Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

Re: Komentarze do portfela

flugo / 2012-09-12 09:56 / portfel / Dziecko hossy
w wawie bede prawdopodobnie 24.09, lece 25 do budapesztu
walcze z nowym mieszkaniem- zaliczam klasykę- czyli- wzrost rzeczywistych kosztów remontu do planowanych o 30 % oraz wydłużenie czasu tez o 30 %:)- najgorsze, że mi się sezon wyjazdowy zaczyna i nie wiem w sumie kiedy się wprowadzę

Re: Komentarze do portfela

flugo / 2012-09-11 09:51 / portfel / Dziecko hossy
ja tez nie mogę:(

Re: Komentarze do portfela

flugo / 2012-09-05 12:16 / portfel / Dziecko hossy
DZIĘKI !

Re: Komentarze do portfela "Pooh"

flugo / 2011-07-06 11:22 / portfel / Dziecko hossy
cześć Quba,
wczoraj poczytałem trochę inf płynacych z Krysi i otoczenia rynkowego- ciekawie to wyglada w perspektywie zmian prawnych- gminy własciecielami śmieci komulanych- jesli połączyc to z infami -inwestycje w Podkarpackim i taka ota informacja :Gminy staną się właścicielami śmieci.
Poniedziałek, 13 czerwca 2011 11:47
Aktualności - Podkarpacie

Podkarpackie samorządy obawiają się nowych regulacji prawnych dotyczących gospodarowania odpadami. Od nowego roku to gminy staną się właścicielami śmieci, które będa musiały zagospodarować zgodnie z unijnymi dyrektywami.
Na ich wdrożenie samorządy będą miały czas do połowy 2013 r. Wymuszą one m.in. wprowadzenie segregacji odpadów u żródła czyli w gospodarstwach domowych oraz podpisywanie umów z regionalnymi zakładami gospodarki odpadami na utylizację odpadów. Sensownym rozwiązaniem jest w tym przypadku zawieranie gminnych związków i porozumień samorządowców - uważa Lucjan Kuźniar, wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Zdaniem samorządowców, aby regionalne zakłady utylizacji odpadów były opłacalne muszą obsługiwać co najmniej 150 tysięcy mieszkańców. W Bieszczadach zaludnienie jest małe, a odległości duże - to może wpłynąć na wysokość opłat . Zdaniem bieszczadzkich samorządowców możliwe są dwa rozwiązania: albo dowożenie śmieci do Krosna i udział w kosztach rozbudowy tamtejszego zakładu utylizacji albo zainwestowanie w sortownie odpadów w Ustrzykach Dolnych. Alternatywą jest inwestor prywatny, który zaproponuje inne rozwiazanie problemu śmieciowego.


to już za 2 lata,to juz za 2 lata Krysia będzie mistrzem świata:)

Re: Komentarze do portfela

flugo / 2011-07-05 14:03 / portfel / Dziecko hossy
na presco sie zapisalem, sa skuteczni, a moze w przyszlosci jakas konsolidacja ciekawa w branzy nastapi.
GANT- tu sa szachy- trudno wygrac z mistrzami...-na razie ogladam
BBIZEN-odladalem po 0,86 a dzis 0,9 - wystawilem zleconko kupna 0,88- moze odpuszcza- ciekawie to wyglada i czas na ruch w gore
ze wszystkim co wyzej to raczej na krotko chce sie zwiazac- ziemie, domy, mieszkania ogladam...

Re: Komentarze do portfela

flugo / 2011-07-05 12:05 / portfel / Dziecko hossy
PRESCO ma najnizsza wycene z branzy- musze sie wgryzc w temat
kolejna spolka ktora obserwuje to GANT- cos tam jest narzeczy- a zalozyciel to mistrz szachowy- rozgrywa ciekawa partyjke- lecz rozkminienie jego celow jest dla mnie za trudne...

