Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-07-31 08:20 / Tysiącznik na forum
może ja nie Pan Daniel ale pozwolę sobię odpowiedzieć, posiedzenie fed na koniec sieprnia, a wyniki zdecydowanie jeśli będą dobre lub bardzo dobre pomogą we wzrostach, zwłaszcza ważny będzie kghm który ma największy udział w WIG 20.
pozdrawiam.
caabi / 2006-07-27 21:08 / Tysiącznik na forum
o witam, pozdrowionka. jakoś na moje posty nie pisał Pan, ale spoko rozumiem rozgoryczenie bo okazja do zarobku jak mówiłem była dobra,.....:))) to ja ten o KGHM i BRE.
pozdro.
caabi / 2006-07-27 18:25 / Tysiącznik na forum
co do Biotonu zgodzę się tylko po części ze slowami ze to balon, to chyba jednak spólka notowana raczej na prognozach, ale nie bez powodu podpięta pod wig20, dynamicznie rozwija się a czy balon, no po majowych spadkach chyba jako jedyna spólka ktora jakos sie trzymala przez te dni głęokich spadków.
a co do PGNiG - no tu ewidentna zalezność od skarbu panstwa jest widoczna, az natto ale chcialbym sie dowiedziec od pana co pan sadzi na temat obeznej ceny tych akcji, oczywiscie mam na mysli porownanie z innymi spolkami ( czemu one rosly a ta spolka nie ) dziekuję za odpowiedz i pozdrawiam.
caabi / 2006-07-27 18:22 / Tysiącznik na forum
etam sld już nie jest reprezentantem komunistycznych pogladów, w tym momencie to bardziej pis jest komunistyczny w swoich planach na przyszlosc, sld przekichalo sobie tymi aferami ale porównywac ich do komunistów to chyba mozna tylko dlatego ze nazywaja się sojuszem lewicy, a nic po za tym ( P.S. nie lubię sld jestem za PO a Pis mam w du*ie- tz kaczyńskihc bo to oni kręcą tym cyrkiem )
caabi / 2006-07-27 18:18 / Tysiącznik na forum
jako analityk giełdowy i komentator ma pan odgórny zakaz grania, czy nie kusi pana granie i czy kiedyś pan był graczem ??? tak pytam z ciekawości - ale nie piszę książki :)))

Re: Najbardziej byczy parkiet świata

caabi / 2006-07-27 18:16 / Tysiącznik na forum
p. Danielu a co pan sądzi na temat sytuacji tych dwóch spółek, chodzi mi o Bioton i PGNiG, wszystko idzie po kilka procent w góre a bioton prawie w miejscu a PGNiG tylko marny 1%, co pan o tym sądzi, jakie mogą być tego przyczyny ???
caabi / 2006-07-27 12:50 / Tysiącznik na forum
Ale jak dziś KGHM "smyrnie" 119 to nie wiem co zrobię. :((
caabi / 2006-07-27 12:47 / Tysiącznik na forum
ok dzięki za zwrócenie uwagi oczywiście się dostosuję, ale czuję wewnętrzną porażkę............
caabi / 2006-07-27 12:46 / Tysiącznik na forum
no właśnie dlateog mówie że dałem dupy po całości, nie wiem czym się kierowałem, jedno miałem pewne przed dzisiejszą sesją MUSZĘ SIĘ POZBYĆ KGHM, bo kasa na wakacje potrzebna w Poniedziałek, zarobić zarobiłem ale grosze jakieś i to mnie boli jak patrze teraz na kurs 118 już KUR@A, ale cieszę się że narazie daję Ciała w tym aspekcie że zmiejszam sobie możliwe zyski a nie jadę do tyłu, ale podczas takich sesji ciężko tracić ( no chyba że całkiem nie trafione spółki ). wiem że PGNiG nie ma dużego udziału w wig20 ale jest to dość stabilna spółka która urosła od poniedziałku tylko 7gr. a inne surowcowe KGHM MOL itp dużo więcej ( już procentowo - nie będę przytaczał po cenach ) a więc myślę że PGNIG w końcu musi zacząć "nadrabiać" co wy na to ??

