Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

Re: GPW: Mamy szansę na kolejne wzrosty

flugo / 2010-05-13 13:33 / portfel / Dziecko hossy
za każde kliknięcie Ken dostaje 1 grosz:))
niewazne czy plus czy minus- wazne że jest czytany:))
flugo / 2009-02-23 16:38 / portfel / Dziecko hossy
nic takiego tam nie widzę:(

Re: GPW: Akcje PZU wyznaczają kierunek

flugo / 2010-05-14 17:32 / portfel / Dziecko hossy
no i w dupę:((
dolar mnie wykończy, poniedziałek-wtorek 25 k musze wysłac za ocean, fuck
flugo / 2010-09-17 12:54 / portfel / Dziecko hossy
Panowie, mysle,że wasze rozwazania maja błedny punkt wyjścia. Wydaje sie Wam, że rzadzącym zalezy na tym aby "wychować", nauczyć obywatela myslenia- anonim- samodzielnego? No co ty? Kazda władza chce obywatela przede wszystkim POSŁUSZNEGO, akceptujacego nawet najbardziej idiotyczne zasady. Od 20 lat trwa reforma systemu, której celem jest wychowanie ludzi o jak najmniejszym zasobie wiedzy ogólnej, z jak najszybsza specjalizacja- i do roboty:) albo jak w usa- na wojnę:(
flugo / 2010-06-08 12:43 / portfel / Dziecko hossy

próbowałem się podpinać i sniffować


Plugin do Amibrokera niemal na pewno korzysta z tego samego api



k****, ja to w sredniowieczu zostałem- ide sie 8letniego syna zapytac o czym wy mi tu piszecie i czy mnie przypadkiem nie obrazacie:))
flugo / 2010-07-01 10:43 / portfel / Dziecko hossy
Zgoda buduje
Bronek rujnuje:)
flugo / 2010-10-20 09:37 / portfel / Dziecko hossy

w tym kraju jest miejsce dla wszystkich

tak uważasz Ty, ja, Qba, Anonim, Lukasz, Igła i nam podobni, tyle, że jakos nas mało ostatnimi czasy- następuje jakas polaryzacja nastrojów, która mi nie odpowiada- i to i z zewnatrz i wewnatrz podwórka- Merkelowa ogłasza fiasko multi-kulti, francja wywala cyganów, u nas wojenka polsko-polska, jakby było mało to moja gwiazda portfelowa blaknie:( ech- pic mi sie chce

Re: Komentarze do portfela

flugo / 2011-06-07 11:24 / portfel / Dziecko hossy
hehe- moje pierwsze akcje to BH- trzymałem dziada 10 lat a miał byc k**** dom jak w reklamie:)
jesli chodzi o roztropnosc to mam dylemat- spieniezylem udzialy i mam gotowizne na:
1/ sprzedaje akcje gpw+ gotowizna=50m kw w nowym bloku
2/ robie to co wyzej, sprzedaje mieszkanie i kupuje dom lub duze nowe mieszkanie
3/ za gotowizne + 50-100 tys kredyt kupuje 50 m
4/ ziemia, lokata?
5/ osiolkowi w zloby dano:)

Re: GPW: Odbicie po wzrostach w Azji?

flugo / 2010-05-24 15:53 / portfel / Dziecko hossy
ankieta:
który bardziej z deklem: Ken czy Long?

Re: GPW: Amerykanie pozbawili nas raczej szans na wzrosty

flugo / 2010-06-22 11:37 / portfel / Dziecko hossy
Tauron idzie 20 % taniej od ceny max?
brak popytu?
flugo / 2010-06-29 12:59 / portfel / Dziecko hossy

2010-06-29 12:35:25 | sfera2
Re: Komorowski: Szef PiS nie odwołał słów o dopłatach [0]
Oglądałem dokładnie całą debatę i trzeba być naprawdę tępym, by pisać takie bzdury, Jak
przyznanie racji Komorowskiemu. Czy zwolennicy Komorowskiego i PO nie widzą że są już
tak manipulowani jedynym nieomylnymi działaniami wodza, że zaczynają tworzyć neokomunę w której ludzie posiadający odmienne zdanie czy pochodzenie, z automatu stają się wrogami ludu. Poczytajcie wasze wypociny, to czysta neokomuna. Nigdy nie myślałem że po 20 latach III Rzeczpospolitej, przyjdzie mnie walczyć od nowa z komuchami.

SAMA PRAWDA:)

Re: GPW: Debiut Tauronu w trudnych warunkach

flugo / 2010-06-30 09:52 / portfel / Dziecko hossy
tak sobie czytam żarciki wyborcze i powiem tak:
1/ tak źle prowadzonej kampanii przez PO dawno nie było( komitet honorowy -Dziadki z Jadem i klown zoładkowo-gorzki)
2/ tak dobrze( brawo Poncyliusz- szacun!) prowadzonej kampanii przez PiS tez dawno nie było
3/ jesli dodamy polski charakter- idziemy na przekór to wynik wyborów własciwie juz znamy

ps.- w GB rzadza konserwatyści- spójrzcie jak spokojnie funciak sie umacnia
flugo / 2010-06-30 10:41 / portfel / Dziecko hossy
kłamiesz
oficer wypowiadał się w TV i twierdził,że nie poniósł żadnych konsekwencji słuzbowych etc.- więc mi tu nie bredź proszę
flugo / 2010-07-01 11:39 / portfel / Dziecko hossy
troche sie nabijam, co nie zmienia faktu,że dla przedsiebiorców powrót do ustawy wilczka byłby wybawieniem

dodatkowo- jeśli piszesz o jadzie to zwróc łaskawie uwage,że w ostatnich miesiacach ten jad płynie zdecydowanie ze strony POwiaków, Pis zdecydowanie lepiej rozgrywa kampanie- i pisze to jako obserwator:)
flugo / 2010-07-12 11:05 / portfel / Dziecko hossy
a w a s?
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy