Forum

Komentarze użytkownika "Drops12"

Komentarze użytkownika: Drops12

Re: Potrzebny kredyt

Drops12 / 2012-10-18 14:39 / Bywalec forum
Ja zastanawiam się na wzięciem kredytu w Alior Banku... czy ktoś z Was brał już stamtąd pożyczkę/kredyt? Jakie są wasze opinie na temat tego banku? Czy warto?

Najlepsze lokaty miesięczne

Drops12 / 2012-10-17 13:32 / Bywalec forum
Mam do wpłacenia około dwóch tysiecy złotych , rzecz jasna chciałem je wpłacić na lokatę...zastanawiałem się nad miesięczną... która lokata miesięczna waszym zdaniem jest najlepsza?!

Które usługi medyczne są zwolnione z VAT?

Drops12 / 2012-10-16 14:37 / Bywalec forum
Które usługi medyczne są całkowicie zwolnine z VAT? Za które usługo zapłacimy mniejszą kwotę , przynajmniej o ten VAT? Czy wizyta u dentysty jest zwolniona z VAT?

Jak założyć gabinet kosmetyczny?

Drops12 / 2012-10-16 14:31 / Bywalec forum
Chciałabym założyć własny gabinet kosmetyczny... początkowy kapitał już posiadam!! Czy możecie mi powiedzieć czy do założenia gabinetu potrzebuję jakiś specjalnych zezwoleń?

Re: Zmarł jeden z twórców owieczki Dolly

Drops12 / 2012-10-12 15:32 / Bywalec forum
No tak , i w końcu twórca owieczko Dolly dołączył do niej...pamiętam jaka była reakcja mediów na tą własnei informację że powstała pierwsza sklonowana owca!!

Przedłużenie umowy na zlecenie

Drops12 / 2012-10-12 13:36 / Bywalec forum
Pracuję w firmie na umowę zlecenie... jest mój pierwszy miesiąc pracy. Mam nadzieję że nie ostatni... czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda przedłużanie takiej umowy? Czy co miesiąc trzeba podpisywać kolejną umowę?

Re: jak zmniejszyć składki ZUS

Drops12 / 2012-10-10 14:11 / Bywalec forum
No tak, tylko z drugiej strony jak się czyta o kolejnych podwyżkach składek ZUS... duża część moich znajomych musiała zawiesić działalność gospodarczą , z tego powody iż po zapłaceniu składek wychodzili na zero , albo na minusie...

jak zmniejszyć składki ZUS

Drops12 / 2012-10-10 13:33 / Bywalec forum
Za niedługo otwieram moją pierwszą w życiu firmę... jedyne co mnie przeraża to składki ZUS, nasłuchałem się wielu rzeczy o ZUS-ie i urzędzie skarbowym od moich znajomych... obawiam sie że może dojść do takeij sytuacji że wszytwko co zarobię będę musiał oddać ZUS-owi... czy może mi ktoś doradzić jak zmneijszyć składki ZUS?

Re: Zdaniem Polaków warunki życia w kraju szkodzą zdrowiu psychicznemu

Drops12 / 2012-10-09 15:35 / Bywalec forum
Wystarczy rozglądnąć się do o koła , jak sytuacja w kraju odbija się na ludziach...wszyscy są dla siebie nie mili, zawsze zamyśleni , rozdrażnieni... podziękujmy kolejnym ekipom rządzącym za ten los ...

status osoby bezrobotnej a praca na czarno

Drops12 / 2012-10-09 14:28 / Bywalec forum
Od dwóch miesięcy jestem osobą bezrobotną... dostałem p pracy na umowę, ale nie da rady żebym wyżył za 1100 zł miesięcznie... dlatego pracuję na czarno...powiedzcie mi jakie mogą byc konsekwencję tego jeżeli UP dowie się że pracuje na czarno?

przedłużenie spłaty kredytu

Drops12 / 2012-10-09 13:41 / Bywalec forum
Rok temu wziąłem kredyt w banku na remont mieszkania...ostatnio ciężko z pieniędzmi u mnie... czy jest możliwość wydłużenia spłaty kredytu , a co za tym idzie zmniejszenia rat?

Expose i tarcia w koalicji. Graś ujawnia

Drops12 / 2012-10-04 15:30 / Bywalec forum
Waldemar Pawlak widzi że czas rządów PO i PSL dobiegają końca, że społeczeństwo ma już dość tych polityków , dlatego teraz szuka drogi ucieczki z sytuacji.

BUSOMAT.PL

Drops12 / 2012-09-27 15:43 / Bywalec forum
Kolejna tragedia z udziałem naszych rodaków...

Re: Koniec z ulgami podatkowymi. Tak Tusk dotrzymuje słowa

Drops12 / 2012-09-27 15:21 / Bywalec forum
Nie rozumiem jak ludzie mogą popierać nadal ekipę rządzącą , nie dotrzymali słowa, oszukali obywateli!! Każą nam tyrać do 67 roku życia i jeszcze nazywają to reformą emerytalną... ŻENADA!!

Zgubione dokumenty

Drops12 / 2012-09-26 14:34 / Bywalec forum
Wczoraj , po pijaku, wracająć z imprezy zgubiłem swoje dokumenty...obawiam się że ktoś może wziąć kredyt na mnie... co mam teraz zrobić? Gdzie mam się udać najpierw do urzedu miasta , czy na policje? Prosze o szybką odpowiedź!!

Najnowsze wpisy