Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

Re: GPW: Ma być taniej niż tanio

flugo / 2008-07-02 12:40 / portfel / Dziecko hossy
A migo11
poczytaj tutaj:
http://www.media5group.h2.pl/trend/index.php?option=com_content&task=view&id=275&Itemid=17

i zwróc uwagę- jak mówią tak robią
flugo / 2008-07-02 12:27 / portfel / Dziecko hossy
yo
tak jak ja na bytom po 2,5
flugo / 2008-07-02 12:16 / portfel / Dziecko hossy
SIOK!

Power Media wyjasnia dziecku hossy

flugo / 2008-07-02 12:05 / portfel / Dziecko hossy
Co z tym kursem?
Wielu inwestorów pyta dlaczego kurs akcji spada. Przyczyny tego są trudne do uchwycenia dla nas - leżą one poza spółką. W obrocie jest w tej chwili niewiele akcji (1.400.000), więc posiadając stosunkowo niewiele środków, można wpłynąć na kurs znacznie go podwyższając lub zaniżając. W spółce nie dzieje się nic co mogło by wpłynąć na kurs. Opublikowane za I kwartał wyniki są dobre, wszystko wskazuje na to, że II kwartał może być jeszcze lepszy. Jednak o wartości spółki zadecyduje sukces kampanii promocyjnej serwisu ifirma.pl, do której teraz sie intensywnie przygotowujemy. Kampania planowana jest na listopad 2008 roku i styczeń 2009. Są to najdogodniejsze terminy pod względem operacyjnym i możliwości pozyskania klientów dla serwisu. Do tego czasu musi też być przygotowana odpowiednia infrastruktura zarówno techniczna jak i ludzka, aby być w stanie obsłużyć klientów.
Mamy też nadzieję, że bieżące informowanie o działaniach Spółki pozytywnie wpłynie na płynność akcji, co ograniczy wahania kursu. Z pobieżnych wyliczeń wynika, że co najmniej 12% emisji akcji zostało objęte przez użytkowników serwisu ifirma.pl - biorąc pod uwagę, że jest to część z 2000 podmiotów z sektora mikrofirm, uważamy ten wynik za bardzo dobry. Wiemy też, że dla wielu z nich był to pierwszy kontakt z giełdą. Nie możemy zawieść naszych klientów, a z drugiej strony oni wiedzą, że serwis ifirma.pl jest dobrym i sprawdzonym rozwiązaniem. Naszym celem jest obsługa 20.000 płacących klientów w ciągu 2 lat. Ta wielkość to około 2% rynku, uwzględniając sposób prowadzenia księgowości oraz wielkość firmy. Możliwe jest, ze zamiast 2% będzie 3% i wtedy premia dla cierpliwych będzie dużo większa.
flugo / 2008-07-02 11:37 / portfel / Dziecko hossy
zobaczymy
flugo / 2008-07-02 11:35 / portfel / Dziecko hossy
kijowo się w bessie inwestuje, ale cóz zrobić:))
szanse masz- mysle,że to desperaci sypia co objeli po 3,8
bo chyba nie spóźnialscy z pierwszej emisji po 2,95?
flugo / 2008-07-02 11:32 / portfel / Dziecko hossy
jest droga która poszedł ATON- naukowcy skumali się z gościem od biznesu i czekamy na efekty- dlaczego wszystko przekreslasz kiedy jeszcze nic sie nie zaczęło?

Re: GPW: Ma być taniej niż tanio

flugo / 2008-07-02 11:21 / portfel / Dziecko hossy
połknałem troche Krysi po 3,2
flugo / 2008-07-02 11:19 / portfel / Dziecko hossy

ja jestem inwestorka i nie rozumiem dlaczego nasz
kraj nie wykorzystuje własnej myśli

to czemu plułaś na NC, dlaczego nie masz w portfelu ATONa?
flugo / 2008-07-02 11:15 / portfel / Dziecko hossy
5,5% konto oszczednosciowe w wbk chyba
flugo / 2008-07-02 11:15 / portfel / Dziecko hossy

a jak z tych smieci zrobia wegiel ???/ Pstrykna palcem
???


a co- maja Ci patent podać?
a wodór nie tylko w ten podany przez Ciebie sposób jest pozyskiwany-prawda?
flugo / 2008-07-02 11:01 / portfel / Dziecko hossy
rewelacja...
a nawet zwykłe śmieci po oddzieleniu od nich metali i plastików

segregacja śmieci, recykling- jedziemy:))
flugo / 2008-07-02 10:54 / portfel / Dziecko hossy

Mam wysokie oczekiwania co do standardów moralnych osób,z którymi współpracuję. Z Leszkiem Czarneckim pracuję od dwóch lat. Znam go jeszcze z czasów studenckich i ani wtedy, ani teraz nie mam do jego postawy żadnych zastrzeżeń — mówi Bernard Afeltowicz, wcześniej prezes AIG Bank Polska, w latach 80. szef Komitetu Strajkowego strajku radomskiego, skazany za działalność
opozycyjną.


twoja ocena kontra ocena człowieka skazanego za działalność opozycyjną
flugo / 2008-07-02 10:31 / portfel / Dziecko hossy
aa- to taki ujemny plus?

Re: GPW: Ma być taniej niż tanio

flugo / 2008-07-02 10:23 / portfel / Dziecko hossy
ej technicy- zróbcie indolentowu jakiś wykres jutrzenki proszę
kulva niedługo więcej w obcą firme zainwestuje niz we własna:((

Najnowsze wpisy