Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2008-01-29 10:55 / portfel / Dziecko hossy
Brydzia- działasz klasycznie jak Michnik- napadasz i krzyczysz że Ciebie napadli- pokaż mi gdzie napisałem,że Tusk obiecał 50% podwyżki?
pokaż mi gdzie napisałem,że uważam siebie za człowieka inteligentnego(no- małpą nie jestem, ale geniuszem tym bardziej)
To Ty piszesz jak typowy, socjalistyczny tłum, wypisując tu jak to pracodawcy są be, jak mało koleżanki w PGF zarabiają, że nie ma podwyżek itd. Praca w budżetówce, mundurówce powinna być dobrze wynagradzana aby uniknąć korupcji, górnicy powinni dostawać przyzwoite pieniądze bo ryzykują życiem
Jeszcze chamsko określasz ludzi którzy wyjechali za chlebem- klaps w tyłek Ci się należy!
Zdecyduj się kobieto czego Ty chcesz od państwa
co to k**** jest- ludzie i emeryci zarabiajacy po 1000 zl?- socjalizm w czystej postaci- mieli z********** pecha ze pracowali w komunie
flugo / 2008-01-29 10:48 / portfel / Dziecko hossy
po co pytanie o moje samopoczucie?
dla podniesienia poziomu dyskusji?

zaczeli teraz bo zniknela granica zachodnia i wiedzieli ze to najlepszy moment na akcję bo wloskie strajki, pitu-pitu nic nie daja a Tusk rozbudzil nadzieje i postawe roszczeniowa w narodzie ze to teraz juz 2 Irlandia(choc patrzac na wykres ichniej gieldy to ja nie chce)
flugo / 2008-01-29 10:40 / portfel / Dziecko hossy
nie- za 20 lat?
tylko go biedaka źle zrozumiano?
tłuki ci kierowcy, tłuki ci celnicy, nauczyciele, górnicy- no debile po prostu- słówek się czepiają:))
flugo / 2008-01-29 10:35 / portfel / Dziecko hossy
a co obiecał?
flugo / 2008-01-29 10:29 / portfel / Dziecko hossy
Tusk i PO to zbawienie?
powiedz to kierowcom tirów
flugo / 2008-01-29 10:25 / portfel / Dziecko hossy
fundy, window dressing, fundamentalnie dobra spolka- konserwy dla wojska, tania jest, obnizenie prognoz ale kara- spadek drastyczny kursu - przesadzona:))

Re: Byki mają okazję do odbicia w górę

flugo / 2008-01-29 10:18 / portfel / Dziecko hossy
panowie zaradzajacy siedzacy w PEPie- no nie psujcie mi humoru- ciagnac powyzej 30 i to juz.
flugo / 2008-01-29 10:16 / portfel / Dziecko hossy
taa...
powiedz to tysiącom kierowców koczujących na granicy wschodniej, ich szefom odbierającym telefony od klientów
flugo / 2008-01-29 09:58 / portfel / Dziecko hossy
ty lekarz- nie stawiasz dignozy tylko odpowiadasz na pytanie- są? tak- śą takie a takie- proszę napisz:)))
flugo / 2008-01-29 09:57 / portfel / Dziecko hossy
hehe- po prawej:
BUSH: RECESJA NAM NIE GROZI:)))

Re: Byki mają okazję do odbicia w górę

flugo / 2008-01-29 09:55 / portfel / Dziecko hossy
są jakieś zagrożenia- tzn dane od kowbojów dzisiaj?
flugo / 2008-01-29 09:50 / portfel / Dziecko hossy
mój daleki krewny umoczył na szeptelu
pomimo wielkiego szacunku dla hajdiego- który zwrócił nam tu uwagę na mci jak bylo po 5 zeta a potem poszedl w mni jestem troche sceptycznie do szeptela nastawiony- ale to wiesz- uprzedzenie może być:))mialem pp- jakos za fajnie na tym nie wyszedlem swego czasu
flugo / 2008-01-29 09:47 / portfel / Dziecko hossy
na początku ich rywalizacji było odwrotnie
zobacz jaka ta gielda przewrotna...
flugo / 2008-01-29 09:36 / portfel / Dziecko hossy
jestemy młodym rynkiem
takim dziecięcym
stąd częste zmiany nastrojów
rozchwianie emocjonalne itd.
flugo / 2008-01-29 09:33 / portfel / Dziecko hossy
ja- Krzychu- no co Ty:))

Najnowsze wpisy