Forum

Komentarze użytkownika "Drops12"

Komentarze użytkownika: Drops12

Re: Ponad połowa Polaków niezadowolona z przemian

Drops12 / 2011-09-23 13:45 / Bywalec forum
Jakich przemian? Przecież my nadal tkwimy w postkomunistycznej rzeczywistości!!

Re: Koniec z ulgami podatkowymi. Tak Tusk dotrzymuje słowa

Drops12 / 2012-09-27 15:21 / Bywalec forum
Nie rozumiem jak ludzie mogą popierać nadal ekipę rządzącą , nie dotrzymali słowa, oszukali obywateli!! Każą nam tyrać do 67 roku życia i jeszcze nazywają to reformą emerytalną... ŻENADA!!

Re: Tusk o TV Trwam. "Wygląda na to, że ja tu morduję"

Drops12 / 2012-02-23 15:05 / Bywalec forum
Czasami zastanawiam się co tak naprawdę ludzie widzą w Tusku... nie potrafie zrozumieć , czemu ludzie oddają na niego i jego partię głos...przecież to jakieś totalne nieporozumienie...

Protest w Warszawie. Nie chą prywatyzacji tych dwóch szpitali

Drops12 / 2012-12-17 14:51 / Bywalec forum
Czy waszym zdaniem prywatyzacja jest aż tak złym rozwiązaniem? Skoro w innych warunkach dany szpitalk nie funkcjonuje tak jak powinnien , to może ejdnak lepiej go sprywatywzować?

Re: Prognoza pogody. Intensywne opady śniegu, silny wiatr

Drops12 / 2012-02-15 15:00 / Bywalec forum
Jak to się mówi z deszczu pod rynnę...były mrozy , teraz przyjdą obfite opady śniegu...

wzór wniosku o rozłożenie na raty długu

Drops12 / 2012-09-20 13:43 / Bywalec forum
Mam dosyć spory dług za zaległe alimenty. Nie jestem teraz go regularnie spłacać... czy można złożyć jakiś wniosek o rozłożenie tego długu na raty? Albo o kasację części długu ze względu na kiepską sytuację materialną?

Marta Kaczyńska wchodzi w kampanię. Popiera ....

Drops12 / 2011-09-28 14:52 / Bywalec forum
Ciekawe posunięcie Pana Prezesa Kaczyńskiego!

Re: jak zmniejszyć składki ZUS

Drops12 / 2012-10-10 14:11 / Bywalec forum
No tak, tylko z drugiej strony jak się czyta o kolejnych podwyżkach składek ZUS... duża część moich znajomych musiała zawiesić działalność gospodarczą , z tego powody iż po zapłaceniu składek wychodzili na zero , albo na minusie...

Oby chociaż jeden z tych projektów był udany!

Drops12 / 2012-10-25 15:31 / Bywalec forum
Mam nadzieje że będzie wiećej takich akcji w przyszłosci!! Naszej gospodarce potrzebna jest innowacja no i rzecz jasna dobre prawo które będzie chroniło przedsiębiorców!!

mBank-nowa inwestycja

Drops12 / 2012-03-29 12:38 / Bywalec forum
BRE Bank zamierza zainwestować 100 mln złotych na przerobienie mBanku. Ma to być nowa jakość nie tylko na Polskim rynku , ale w ogóle światowym!! Co ciekawe nowy mBank ma być zintegrowany z facbookiem!! Co o tym sądzicie?

Re: Sejm zajmie się projektami dot. aborcji autorstwa RP i SP

Drops12 / 2012-09-24 15:05 / Bywalec forum
Bardzo podobała mi się wypowiedź Pana Cejrowskiego , który powiedział ze trzeba za wszelką cenę bronić życia nienarodzonych dzieci , czyli tych najbardziej bezbronnych!!

ten kto wyprodukował ten film jest prowokatorem!

Drops12 / 2012-09-13 15:51 / Bywalec forum
A przecież USA , Francja , Niemyc tak chętnei chciały sie pozbyć Kaddafiego , może teraz sobei uświadomią że to był straszny błąd!! Za nieðługo powstanei władza na wzór tego co jest w Egipcie!!

Zgubione dokumenty

Drops12 / 2012-09-26 14:34 / Bywalec forum
Wczoraj , po pijaku, wracająć z imprezy zgubiłem swoje dokumenty...obawiam się że ktoś może wziąć kredyt na mnie... co mam teraz zrobić? Gdzie mam się udać najpierw do urzedu miasta , czy na policje? Prosze o szybką odpowiedź!!

Gdzie po tani kredyt?

Drops12 / 2012-09-03 13:30 / Bywalec forum
Potrzebuję szybko wziąć kredyt, na spłatę zadłużenia względem pewnej firmy. Który bank udzieli mi taniego kredytu? Gdzie mam sie udać po tani kredyt? Co możecie mi polecić?

Pożyczka bez prowizji

Drops12 / 2012-05-23 12:32 / Bywalec forum
Chciałbym wziąć pożyczkę na zakup nowych komputerów do mojej firmy (potrzebuję ich aż dwa-mam dwu osobową firmę). Poszukuję pożyczki bez prowizji... czy możecie mi coś polecić?
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7

Najnowsze wpisy