Forum

Komentarze użytkownika "draw"

Komentarze użytkownika: draw

Re: Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

draw / 2007-05-05 17:31
witam wszystkich.Czytam forum money od roku ,ale moja przygoda z gielda jest nieco krotsza.Bardzo cenie wypowiedzi biga,warena,brydzi,slawa,orla i wielu,wielu innych sympatycznych uczestnikow tego forum.Mam do was pytanie dotyczace stop losow.Czym sie kierowac wystawiajac te zlecenia.Czy wy macie jakas zasade wystawiajac stop losy.z jakim ryzykiem sie to wiaze.
draw / 2007-05-12 21:12
tak macie racje.Duzo poszla w gore.Ale wchodzac na gielde miala tylko siec kantorow.A teraz.czwarty kwartal 32mil zysku,trzeci kwartal 8mln zysku.Czy to sie nie liczy.w 2001 roku spolka zarobila 1mln pln.Teraz tylko w czwartm kwartale zarobila 32mln
draw / 2007-05-12 20:27
to nie ta firma urosla to zupelnie inna .w tej chwili gant jest duza powazna firma budowlana z wieloma nie malymi sp zaleznymi.to tak jak kiedys moze powiemy o stx ktory gdy wszystko sie wyjasni nfos i zostanie przejety przez wlochow bedzie juz zupelnie innym stx.w tej chwili jest to jeszcze stalowka , z mazeniami byc wielka firma
draw / 2007-05-12 20:03
slicznotko w pelni sie z toba zgadzam.ale sa firmy ktore przed wynikami i po wynikac sa w trendzie wzrostowym.przykladem jest moja kochana spoleczka procad.Martwie sie tylko gantem.Moze ty podtrzymasz mnie na duchu.Caluski
draw / 2007-05-12 18:10
a czy przypadkiem slaw nie ma ganta tak mi sie kiedy obilo o uszy.Moze i ty Slaw jak bedziesz u Biga cos mi powiesz dlaczego u licha to cholerstwo sie tak uwala

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

draw / 2007-05-12 17:53
WitajBigu.co sadzisz gancie.Mam pare akcji tej spoleczki,ale jestem zaniepokojony.w ciagu dwoch tygodni warosc akcji spadla prawie 30%.wydawalo sie mi i dalej mam takie zdanie ze mam akcje dobrej firmy budowlanej.moim zdaniem jednej z lepszych ba gpw.a tu takie numery.Ostatnia emisja akcji w cenie 90 zl rozeszla sie na pniu z 93% redukcja.pelen koszyk zamowien.wiele firm zaleznych.dlaczego nie rozumiem.Moze ty mnie oswietlisz.Bo moze cos przeoczylem.
draw / 2007-05-06 18:34
witaj slicznooka.Mam pytanie:czym sie sugerowalas kupujac lene.Czy jednym z powodoe bylo to ze posiada ja big?Mysle ze jest to ciekawa spolka .Ale co w niej ty widzisz interesujacego?Pozdrawiam.Czy naprawde masz sliczne oczki?
draw / 2007-05-06 11:35
Moim zdaniem spolka z perspektywami.Mala konkurencja na rynku.na gieldzie firma po debiucie.Powiazana z timem.To plusy.Minusem jest spory procent na debiucie.
draw / 2007-05-06 11:21
big wiem ze nie posiadasz elektrotimu.Ale czy mozesz cos cieplego powiedziec o tej spoleczce.Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

draw / 2007-05-06 10:57
slaw wiem ze posiadasz elektrotim .kupilem rowniez maly pakiecik tej firmy.dlaczego uwazasz ze spoleczka warta zainteresowania.pozdrawiam .

Re: Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

draw / 2007-05-05 17:49
Dzieki.
draw / 2007-05-12 21:24
zapewne u jest przyczyna .ale zeby kupic na 10000papierow trzeba bylo wziac 150000tys kredytu

Najnowsze wpisy