Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2009-05-28 21:33 / portfel / Dziecko hossy
chodzi o to, ze najpierw mnie meczyla w jakim banku kupuje waluty i zebysmy rozliczyli w/g tego co kupie- no i git, a teraz ze impreze mamy rozliczyc po srednim- a sredni jest nizszy niz kupna kulva
flugo / 2009-05-28 21:19 / portfel / Dziecko hossy
kulva- aż do biura wróciłem pomysleć.

mam robic wyjazd- dogadany z prezesem, ale pani od marketingu mnie nie kocha i stawia przeszkody- najpierw, ze umowa nie nato na co ona chce, potem, ze za duza prowizja, potem, ze program za drogi, potem, ze mam przedsawic w jakim banku kupuje waluty i sie z tego rozliczyc, nastepnie, ze ubezpieczenie per pax za wysokie, - na wszystko sie zgadzam- ale na koniec d******* ze "sprawdziła inne umowy i rozlicza sie w srednim nbp" no i och**** mozna

Re: Próba sił na GPW

flugo / 2009-05-28 21:06 / portfel / Dziecko hossy
opowiem Wam pewna historie
paniz z firmy X nie chce zrobic ze mna deala a prezes jej każe- pani zjechała mój zarobek o 30%, nastepnie negocjowała kurs waluty, finalnie stwierdzla, ze nie musi ogladac dowodow zakupu bo interesuje ja kurs sredni NBP 1
k**** j*****
flugo / 2009-05-28 21:03 / portfel / Dziecko hossy
potwierdzam
flugo / 2009-05-28 15:37 / portfel / Dziecko hossy
Leszek Cezary Miller (ur. 3 lipca 1946 w Żyrardowie) – polski polityk i premier, nieślubny syn Stalina, spłodzony podczas jednej z wizyt w naszym kraju. Urodził się w Żyrardowie, skąd, poznawszy się na nim, tubylcy wytransportowali go bezzwłocznie. Dziadek Leszka siedział w łagrach sowieckich, przeżył i siał nienawisć w okresie dorastania młodego chłopaka, co przełożyło się na jego obecne chamskie zachowanie w publice. W 1964 r. ukończył wydział technik szpiegowskich na Politechinice Sankpetersburskiej, skąd przemieścił się do Warszawy, gdzie zamieszkał na stałe. W roku 1965 rozpoczął na Lubelskim KUL-u studium syjonistyczne.

W roku 2001 wylosowany na premiera Polski. W czasie swojego panowania zasłużył sie rozsprzedaniem całego państwa Salonowi. Posądzany o homoseksualny związek ze swym przyjacielem Józefem Oleksym. W 2003 roku miał miejsce nieudany zamach ma życie premiera, kiedy to półsprawny śmigłowiec rządowy MI-8 rozbił się koło Piaseczna pod Warszawą. Po tym wydarzeniu pilota skazano na 8 lat, a Leszek, pewien że ten lotniczy incydent to zamach na jego życie ze strony PiS-u, rozpoczął jadowitą politykę opozycyjną.
flugo / 2009-05-28 13:13 / portfel / Dziecko hossy
jeszcze z amikosem na wódkę pójdziesz oblewac wspólna inwestycje:))))))
flugo / 2009-05-28 12:26 / portfel / Dziecko hossy
każdy ma jaies słowo które mu przeszkadza
sa tacy co nerwowo reaguja na słowo"marazm"sa tacy co nerwowo reaguja na słowo"pedał"
różni sa ludzie
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - Navigare-----, max303.]
flugo / 2009-05-28 11:00 / portfel / Dziecko hossy
kiedy pipki?

news z Krychy

flugo / 2009-05-28 10:57 / portfel / Dziecko hossy
Złożenie wniosku o dofinansowanie projektu
Krynicki Recykling S.A. informuje o złożeniu w dniu 27 maja 2009 r. wniosku do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (Działanie 3.3 - Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie w MŚP) o dofinansowanie projektu "Przygotowanie do pozyskania kapitału zewnętrznego przez Krynicki Recykling S.A." Wnioskowana przez Spółkę kwota dotacji wynosi 227 875 PLN.


hmm, co oni tam kombinuja w tej Krysi?
flugo / 2009-05-28 09:38 / portfel / Dziecko hossy
wiesz, mam od IPO, potem usrednione i aktualnie pakiet 3,6 per sztuka- zdystansowany jestem i dupa ze mnie nie gracz- ja tam trzymam do 5 minimum
flugo / 2009-05-28 08:46 / portfel / Dziecko hossy
no
jak sie nie spojrzy na kurs to perła:)))))

Re: GPW: Na łasce Amerykanów

flugo / 2009-05-27 16:47 / portfel / Dziecko hossy
dobra sesja !
jak meczyk obstawiacie?
chciałbym kibicowac Barce- ale kulva po tym meczu z Chelsea to sorry- ale jakis niesmak mam

niech zwycieży piłka:))))))
flugo / 2009-05-27 16:34 / portfel / Dziecko hossy
no, ale dla równowagi ty tam jesteś:))
flugo / 2009-05-27 16:28 / portfel / Dziecko hossy
jakas masakra ostatnio
przesilenie wiosenne czy co?
flugo / 2009-05-27 16:24 / portfel / Dziecko hossy
ze ty po lobotomii nauczyles sie pisać!
szacun !

Najnowsze wpisy