Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2007-06-19 12:40 / portfel / Dziecko hossy
mnie też to czeka, ale mundurki są sexy:))
flugo / 2007-06-19 12:08 / portfel / Dziecko hossy
ech- jedno zielone światełko w tunelu-MCI:)
flugo / 2007-06-19 11:41 / portfel / Dziecko hossy
portfel mam 12 % od szczytu
i to kwotowo nie jest 12 groszy Kazika:))
no normalnie chciwość mnie paraliżuje...

Spadki

flugo / 2007-06-19 11:35 / portfel / Dziecko hossy
od kiedy czytam to forum (czerwiec 2006) w kółko ktoś wyrywa się z czarnymi czwartkami, wiedźmami, świętymi mikołajami etc. Miałem to głęboko.
Ale od 1,5 miesiąca mój portfel ulega plasterkowej korekcie a indeksy biją rekordy.
I straszenie mnie to drażni.
Z jednej strony mam ochotę na urlop i wywalenie połowy portfela , ale z drugiej jak czytam posty tych co dokonali znacznej redukcji lub w ogóle wyszli z akcji to widzę jak trudno wrócić do formy.
i tak se stoję na rozdrożu a portfel chudnie...jego mać!
flugo / 2007-06-19 11:19 / portfel / Dziecko hossy
hehe- podążasz moim szlakiem...
jak sobie przypomnę mci za 5,15...- dzieciom bym rachunek pokazywał...
flugo / 2007-06-19 10:58 / portfel / Dziecko hossy
no co Ty ?
tanio?
trzeźwy był?
a z drugiej strony jeśli facet ma 90 % Makrum to się chłop odkuje...

Makrum

flugo / 2007-06-19 10:28 / portfel / Dziecko hossy
wiodącą postacią w Makrum jest pan płynnie mówiący w języku powszechnym w Izraelu:) pan Rafał Jerzy- o oto jego historia- Jarg- zobacz- i w buciorze maczał palce:))

Pan Rafał Jerzy, lat 40, jest absolwentem Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy. W latach 1991 -2000 założyciel i prezes PBH S.A. – spółki zajmującej się dystrybucją odzieży pod własną marką "QUIOSQUE". Od 2001 roku główny akcjonariusz i prezes spółki MARKUM S.A. producenta maszyn i urządzeń dla przemysłu stoczniowego m.in.dla firmy ROLLS-ROYCE oraz dla przemysłu maszynowego. Pan Rafał Jerzy nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Emitenta. Nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki konkurencyjnej lub spółki osobowej ani też jako członek organu spółki kapitałowej. Nie uczestniczy też w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organów. Pan Rafał Jerzy nie figuruje w Krajowym Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych.
to notka z bankiera.pl / LPZS- z buciora chyba już wyszedł, teraz ma wprowadzić MAkrum na parkiet- myślę,że warto się przyjrzeć spółce z mego miasta...
www.makrum.pl
flugo / 2007-06-19 09:58 / portfel / Dziecko hossy
jak mi cały portfel dryfuje na mielizny a wigi biją rekordy to cos jest nie tak...
flugo / 2007-06-19 09:57 / portfel / Dziecko hossy
poczekaj- on ma jeszcze perspektwy- przyspieszenie walnego - coś tam się bedzie dzialo niedlugo.
mysle o powrocie do papiera przed walnym...
flugo / 2007-06-19 09:55 / portfel / Dziecko hossy
witaj, ciekawy ten wywiad z Czechowiczem- trzymam kciuki aby mu się udało- nie sztuką jest upaść na ryj, ale po takim upadku jaki zaliczyło mci wyjsc na prostą- hmm- trzeba mieć jaja
flugo / 2007-06-19 09:43 / portfel / Dziecko hossy
dzięki
flugo / 2007-06-19 09:41 / portfel / Dziecko hossy
bielizna- triumph, atlatis:))
flugo / 2007-06-19 09:37 / portfel / Dziecko hossy
jak się otworzył bo nie jestem on-line?

Re: Okrakiem na barykadzie

flugo / 2007-06-19 09:35 / portfel / Dziecko hossy
witam,
w dzisiejszym parkiecie 3 ciekawe artykuły:
1. wywiad z Czechowiczem- wyraznie przestał schładzać kurs...
2. Petrolinvest chce zebrać 400 mln usd !
3. MAKRUM z Bydgoszczy wybiera się na parkiet- ulala-
flugo / 2007-06-18 15:09 / portfel / Dziecko hossy
Ken, dla ciebie wszystkie wzrosty od roku prawie wygladaja podejrzanie- czyz nie?

Najnowsze wpisy