Forum

Komentarze użytkownika "dodge"

Komentarze użytkownika: dodge

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-07 22:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

1.6 mln to wydaje się dużo


Oj nie chcę wprowadzać w błąd - ale chyba 300 tys. więcej niż w tym samym okresie w USA. Potencjał siły nabywczej jednak większy wydaje się być w Chinach. Tam do tej pory samochód był zarezerwowany elicie, teraz jest ogólniedostępny, choć napewno cenzus majątkowy i status społeczny za tym idący gra znaczącą rolę (czytałem że tzw. klasa średnia rośnie w Chinach, a ta właśnie nabywa wózki i to w największej ilości właśnie marek europejskich).

Re: Rozdajemy rangi - jaką chcesz mieć przy swoim nicku na forum

dodge / 2012-09-07 22:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki pomocy Kaza swoją prośbę przenoszę tutaj:


zwracam się z prośbą o likwidację mojej rangi przy moim nick'u


Pozdr.

Re: ULUBIONY PORTFEL - NASZ KONKURS dla WAS!!

dodge / 2012-09-07 22:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Dodinio ja nie Redakcja, ale napisz swoją prośbę tutaj:


Dziękuję Kaz :)

Pozdr.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

dodge / 2012-09-07 22:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ponoć remis 2-2. Uważam to za wielki sukces tych kopaczy. Aby tylko się nie ośmieszali tekstami porównującymi ten wynik do wyniku Czarnogóry z Anglią w eliminacjach ME 2012. Tam też było 2-2. Porównania takie będą zobowiązujące, a tu Anglia jedzie Mołdawie już 5-0 :)

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-07 22:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Właśnie doczytuję odgrzewany kotlet z 5 września o Japonii, po publikacji ich danych dot. lipcowego deficytu. Analitycy pieją, że prawdziwy kryzys dopiero przed nami. Wszyscy ponoć zaskoczeni byli taką skalą deficytu, ale widać giełdy specjalnie tym się nie przejęły.

Wcześniej doczytałem zaś wiadomość o tym, że w Chinach bańka budowlana zamienia się w motoryzacyjną :) "W maju 2012 r. sprzedaż pojazdów w Chinach przekroczyła 1,6 mln sztuk (wzrost o 16 proc. rok do roku)" (cyt. GF24)- czytam. Jeden z europejskich producentów przyznał się nawet, że 25% jego ogólnoświatowych przychodów pochodzi z Chin. Może i tak ..., ale co z tego, jak wszystko robione w Chinach.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-07 21:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie oglądam. Aby się podnieść, trzeba upaść. Widać ciągle jeszcze nasza piłka gleby nie zaliczyła i nie upadła, bo Lato ciągle na stołku. Nie chcę widzieć Laty i płaczącego Błaszczykowskiego, którego trudno zrozumieć, gdy grając mędrce wpada w ten swój melancholijny ton przed kamerami
Wkurza mnie gwiazdor Lewandowski, któremu sodówka uderza do głowy po raptem jednym dobrym sezonie gry w niemieckiej lidze. Jestem uprzedzony do tych ludzi. Obecnie działają na mnie odrzucającą. Mam nadzieję, że porażki w tych eliminacjach doprowadzą do szybszych zmian w związku. Mam nadzieję, że zmiany te poprawią w końcu stan polskiej piłki i szkolenia młodych ludzi, którzy będą gotowi w przyszłości podjąć walkę z najlepszymi i nie będą minimalistami i płaczkami, którym wiecznie coś przeszkadza w grze.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-07 19:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Macie jakąś słuszną linę gdzie będzie można obejrzeć to widowisko w internecie?


Zadziwia mnie moja lokalna prasa podając tego typu linki. Ja podsyłam link Tobie do strony gazety lokalnej. Na końcu artykułu podane są linki do transmisji :)

http://tnij.org/r2gm

Re: Komentarze do portfela "Ciułacz"

dodge / 2012-09-07 19:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przejrzałem dzisiaj pokrótce (bo na szybko) raport GUS'u dot. budownictwa w II kwartale tego roku. Po cyferkach widać wyhamowanie w branży.

Podsyłam skrót do raportu zainteresowanym tematyką:

http://tnij.org/r2gl

Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-07 19:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

obawiam się, iż ten typ będzie ciężko zakwalifikować ;)


:) Aby nie było wątpliwości:

Czarnogóra-Polska 3-0

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-07 19:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj

Regulamin konkursu zabrania tego - o ile dobrze pamiętam.

Pozdr.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-07 19:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Tak z 2-0 w plecy dziś.

-------------

MNE-POL 1-0

-------------

Optymiści:)

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-05 20:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na Boryszewa nie patrzę. Jakoś odpycha mnie od niego. Poza tym jest w trendzie spadkowym. Jak Jak widzę PP I PDA notowane są tej spółki. Ta spółka zajęła się produkcją własnej makulatury?

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-05 20:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

dodge / 2012-09-05 20:14 / [JAGA/1920-2010/]
+ - 0 usuń
Patrząc na wykres, to tworzy on od czerwca bazę, kilkakrotnie strzepując z niej co bardziej impulsywnie reagujących graczy. Taka formacja tworzona przez kilka miesięcy po wystrzale daje niezłe zyski. Tyle teorii, którą zresztą ostatnio prezentował jeden z redaktorów "Parkietu".

Pozdr.


Nie dotyczy BRS, a Ideonu

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-05 20:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Miało być pod tym:


Patrząc na wykres, to tworzy on od czerwca bazę, kilkakrotnie strzepując z niej co bardziej impulsywnie reagujących graczy. Taka formacja tworzona przez kilka miesięcy po wystrzale daje niezłe zyski. Tyle teorii, którą zresztą ostatnio prezentował jeden z redaktorów "Parkietu".

Pozdr.


Pozdr.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-09-05 20:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Patrząc na wykres, to tworzy on od czerwca bazę, kilkakrotnie strzepując z niej co bardziej impulsywnie reagujących graczy. Taka formacja tworzona przez kilka miesięcy po wystrzale daje niezłe zyski. Tyle teorii, którą zresztą ostatnio prezentował jeden z redaktorów "Parkietu".

Pozdr.

Najnowsze wpisy