Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2009-11-20 19:18 / portfel / Dziecko hossy
nie jesteśmy pedałami były POlaku

Re: GPW: Małe szanse na powstrzymanie spadków

flugo / 2009-11-20 20:31 / portfel / Dziecko hossy
credo jb
http://www.youtube.com/watch?v=0wlJG41U2SY
flugo / 2009-11-20 20:35 / portfel / Dziecko hossy
chyba wiemy
'unikac jak ognia':))
flugo / 2009-11-20 20:39 / portfel / Dziecko hossy
dlatego chca zmienć nazwę zeby nikt nie skapował co sie dzieje:))))
flugo / 2009-11-20 20:45 / portfel / Dziecko hossy
wydaje sie ze warto potrzymac(nie posiadam)
flugo / 2009-11-20 20:48 / portfel / Dziecko hossy
bardzo ładne
flugo / 2009-11-20 21:35 / portfel / Dziecko hossy
Tomok
nie łam sie:)
http://www.youtube.com/watch?v=HkVm7GSowZs
flugo / 2009-11-21 11:22 / portfel / Dziecko hossy
kazde pokolenie ma swoje "znaki rozpoznawcze" bohaterów, grypsy itd. niestety wszystko przemija... różnica jest taka, że kiedys np takiej Trójki słuchało 30% ludzi w wieku 15-45 których łaczyła lista, panie Sułku, momenty itd., teraz jest znacznie wiekszy wybór...
ducha trójki odnajdziesz w złotych Przebojach, radiu euro, czy rocky i mnóstwie lokalnych stacji- ale znacznie trudniej tworzyć rozpoznawalne schematy- teraz najwieksze przebicie maja reklamy- znak czasów

i na weekend garść wspomnień z mojego dzieciństwa
http://www.youtube.com/watch?v=bFfJSpwPmTk
flugo / 2009-11-21 15:55 / portfel / Dziecko hossy
Cześc Jarg,
chodzi mi raczej o to,że zjawisko pod tytułem Trójka nie tonęło w gęstwinie czestotliwości i dlatego było pewnym wspólnym mianownikiem pokolenia czy tez dwóch pokoleń- teraz jest trudniej dotrzeć do tak szerokiej i zróznicowanej publiki i stworzyc cos podobnego
tak samo jak w czasach PRLu były pewne wspólne -pokoleniowe zjawiska typu guma donald czy gra w kapsle w wyścig pokoju:)
pozdrawiam
flugo / 2009-11-21 16:44 / portfel / Dziecko hossy
a jak nazwiesz zachowanie denata?
flugo / 2009-11-21 18:03 / portfel / Dziecko hossy
z dupy taka analogia
jesteś bystrzak informatyczny- z pewnoscia znajdziesz w sieci opisy jak sie pedofile potrafia bawic z 3latkami
poza tym koles doiedział sie że jego syn krew z krwi jest zbokiem i skrzywdził dziecko-w wielu miejscach na swiecie rodzice zabijaja swoje dzieci za mniejsz przewinienia(co tez uwazam za choree
jak sam piszesz nie znasz dokładnie sprawy a piszesz że zachowanie zamordowanego 15latka nie ma znaczenia- chyba jednak dla jego ojca miało skoro doprowadziłu do takiego finału

nie usprawiedliwiam ojca ale ty do k**** nedzy nie usprawiedliwiaj gówniarza szczegolnie ze nie masz pojecia co zrobil- a mogl zrobic wiele
na linku ktory podalem w dalszej czesci sa zapisy z TORa- poczytaj co tam goscie sobie radza, co robia z 3latkami itd
flugo / 2009-11-21 18:15 / portfel / Dziecko hossy
jak biznesik eventovy?
flugo / 2009-11-21 18:21 / portfel / Dziecko hossy
zerknę na nibylandie

moja znajoma z kraowa z branzy eventowej mówi,ze siadły imprezy i ze firmy nawet te dla dzieci coroczne odwołują:(
flugo / 2009-11-21 18:30 / portfel / Dziecko hossy
Nie rozumiem cie
1/ tego nie wiemy i sie nie dowiemy co mu syn opowiedzial
2/ to pedofile są chorzy nie media zreszta tez, a spolecznstwa traca wiare w system, państwo itd.
3/nie wiem co bym zobil gdyby cos takiego mi sie przydarzylo, ekstreamalne akcje rodza ekstremalne reakcje
4/teraz to bedzie pod opieka psychologow, matka wyjedzie a o sprawie dowie sie jak bedzie nastolatka jak jakic s c*** znajdzie historie w necie:(

o skali gwałtów w Polsce nie bede sie wypowiadac bo nie mam pojecia ile ich jest, ile jest rejestrowanych itd.
media robia szum- wszyscy jestesmy sterowani- a dziećmi najłatwiej grac- dlatego finałem n.p. wojny ruskich z czeczenami byl bieslan- po czyms takim mozna robic w czeczenii wszystko
flugo / 2009-11-21 18:32 / portfel / Dziecko hossy
luzik

Najnowsze wpisy