Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-10-02 10:44 / Tysiącznik na forum
ej od echo to się odczepcie co ??? :))))

kurde ciekawe tylko czy dywiddendę za ten rok będą wypłacać ..... brydziu ty kiedys sie ta spolka interesowałas wyplacali wczesniej ??
caabi / 2007-10-02 10:47 / Tysiącznik na forum
ja wole stracic okazje niz wpakowac sie w jakies gowno i stracic caly kapitał.....
caabi / 2007-10-02 10:49 / Tysiącznik na forum
w piatek bylo po 6 gr :)
caabi / 2007-10-02 10:51 / Tysiącznik na forum
ale jak kogos ubiorą tak jak w elka ostatnio po 18 zł to nie kiepska ma mine teraz no i kaski tez duzo mniej..... w sumie czekac mozna ale z taka wtopa psychika wysiada.... choc w sumie ja na bio mam prawie - 40% heheheh pora chyba usredniania niedlugo....
caabi / 2007-10-02 10:59 / Tysiącznik na forum
ale sprawdz sobie ile da ci dokupienia nawet skromnego pakietu akcji bio bo przy stracie 50% mozesz latwo nieduza kasa zbic srednia cene o 3-5 groszy jak nie wiecej zalezy ile tego masz..... ja sobie co jakis czas na spadkach dokupuje skromnie i cene zanizam kazdym zakupem o 2-3 gorsze... i plan trzymania nadal 5 letni wiec bez stresu nawet jak bedzie bessa (choc w sumie to by bylo nawet dobre bo bym usredniał nie po 1.20 a moze po 0.20 :))))) - taki sarkazm mi sie wlaczył :)))
caabi / 2007-10-02 11:24 / Tysiącznik na forum
oj marlowe.... zobacz netię :))))
caabi / 2007-10-02 11:26 / Tysiącznik na forum
brydziu teza zerknij na netię.... niezauwazenie jest w niej 6 funduszy a wartosci ksiegowa wyzsza niz rynkowa.... typowa sytuacja spolki jak by była w dnie bessy.

ps. nawet jak zbankrutują to mają majatek ktory przewyzsza wartosc obecnej ceny akcji jeszcze o 30%. niezle nie ??
caabi / 2007-10-02 11:54 / Tysiącznik na forum
sprawdzałaś netię sobie ??
caabi / 2007-10-02 11:57 / Tysiącznik na forum
na gieldzie nie kieruj sie sentymentem :)))

ps. a co po 100 w 2000 roku miałaś ??
caabi / 2007-10-02 12:03 / Tysiącznik na forum
o to współczucia..

ale teraz zauważ że netia jest w innej sytuacji.... i zobacz akcjonariat i ostatnie komunikaty.... moim zdaniem pakują się fundy i niedługo będzie bardzo niski FF a to za jakis czas wykorzysta spekuła...... spolka wychodzi na prostą to widac po wynikach
caabi / 2007-10-02 12:27 / Tysiącznik na forum
ale nie uważasz że zaangażowanie 5 zagranicznych funduszy o ostatnim czasie jest oparte na ryzyku ?? moim zdaniem oni nie wchodza cos jak nasi ostatnio w hawe np..... taki fundusz analizuje dogłębnie spolke i jej sytuacje..... dlatego ja za jakis czas "wejde za nimi"

Re: Tonący brzytwy się chwyta

caabi / 2007-10-02 14:12 / Tysiącznik na forum
wkoncu przy ladnych obrotach ladny wzrost na indexie....

szkoda tylko nie nie na lubawie petrolu i echo.... oj szkoda :((
caabi / 2007-10-02 14:23 / Tysiącznik na forum
mam mało tych akcji....... bez stresowo do tego podchodzę liczę tylko na to że znajda rope i bedzie gites a wtedy akcje po 900 to była by super okazja do zakupów bo to byłby juz prawdziwy szejkanat.....

ps. była taka spółka w kanadzie która znalazła złoża ropy w 2 lata kurs z 1$ powędrował na 1100 $ :)))) to dopiero zarobek jak ktos potrzymał nie ??

HAHAHAHAHA A JA MAM ECHO !!!!!

caabi / 2007-10-02 16:06 / Tysiącznik na forum
CA Immo International AG, austriacka spółka inwestująca w nieruchomości szuka atrakcyjnych celów przejęć, szczególnie w Polsce.

- Wielu deweloperów w Europie Wschodniej jest teraz wycenianych przez rynek na poziomie bardzo atrakcyjnym dla ewentualnego inwestora strategicznego - powiedział prezes Bruno Ettenauer w wywiadzie dla dziennika WirtschaftsBlatt.

Ettenauer podkreślił, że jest szczególnie zainteresowany deweloperami w Polsce, gdzie spółki takie jak Dom Development, czy Echo Investment są atrakcyjnymi celami przejęcia przy wartości rynkowej ok. 1 mld EUR każda.
MD, Thomson Financial

więcej PB
caabi / 2007-10-02 16:08 / Tysiącznik na forum
a echo robi splitttttt kurcze fajnie strasznie fajne będą wezwania....... będą próby dokupowania akcji przez sołowowa.... zbieranie z rynku akcji aby ustrzec przez przejęciem.... oj jak pięknie..... cudownie !!!

Najnowsze wpisy