Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2008-01-04 09:40 / portfel / Dziecko hossy
badz tak dobry i podaj mi jak wyglada BBI ZEN- zalatany jestem totalnie dzis i nie wiem czy zalogowac sie warto
flugo / 2008-01-03 17:04 / portfel / Dziecko hossy
brrr....
flugo / 2008-01-03 16:54 / portfel / Dziecko hossy
chyba tak-malezyjczyk jakis cos kombinowal
flugo / 2008-01-03 16:46 / portfel / Dziecko hossy
marzec 2008 mamy na myśli
flugo / 2008-01-03 16:46 / portfel / Dziecko hossy
chodzi o to:
"Dla pasażerów latających z państw Unii do USA szykuje się rewolucja. Od marca przyszłego roku wejdzie w życie porozumienie o otwartym niebie między Ameryką i UE. Zacznie się prawdziwa walka amerykańskich i europejskich linii lotniczych o klientów.

W czwartek ministrowie państw Unii zgodzili się na otwarcie swoich rynków lotniczych. - To historyczna decyzja - mówiła amerykańska sekretarz transportu Mary Peters.

Za rok każdy przewoźnik z USA i Unii będzie mógł uruchomić dowolną liczbę lotów przez Atlantyk do dowolnego miasta. Teraz są ścisłe ograniczenia. Konkurencji nie ma. Np. bezpośrednio z Warszawy do Nowego Jorku lata tylko LOT, a na londyńskie lotnisko Heathrow mają dostęp tylko nieliczne linie transatlantyckie.

Jak wyliczyli eksperci Komisji Europejskiej, uwolnienie rynku da w ciągu pięciu lat wzrost liczby pasażerów przez Atlantyk o połowę! Dziś co roku między Europą i USA lata 50 mln osób, z tego co setny to pasażer LOT-u.

- Wzrost liczby pasażerów powinien przełożyć się na znacznie tańsze bilety dla Europejczyków i Amerykanów - cieszył się Jacques Barrot, komisarz UE ds. transportu. Obniżka cen biletów sprawi, że w kieszeniach pasażerów może zostać nawet 12 mld euro.
"
flugo / 2008-01-03 16:37 / portfel / Dziecko hossy
Alitalia to zadłużony moloch dotowany przez państwo- non stop strajkują...robić im się nie chce.
A o ceny ropy sie nie martw- dowolili sobie do cen biletow doplaty paliwowe rozne ch*** muje
flugo / 2008-01-03 16:18 / portfel / Dziecko hossy
to one mają wogóle jakieś zyski?
flugo / 2008-01-03 15:59 / portfel / Dziecko hossy
w cenie:))
flugo / 2008-01-03 15:40 / portfel / Dziecko hossy
zamień na inny
to najłatwiejszy sposób
flugo / 2008-01-03 15:35 / portfel / Dziecko hossy
spokój mistrzów ZEN zachowaj
flugo / 2008-01-03 15:25 / portfel / Dziecko hossy
minimalista:))
flugo / 2008-01-03 15:18 / portfel / Dziecko hossy
czekam z DrGAwkami:))
flugo / 2008-01-03 15:17 / portfel / Dziecko hossy
2007-12-28 23:39:28 | *.*.*.* | modliszka
Re: Smutny koniec roku na GPW
Inwestorzy, Inwestorzy :-)
jak to pewien Uznany ( i w moich oczach) zwykł mawiac, nie ma to jak dostac po dupie, aby
stac się ostrożnym. Większosc z Was, zna jedynie giełdę z czasów hossy, mało kto przeżył
krach i to zle wróży na przyszłosc. Pokory i umiaru dlatego zyczę w tym nadchodzącym 2008
roku. Bedzie trzęsło i to solidnie....:-)))) a zacznie już w pierwszym kwartale, przy
ogłaszaniu wynków rocznych. Zaliczyliśmy już hosse, czas teraz na besse...kto ją przezyje,
zyc będzie wiecznie i nikt mu nie podskoczy :-)))...szlifierka inwestorska się tym samym
dokona :-)

Pozdrawiam all


Wolę jak ktoś mi kubeł zimnej wody na łeb wylewa niż jak mi z Chinami wyjeżdża:))

Re: GPW: Niedźwiedzi początek roku

flugo / 2008-01-03 14:42 / portfel / Dziecko hossy
i co się tak cieszycie?

ZA MIŁOŚĆ TEŻ PRZYJDZIE NAM ZAPŁACIĆ
flugo / 2008-01-03 14:23 / portfel / Dziecko hossy
bamburi:))

Najnowsze wpisy