Forum

Komentarze użytkownika "draw"

Komentarze użytkownika: draw

draw / 2007-05-12 21:24
zapewne u jest przyczyna .ale zeby kupic na 10000papierow trzeba bylo wziac 150000tys kredytu
draw / 2007-05-12 21:12
tak macie racje.Duzo poszla w gore.Ale wchodzac na gielde miala tylko siec kantorow.A teraz.czwarty kwartal 32mil zysku,trzeci kwartal 8mln zysku.Czy to sie nie liczy.w 2001 roku spolka zarobila 1mln pln.Teraz tylko w czwartm kwartale zarobila 32mln
draw / 2007-05-12 20:27
to nie ta firma urosla to zupelnie inna .w tej chwili gant jest duza powazna firma budowlana z wieloma nie malymi sp zaleznymi.to tak jak kiedys moze powiemy o stx ktory gdy wszystko sie wyjasni nfos i zostanie przejety przez wlochow bedzie juz zupelnie innym stx.w tej chwili jest to jeszcze stalowka , z mazeniami byc wielka firma
draw / 2007-05-12 20:03
slicznotko w pelni sie z toba zgadzam.ale sa firmy ktore przed wynikami i po wynikac sa w trendzie wzrostowym.przykladem jest moja kochana spoleczka procad.Martwie sie tylko gantem.Moze ty podtrzymasz mnie na duchu.Caluski
draw / 2007-05-12 18:10
a czy przypadkiem slaw nie ma ganta tak mi sie kiedy obilo o uszy.Moze i ty Slaw jak bedziesz u Biga cos mi powiesz dlaczego u licha to cholerstwo sie tak uwala

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

draw / 2007-05-12 17:53
WitajBigu.co sadzisz gancie.Mam pare akcji tej spoleczki,ale jestem zaniepokojony.w ciagu dwoch tygodni warosc akcji spadla prawie 30%.wydawalo sie mi i dalej mam takie zdanie ze mam akcje dobrej firmy budowlanej.moim zdaniem jednej z lepszych ba gpw.a tu takie numery.Ostatnia emisja akcji w cenie 90 zl rozeszla sie na pniu z 93% redukcja.pelen koszyk zamowien.wiele firm zaleznych.dlaczego nie rozumiem.Moze ty mnie oswietlisz.Bo moze cos przeoczylem.
draw / 2007-05-06 18:34
witaj slicznooka.Mam pytanie:czym sie sugerowalas kupujac lene.Czy jednym z powodoe bylo to ze posiada ja big?Mysle ze jest to ciekawa spolka .Ale co w niej ty widzisz interesujacego?Pozdrawiam.Czy naprawde masz sliczne oczki?
draw / 2007-05-06 11:35
Moim zdaniem spolka z perspektywami.Mala konkurencja na rynku.na gieldzie firma po debiucie.Powiazana z timem.To plusy.Minusem jest spory procent na debiucie.
draw / 2007-05-06 11:21
big wiem ze nie posiadasz elektrotimu.Ale czy mozesz cos cieplego powiedziec o tej spoleczce.Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

draw / 2007-05-06 10:57
slaw wiem ze posiadasz elektrotim .kupilem rowniez maly pakiecik tej firmy.dlaczego uwazasz ze spoleczka warta zainteresowania.pozdrawiam .

Re: Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

draw / 2007-05-05 17:49
Dzieki.

Re: Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

draw / 2007-05-05 17:31
witam wszystkich.Czytam forum money od roku ,ale moja przygoda z gielda jest nieco krotsza.Bardzo cenie wypowiedzi biga,warena,brydzi,slawa,orla i wielu,wielu innych sympatycznych uczestnikow tego forum.Mam do was pytanie dotyczace stop losow.Czym sie kierowac wystawiajac te zlecenia.Czy wy macie jakas zasade wystawiajac stop losy.z jakim ryzykiem sie to wiaze.

Najnowsze wpisy