Forum

Komentarze użytkownika "dodge"

Komentarze użytkownika: dodge

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-10-05 17:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Tobie również. Nie będzie Cię tu w weekend?


Dziękuję Piotrek. Raczej mało to prawdopodobne. Dzisiaj zaraz wybywam do knajpy na kolację zakrapianą z kumplami. Jutro za to kinder party u mnie :) Może w niedzielę wpadnę, choć mało to prawdopodobne.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-10-05 17:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

W połowie sierpnia na Facebooku wygasły pierwsze lock-upy. Jakieś ponad 270 mln papierów.


Wśród nich były też te nabyte w pre-ipo przez Goldman Sachs.

Re: Komentarze do portfela "Ciułacz"

dodge / 2012-10-05 17:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry


(...) miesiąc temu miał ostatni dołek , lekko poniżej $18 a obecnie jest w okolicach $21,95 czyli jak by konsolidacja (...)


W połowie sierpnia na Facebooku wygasły pierwsze lock-upy. Jakieś ponad 270 mln papierów.

P.S. Miłego weekendu życzę Wam.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-10-04 00:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Ale od 22:12 mamy już wytłumaczenie.


Ach ... Przepraszam Cię :) Ja od powrotu ze stadionu nie zerkałem na infa. Dopiero poddałeś mi sugestię i zerknąłem na gpwinfostrefę :) Wybacz i dziękuję za podpowiedź.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-10-03 23:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj can_of_bee

Nie bawię się w zgadywanki, ale swoją tezę głoszę na podstawie tego, że
Kursy obu spółek prawie idealnie się nakładają
. Zależność istnieje, skoro obrazek mi pokazuje korelację. To spółki Karkosika. Ja podobnie jak Irek kiedyś miałem Krezusa i z tego co pamiętam, zawsze z którąś ze spółek stajnianych korelował. I tu w sumie można szukać odpowiedzi na pytanie dlaczego rośnie. Szukanie pozostałych wytłumaczeń to jak szukanie i dopasowanie działania pod z góry założony wynik.

Pozdrawiam serdecznie

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-10-03 23:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Może obudzi się w piątek z Wisłą.


Może być ciężko, bo zadziałać powinien efekt miotły. Ech ... ta nasza kartoflana liga. Piłkarze zwalniają trenerów kiedy chcą i jak chcą ...

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-10-03 22:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Plusika Tobie Irku stawiam, za przypomnienie naszej lokalnej prawdy: Zawsze się mówiło że z Karkosikiem cierpliwość popłaca.
:)

Dziękuję i pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-10-03 22:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję Piotrek. Faktycznie mecz miał swoje zwroty - szczęśliwe Jadze. Ja przed chwilą wróciłem z meczu. Trochę ta bramka wyrównująca dla Lechii pokrzyżowała plany i wyziębiła mnie. Dogrzewam się teraz wiśnióweczką własnej roboty. W najbliższy poniedziałek znowu mecz z Lechią u nas - tym razem ligowy. U nas co prawda kibice bojkotują mecze Jagi (trwa wojna na linii kibice-zarząd), ja po ostatnich wybrykach w Szczecinie bojkotuje jednak bojkoty, z czego wychodzi, że na mecze chodzę.

Pozdr.

P.S. Z Legią to wolę w finale się spotkać :) Jakoś Legia w formie czy nie w formie to Jadze z Legią nie idzie - dwa razy się co prawda udało, ale wówczas Grosika mieliśmy :)

Re: Komentarze do portfela "Ciułacz"

dodge / 2012-10-03 17:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie


Bo tak naprawdę to pod co Krezus ma rosnąc?


Włączę się do dyskusji na ten temat i z moich obserwacji wynika, że rośnie pod Skotan. Wynikałoby to z zachowywania się obu spółek. Skotan jest obecnie w wyraźnym trendzie wzrostowym. Kursy obu spółek prawie idealnie się nakładają. Niezapominajmy przy tym, że Krezus bezpośrednio jest udziałowcem w Skotanie.

Pozdr.

P.S. Miłego wieczoru. Ja zaraz zmykam na PP Jagi i Lechii. Jak ktoś jest masochistą i chce się katować przy polskiej piłce - TVN Turbo - 18.15

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

dodge / 2012-10-02 19:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

z innej beczki, chyba następnym trenerem w Jadze będzie Probierz? on się tam najlepiej czuł i tam się sprawdził, reszta drużyn to porażka


Nie ma Grosika, z Frankiem mu nie po drodze. Brak tych dwóch elementów i cała drużyna przestała grać - i to było jeszcze za Probierza w ostatniej rundzie jego w Jadze. Wówczas wywalczyliśmy czwarte miejsce - ale to wyłącznie była zasługa całej reszty ligi, która grała katastrofalnie. Probierzowi mówię dziękuję. Hajto ma swoją koncepcję drużyny i powinien dostać przynajmniej tyle czasu ile miał Probierz. Jego koncepcja jest zbieżna z moimi poglądami. Poza tym - mi się nie podoba gra Probierza na wyjazdach. Widać - z Wisłą też nie potrafi prowadzić drużyny poza jej domem.U Hajty widzę natomiast progres w tym elemencie - mimo, że jeszcze nie wygrał meczu na wyjeździe, to jednak widzę światełko w tunelu. Zobaczymy jak będzie dalej.

Re: Komentarze do portfela "Ciułacz"

dodge / 2012-10-02 18:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam

Od jakiegoś czasu gdzie bym nie ruszył wiadomości z portali giełdowych przewija się informacja o hossie. Niedługo temat podłapią portale piszące o d*** Maryli i wówczas należałoby się zastanowić czy nie wychodzić powoli z inwestycji :)

Ja ostatnie dni spędziłem w Poznaniu. Pierwszy raz miałem możliwość spędzenia więcej czasu w stolicy Wielkopolski. Sympatyczne miasto. Niestety nie zdążyłem podać swoich typów konkursowych na ten tydzień. Uparcie postawiłby ponownie na Skotan. Uważam, że tam trwają lekkie podrygi i przedbiegi do przeforsowania dość ważnych oporów.

Pozdr. i życzę spokojnego tygodnia.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-21 22:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bebe

Fajnie i tutaj Ciebie zobaczyć :)

Pozdr.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-18 19:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Police - przez większość sesji wydawało się, że realizowany jest scenariusz, o którym wczoraj wspomniałem. Ostatnie dwadzieścia minut zdecydowało o tym, że kurs przebił ten opór, o którym wczoraj wspominałem. Z racji tego, że trwało to raptem 20 minut trudno oceniać, czy to jest już trwały trend. Tak myślę.

Biprometu nie kupowałem, a i czasu na giełdę nie było zbyt wiele. W związku z tym i ruchów gwałtownych podyktowanych emocjami nie czyniłem. Najgorszym jest - tak mi się wydaje - działanie pod dyktando impulsu, bez głębszej analizy swojego przyszłego ruchu na giełdzie.

Pozdr.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-18 19:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Młody jest w grupie 5-7 latków obecnie. Dużo mają ćwiczeń takich na trenowanie gibkości i ogólnej sprawności fizycznej. Przewroty zwykłe i przez ramię, ćwiczenia na łapanie równowagi, zapasy na zasadzie siłowania się z przeciwnikiem, teraz będą ćwiczenia ze skakanką. W wolnej chwili dzieciaki trenują wspinanie się po linie zawieszonej na suficie. Jakieś tam jeszcze ćwiczenia dochodzą, ale słabo się znam na tym. W każdym bądź razie wszystko na koordynację ruchową i gibkość. Takie podstawy do dalszych już treningów. Do tego trener wpaja im ducha walki z własnymi słabościami. Nie każde dziecko wykonuje bowiem polecania, bo nie potrafią. Niektóre się poddają i nie chcą próbować powtórzenia ćwiczenia. Rezygnacji z prób wykonania ćwiczenia trener nie toleruje, więc ciągle opowiada im historie o przezwyciężaniu słabości i systematycznym ćwiczeniu, dzięki czemu w końcu osiągną cel i nauczą się wykonania ćwiczenia. Do tego są zabawy sportowe, które mają wpajać ducha rywalizacji, ale też i są takie gdzie istotne jest współdziałanie w grupie i hamowanie egoizmu. Mi się podoba, a Młody o niczym innym nie mówi tylko ciągle o Aikido :)

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-17 22:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Niedawno miałem i sprzedałem. Teraz poczekam aż narysują prawie ramie ładnego orgr. Pozdr.


Wezmę pod uwagę. Dzięki Irek

Pozdr.

Najnowsze wpisy