Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2010-09-07 12:47 / portfel / Dziecko hossy
FUCH OFF ISLANDS
flugo / 2010-09-06 12:19 / portfel / Dziecko hossy
ps.- własnie wjechała do mnie kontrola z US- k****- a prosilismy o przelozenie bo Prezes leci na miesiac do Chin koordynowac ok.200 osob na expo sie udajacych:)))))))

Re: Komentarze do portfela "needle"

flugo / 2010-09-06 12:17 / portfel / Dziecko hossy
Zarząd Krynicki Recykling S.A. w uzupełnieniu do raportu bieżącego ESPI nr 6/2010 informuje, iż Aneks nr 2 do prospektu emisyjnego Krynicki Recykling S.A., sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji zwykłych na okaziciela serii E z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy oraz ubieganiem się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji zwykłych na okaziciela serii A, B, C, D oraz akcji serii E, zatwierdzony w dniu 27 sierpnia 2010 roku przez Komisję Nadzoru Finansowego dotyczy przedziału cenowego, w ramach którego przyjmowane będą Deklaracje Zainteresowania Nabyciem Akcji serii E podczas budowy Księgi Popytu w Transzy Dużych Inwestorów. Przedział ten wynosi od 3,70 PLN do 4,30 PLN

Qba- o ile pamietam celowales w 4,2-4,5- ja sie przestrzeliłem:( czyli gratki i ja płaće - Ty pijesz:)
flugo / 2010-09-06 09:47 / portfel / Dziecko hossy

/Akcje i oczekiwanie na umocnienie PLN

sie mi to podoba
pzdr
flugo / 2010-09-01 19:55 / portfel / Dziecko hossy
przelicz 70 mld z pożyczki Gierka na dzisiejsze dolary i jeszcze fajniej- na plny porównując kurs wymiany, średnią pensję i inne dane makro i mikro ekonomiczne:)
flugo / 2010-08-19 11:48 / portfel / Dziecko hossy
wszystkich przywiozłem- choc teraz mamy familie VIPów na madagaskarze, szeszelach, mauritiusie i troche sie martwie- wyjazd bez pilota- czy dadza rade?

a dzisiaj/jutro wyruszam na Dolny Slask na ok. 7-10dni- bez planu, rezerwacji- cos mi sie kojarzy ze tam jakies górki sa, skałki, zamki, twierdze:)

w głównym temacie- zobaczymy- patrząc z perspektywy przedsiebiorstwa mikro- wszystko jest mozliwe niezależnie od koniunktury:), zarówno sukces jak i porazka

a perspektywe inwestycjyna mam zagmatwana:)
flugo / 2010-08-16 09:56 / portfel / Dziecko hossy

jednej strony skreślona swastyka, z drugiej przekreśliny Che...a w środku, na
drugiej stronie szalika przekreślony sierp i młot...

hmm, chyba zostane kibicem Polonii:))

niestety po 22 nadal prawie
wszystko pozamykane...jak za komuny:/) z

koszty zatrudnienia Igła- praca w nocy- to nie Bangkok, gdzie calodobowo garkuchnie i minibary stoja na glównych ulicach, ile taki gośc z obsługi musiałby dostac za prace 22-2 w nocy, jak zamknac bar, rozliczyć- ile pokus do zrobienia przewału(bo szef spi), do tego protesty okolicznych mieszkańców itd.

a radnych to jest za duzo i twoje postulaty słuszne!
pzdr

Re: Komentarze do portfela "flugo"

flugo / 2010-08-11 18:08 / portfel / Dziecko hossy
http://www.aton.com.pl/news/urzadzenie-aton-ht-na-testach-w-usa

jak to Qba pisałes- atonki jak iphonki?

to byłby SIOK:)
flugo / 2010-08-11 17:42 / portfel / Dziecko hossy
ja tez i zamierzam dokupic na dniach

Re: Komentarze do portfela "needle"

flugo / 2010-08-11 11:22 / portfel / Dziecko hossy
dzieki Panowie za uwagi- projekt pt tytułem flugo24 mial byc masowy- to druga strona - idea było stworzenie "internetowego samograja' miala byc dotacja itd.
z dotacji wyszła dupa ale strona wisi- wiec trzeba ja przemeblowac
co do zdjęc konsultantek- hmm- w firmie pojawiły sie 4 nowe osoby- niedługo sie zaprezentuja w pełnej krasie:) a i pojawia sie nowi PILOCI i PILOTKI:)
pzdr
flugo / 2010-08-10 15:21 / portfel / Dziecko hossy

co sie podoba co sie nie podoba

?
flugo / 2010-08-10 14:37 / portfel / Dziecko hossy
ok- wszystkie opinie cenne
Griffin- to co zauważyłes to tez mi sie rzuciło w oczy od razu- tam zdecydowanie wiecej ofert powinno byc - typu rejsy i pod tym kilka ofert, apartamenty i pod tym kilka ofert itd.
Dzięki
Igła- yo- trzeba doprecyzowac info

Re: Komentarze do portfela "needle"

flugo / 2010-08-10 10:59 / portfel / Dziecko hossy
jakbyscie sie nudzili to pls zerknijcie na
flugo24.pl
i dajcie znac co sie podoba co sie nie podoba
flugo / 2010-08-09 16:53 / portfel / Dziecko hossy
split odbył sie tez przed wlaściwym splitem:) z 1,1 na 0,37 czy jakos tak( z pamieci piszę)
z drugiej strony- na mojej renomowanej jutrzence tez byl naturalny split przed splitem:)
flugo / 2010-08-09 16:34 / portfel / Dziecko hossy
aa- zerknij na urlopy.pl- tez dziecko Patrowicza

Najnowsze wpisy