Re: Jedna niewiadoma

caabi / 2006-07-27 12:36 / Tysiącznik na forum
Witam, Ale dziś pierwszy raz dałek konkretnie dupy !!!.
sprzedałem KGHM ( oczywiście z zyskiem ) ale małym bo po 115, a miałem ustawione jeszcze woczraj zlecenie sprzedaży przy 117,50, kur@a mać, gdybym nie ruszał :(((
podobnie skopałem z BRE, zamiast siedzieć na 204 to speniałem i zszedłem na 201, boże szok !!!!. no nic jadę niedługo na wczasy kasa była potrzebna, ale jeszcze zakupiłem dziś bioton po 2.04 bo chyba zaraz się wybiję w górę, tym razem ustawie sprzedaż na 2,15 i nie h*** nie ruszę. P.S. pozdro ponownie dla Admina krytyka KGHM z przed kilku dni.
tak patrzę na dzisiejszą sesję i chyba najwyższy czas na PGNIG, co o tym sądzicie, 3,60 to chyba powinno osiągnąć jeszcze w tym tyg. rośnie narazie najwolniej ze wszystkich surowcowych. JAK SĄDZICIE ??
caabi / 2006-07-26 23:09 / Tysiącznik na forum
helo jak tam opinie na temat kghm ??? dalej krytyczne

Re: Zwycięstwo byków

caabi / 2006-07-26 17:24 / Tysiącznik na forum
jutro bedzie zielono, zobaczycie

Re: Komentarz z brodą

caabi / 2006-07-26 10:55 / Tysiącznik na forum
Witam, proszę podajcie linki pod notowania miedzi ( live )
korzystam ostatnie z lme, ale trochę nie czytelne. podrzucie coś fajnego.
caabi / 2006-07-25 13:46 / Tysiącznik na forum
no jeśli chodzi o osobiste to w mbanku wprowadzając tą opłatę za zewnętrzne 50 gr. trochę "zniesmaczyli" wiele osób, ale jeśli nie dokonujesz więcej niż 10 przelewów w niesiącu to lepszej ofenrt nie znajdziesz ( jedynie w VW bank są bezpłatne przelewy a prowadzenie chyba 3 zł ) ale jeśli dużo przelewów to MultiBank zdecydowanie, przelewy za free a prowadzenie konta jakieś grosze.
ja osobiscia z mbankiem też jestem prawie od samego początku, mam tu rachunki funduszy i emaklera i jak na początkującego inwestora jestem zadowolony, teraz jeszcze hasła smsowe weszly to juz wogóle jak dla mnie bajka, nie ma problemu nigdy aby dokonac przelewu, czy kupna jakiś akcyjek. :)))
A zmiany w systemie tranzakcyjnym będą, wiem że za jakiś czas będą stop losy w emaklerze, no i ruszą pełną parą pod koniec roku kredyty dla firm, ( do tej pory był to trochę zaniedbany segment w mBanku) a sama oferta mBanku chyba nadal najtańsza i najlepsza na rynku.
caabi / 2006-07-25 13:13 / Tysiącznik na forum
No niedawno pisałem o BRE pozytywnie a to jeszcze nic zobaczycie wyniki za 2Q skonsolidowane, jak już pisałem pracuje w BRE ( konkretniej Multi) i jeśli choddzi o kredyty ( mówie o hipotecznych i firmowych) to jest tego coraz coraz więcej a jeśli chodzi o tz. refinansowania to właśnie z PKO ludzie uciekają tutaj. polecam kupno akcji bre Długoterminowo choć i średnio też się sprawdzą, ( zaatakujemy 220 zł jeszcze w sierpniu )
pozdrowionka Brydzia( ja też z łodzi jestem z Radogoszcza konkretniej - a Ty ??
p.s. a Lachowki to wszystko tutaj poprostu poukładał, dobry jest, a wyników nikt nie "manipuluje" wystarczy przejżeć oferty innych banków i odrazu widać żę BRE jest w czołówce, a jeśli chodzi o detal to chyba jednak PIERWSZY.

Najnowsze wpisy