Re: Komentarze do portfela "needle"

flugo / 2011-07-05 11:28 / portfel / Dziecko hossy
PRESCO- ktos wchodzi w bezlitosna branżę?

Re: Komentarze do portfela

flugo / 2011-06-26 10:39 / portfel / Dziecko hossy
flaga "wolnej białorusi" towarzyszyła kibicom podczas mistrzostw europy juniorów w nogę w Danii- tam nikt flagi nie ściągnął a tutaj proszę- oficjele białoruscy załatwili interwencję- dla mnie siara:(

Re: Komentarze do portfela "bebe"

flugo / 2011-06-25 22:27 / portfel / Dziecko hossy
Witam,
Wróciliśmy właśnie zbulwersowani z meczu Mistrzostw Europy w Koszykówke Kobiet gdzie 3
chłopcom z Białorusi kazano najpierw usunąć flage”Wolnej Białorusi” następnie
kiedy rowineli mniejsze – jak na zdjęciach siła usunieto ich z Sali- a to my na
Białorusi żyjemy czy jak?

https://picasaweb.google.com/flugowski/WolnaBiaOrus

S MECZU LITWA -BIAŁORUS MISTRZOSTWA EUROPY W kOSZYKÓWCE KOBIET

flugo / 2011-06-25 22:26 / portfel / Dziecko hossy
Witam,
Wróciliśmy właśnie zbulwersowani z meczu Mistrzostw Europy w Koszykówke Kobiet gdzie 3 chłopcom z Białorusi kazano najpierw usunąć flage”Wolnej Białorusi” następnie kiedy rowineli mniejsze – jak na zdjęciach siła usunieto ich z Sali- a to my na Białorusi żyjemy czy jak?

https://picasaweb.google.com/flugowski/WolnaBiaOrus

Re: Komentarze do portfela

flugo / 2011-06-07 11:24 / portfel / Dziecko hossy
hehe- moje pierwsze akcje to BH- trzymałem dziada 10 lat a miał byc k**** dom jak w reklamie:)
jesli chodzi o roztropnosc to mam dylemat- spieniezylem udzialy i mam gotowizne na:
1/ sprzedaje akcje gpw+ gotowizna=50m kw w nowym bloku
2/ robie to co wyzej, sprzedaje mieszkanie i kupuje dom lub duze nowe mieszkanie
3/ za gotowizne + 50-100 tys kredyt kupuje 50 m
4/ ziemia, lokata?
5/ osiolkowi w zloby dano:)

Re: Komentarze do portfela

flugo / 2011-06-06 14:45 / portfel / Dziecko hossy
po bydgoszczy smigaja tiry z napisem COLIAN LOGISTIC- widac dystrybucja sie rozwija- poczekamy na efekty, ech longtermy z nas:)

Re: MCI dostało odszkodowanie za upadek JTT

flugo / 2011-05-24 12:06 / portfel / Dziecko hossy
GRATULACJE!

Świat nie kończy się na północnej Afryce

flugo / 2011-05-09 16:02 / portfel / Dziecko hossy
Serdecznie zapraszam na festiwal PODRÓŻNICY w Bydgoszczy w dniach 13-14 maja 2011.
W programie:
WYSTAWY FOTO
SPOTKANIA Z PODRÓŻNIKAMI
SLAJDOWISKA, PREZENTACJE, FILMY
KUCHNIE ŚWIATA
więcej :
http://podroznicy.byd.pl/

KUCHNIE ŚWIATA

flugo / 2011-05-09 12:44 / portfel / Dziecko hossy
Serdecznie zapraszam na festiwal PODRÓŻNICY w Bydgoszczy w dniach 13-14 maja 2011.
W programie:
WYSTAWY FOTO
SPOTKANIA Z PODRÓŻNIKAMI
SLAJDOWISKA, PREZENTACJE, FILMY
KUCHNIE ŚWIATA
podroznicy.byd.pl
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy