Forum

Komentarze użytkownika "Drops12"

Komentarze użytkownika: Drops12

Re: Korea Północna wystrzeli satelitę komunikacyjnego

Drops12 / 2012-04-10 14:07 / Bywalec forum
Kolejna karta przetargowa w rękach Koreańczyków z Północy...

Ceny paliw niepokoją polityków PiS. Chcą zmian

Drops12 / 2012-04-03 13:56 / Bywalec forum
Nie pokoją nie tylko posłów PiS, ale też całe społeczeństwa.

1 procent podatku

Drops12 / 2012-03-30 14:35 / Bywalec forum
I ZUS odda jeden procent na siebie... :P Wszak czemu wspomóc tych najbiedniejszych...

Re: Niemcy: Landy chcą zahamować podwyżki cen benzyny

Drops12 / 2012-03-30 14:32 / Bywalec forum
Jasne czemu benzyna miała by być mniejsza, dajmy zarobić naszym posłom!!

Nowe liczniki energii

Drops12 / 2012-03-29 15:17 / Bywalec forum
Do 2020 według Unijnej dyrektywy 80 procent użytkowników będzie musiała wymienić liczniki energii, na nowe podobno inteligentne... nasi urzędnicy stweirdzili że u nas będą musieli wymienić wszyscy!! Pytanie tylko kto za to zapłaci?!

mBank-nowa inwestycja

Drops12 / 2012-03-29 12:38 / Bywalec forum
BRE Bank zamierza zainwestować 100 mln złotych na przerobienie mBanku. Ma to być nowa jakość nie tylko na Polskim rynku , ale w ogóle światowym!! Co ciekawe nowy mBank ma być zintegrowany z facbookiem!! Co o tym sądzicie?

Strajk głodowy w Krakowie

Drops12 / 2012-03-28 13:36 / Bywalec forum
W Krakowie nauczyciele protestują przeciwko planom Ministerstwa Edukacji , ograniczenia nauki historii w szkołach!! Jak dla mnie jest to niebywale ważny protest , bo to właśnie historia uczy młodych ludzi patriotyzmu, a ograniczając ją jeszcze bardziej , młodzi ludzie nic nie będą wiedzieć o historii swojego kraju, przypomina mi to trochę to co działo się za czasów Polski Ludowej!! Mam nadzieję że ludzie w końcu przejrzą na oczy!!

śledztwo ws. Madzi

Drops12 / 2012-03-27 13:49 / Bywalec forum
Cała sprawa w okół zmarłej małej Madzi staje się coraz bardziej groteskowa!! Dowiadujemy się coraz więcej o całym przebiegu... na wierzch wychodzą fakty , w które przy normalnej sytuacji w życiu byśmy nie uwierzyli. Ale czy należy wierzyć w to co mówią media? Przecież nic nie jest potwierdzone!!

Ziobro i Solidarna Polska

Drops12 / 2012-03-23 12:19 / Bywalec forum
Wczoraj Zbigniew Ziobro na zwołanej konferencji pokazał logo nowej partii "Solidarna Polska", tymczasem PiS nawołuje do powrotu swoich kolegów do powrotu!! Czy sądzicie że Ziobro da się przekonać prezesowi Kaczyńskiemu do powrotu? Jak na razie trwa walka pomiędzy PiS a Solidarną Polską o poparcie Ojca Rydzyka!!

Re: Zmiana czasu 2012. Można dostać od tego zawału?

Drops12 / 2012-03-15 14:53 / Bywalec forum
To ja już od dawna wiedziałem , szkoda że nei zajęła się Tym Pani Ewa Kopacz , zmiana czasu wytłumacza wszystkie te zawały...to takie proste!!

1 % podatku-na kogo oddać?

Drops12 / 2012-03-07 14:38 / Bywalec forum
Ja co roku oddaje swój jeden procent na SOS wioski dziecęce...wydaje mi się że to właśnie dzieci zasługują na naszą pomoc!!

Katastrofa kolejowa w Polsce

Drops12 / 2012-03-05 12:30 / Bywalec forum
W sobotę o godzinie 20:57 doszło do zderzenia dwóch pociągów osobistych, Interregio jadącego z Warszawy do Krakowa , oraz TLK z Przemyśla do Warszawy... W katastrofie zginęło 16 ludzi a 60 zostało rannych. Czy nie sądzicie że katastrofa jest wynikiem braku modernizacji naszych kolei ?!

Re: Prywatyzacja Lotosu. Wielka awantura w Sejmie

Drops12 / 2012-03-02 14:49 / Bywalec forum
Jeśli dojdzie do prywatyzacji LOtosu będzie to jeden z większych przekrętów w tej dekadzie i wiadomo kto maczał w tym palce!!

Ubezpieczenie OC 2012

Drops12 / 2012-03-01 13:36 / Bywalec forum
O ile może wzrosnąć OC w tym roku? Co grozi kierowcy który ma nieważne OC? Potrzebuję znaleźć jak najtańsze OC, moje fundusze, są delikatnie mówiąc małe, nie stać mnie na drogiego ubezpieczyciela... co możecie mi polecić?

Podwyższenie wieku emerytalnego

Drops12 / 2012-02-27 15:40 / Bywalec forum
Czy sądzicie że w końcu rząd się ugnie i przeprowadzi referendum w sprawie podwyższenia wieku emerytalnego? Solidarność zapowiada ostrą reakcję w razie gdyby rząd takiego referendum przeprowadzić nie będzie chciał!!

Najnowsze wpisy