobaczy na notawania tego kruszca to chyba się domysli ze musi rosnać. ale że tak upadnie WIG20 to się nie spodziewałem. a obroty niestety duże.
caabi / 2006-08-03 11:32 / Tysiącznik na forum
poszły stoop losy chyba, więc mamy lawine.
a miało być tak pięknie

Re: Wczoraj dezorientacja, dziś konsolidacja

caabi / 2006-08-03 11:31 / Tysiącznik na forum
Kur*a, STOP, chyba już wystarczy ???
jak przeleci 3000 to będzie kicha........
caabi / 2006-08-03 11:03 / Tysiącznik na forum
dlatego czasem lepiej sprawdzać raz na tydzień.
caabi / 2006-08-03 11:02 / Tysiącznik na forum
dokładnie, a tak zmieniając temat to do dzisiejszej sesji przydało by się zadać pytanie " czy leci z nami pilot" ???
ps. napewno nie na agorze. hehehe :)))
caabi / 2006-08-03 10:57 / Tysiącznik na forum
proszę spokojnie do tego podejść, przedewszstkim tak aby nie sprawdzac wyników live, tylko np jesli pan musi to codziennie ale juz po sesji i na spokojnie, a pozniej wieczorem wyniki funduszu, bez emocji i kalkulacji fundusz akcji jest srednio badz dlugo terminowa inwestycja, zalecam spokój i opanowanie, jeszcze Pan się przekona że cierpliwi zostaną wynagrodzeni.

Re: Wczoraj dezorientacja, dziś konsolidacja

caabi / 2006-08-03 10:55 / Tysiącznik na forum
Pytanie do Pana Daniela.
Jak Pan sądzi czy w obecniej chwili tak mocno drożejąca miedź, jest dopiero zapowiedzią przed tym co się może stać w poniedziałek jeśli zacznie się strajk, czy rynek stara się już przygotować do tego bardzo prawdopodobnego scenariusza, ( miedź już powyżej 8000 tys USD/t. i ciągle mocno zwyżkuje). i chyba KGHM powinien jednak rosnąć mocniej czy jednak wszyscy czekaja na dane za 2Q. proszę o opinię.

Najnowsze wpisy