Forum

Komentarze użytkownika "Drops12"

Komentarze użytkownika: Drops12

Neurolodzy: są nowe leki na SM, a w Polsce nie ma dostępu do starych

Drops12 / 2013-04-19 15:21 / Bywalec forum
Po co w Polsce inwestwoać w nowe lekarstwa? Niech ludzie sami poumierają!! Legalna eutanazja w wykonaniu naszego rządu!! Wielkie brawa, Polska istnym Eldorado!!

Re: Strzelanina na uczelni w Bostonie. To może być ciąg dalszy zamachów

Drops12 / 2013-04-19 14:58 / Bywalec forum
Albo mamy do czynienia z naprawdę świetnie przemyślanym działaniem rządu , żeby jeszcze baerdziej ograniczyć prawa obywateli , albo w USA naprawde zaczyna się robić gorąco...

Re: Rekord na rynku nieruchomości? To będzie dobry rok

Drops12 / 2013-04-10 14:28 / Bywalec forum
No jasne dobry rok dla banków które nachapia sie na kredytach mieszkaniowych... gorzej będą z ludźmi którzy taki kredyt wzięli...

Re: Homofob z seksistą spotkają się na Narodowym

Drops12 / 2013-04-09 14:49 / Bywalec forum
No ale to przecież nie od dziś wiadomo że Lech Wałęsa , miał i nadal ma bardzo dobre stosunki z komuchami, powiedziałbym nawet że przyjacielskie stosunki...

Praca dla niepełnosprawnych.

Drops12 / 2013-02-15 13:32 / Bywalec forum
Mam takie ptanie dotyczące zatrudnień osób niepełnosprawnych, czy możecie mi powiedziec jakie ulgi będe mógł dostać za to że będę zatrudniał osoby niepełnosprawne w mojej firmie?

ZUS RMUA 2013

Drops12 / 2013-01-31 13:43 / Bywalec forum
Powiedzcie mi proszę czy wprowadzono już to , że wystarczy tylko podać pesel , żeby zostać przyjętym przez lekarza? Ostatnio nie dostaje RMUA i zastanawiam się czy nie jest już potrzebne, czy też w mojej firmie zapomnieli mi ją wystawić...

dodatkowa praca dla studenta

Drops12 / 2013-01-11 13:01 / Bywalec forum
Jestem teraz na pierwszym roku studiów uzupełniających. Mam trochę więcej czasu. Chciałbym zacząć gdzieś pracować.. czy możecie mi poradzić gdzie student może znaleźć pracę?

Re: SLD ma pomysł, jak uzdrowić sytuację na kolei

Drops12 / 2012-12-21 15:47 / Bywalec forum
A czy nei ejst czasem tak ze to właśnei pod władzą SLD , zaczęło wszystko sie sypać z koleją...odkąd sięgam pamiecia , to zawsze był problem z PKP!! Trzeb zmian na najwyższych stanowsiakch... a później należy iść w dół!!

Protest w Warszawie. Nie chą prywatyzacji tych dwóch szpitali

Drops12 / 2012-12-17 14:51 / Bywalec forum
Czy waszym zdaniem prywatyzacja jest aż tak złym rozwiązaniem? Skoro w innych warunkach dany szpitalk nie funkcjonuje tak jak powinnien , to może ejdnak lepiej go sprywatywzować?

Jak odwołać się od decyzji sądu

Drops12 / 2012-11-28 13:09 / Bywalec forum
Wczoraj zakończyła się rozprawa dotycząca spłaty długu. Moim zdaniem decyzja sądu jest dla mnie krzywdząca...w jaki sposób mogę się odwołać od decyzji Sądu?

Jaka wysokośc składki zus dla początkującego przedsiębiorcy

Drops12 / 2012-11-05 12:56 / Bywalec forum
Niedługo zaczynam ze swoim pierwszym biznesem w życiu. Czy mógłby mi ktoś doradzić jaką składkę ZUS-owską wybrać dla takiego początkującego przedsiębiorcy jak ja?

Re: Oszczędności Polaków. Najczęściej wybieramy lokaty? WSZYSTKO TO ?????

Drops12 / 2012-10-31 14:12 / Bywalec forum
Zastanawiałem się dlaczego akurat włśnie lokaty.... przecież nie dają aż tak wysokiego zarobku moim zdaniem... nie lepiej inwestować w coś bardziej dochodowego?

Oby chociaż jeden z tych projektów był udany!

Drops12 / 2012-10-25 15:31 / Bywalec forum
Mam nadzieje że będzie wiećej takich akcji w przyszłosci!! Naszej gospodarce potrzebna jest innowacja no i rzecz jasna dobre prawo które będzie chroniło przedsiębiorców!!

Re: Mandaty drogowe - policjanci domagają się podwyżki

Drops12 / 2012-10-23 15:46 / Bywalec forum
Ostatnio widziałem świetny filmik na necie o policji w Azerbejdżanie, od każdego złapanego samochodu policjanci w Azerbejdżanie pobierali "opłaty"...

Re: Kasety magnetofonowe wracają! Będą przechowywać dane

Drops12 / 2012-10-23 15:20 / Bywalec forum
Widzę że jest wielka reaktywacja kaset magnetofonowych!! Może nie długo będzie artykuł że również kaset VHS :P
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7

Najnowsze wpisy