Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

Re: ATONHT

flugo / 2010-06-21 11:02 / portfel / Dziecko hossy
witam,
poogladałem troche amerykanska telewizje, na jednym z kanałów leci non-stop 24 h relacja z zatoki meksykańskiej- rozmowy z ludźmi, burmistrzami, analiza aktualej sytuacji, rozmowy o przyszłości- aton sie jeszcze nie przewija w dyskusjach, na razie koncentracja na doraźnej ochronie, ale Obama twardo stoi na stanowisku - BP ma pokryć wszelkie roszczenia, ma być niezalezny fundusz do wypłat odszkodowań itd.
bedzie ciekawie
flugo / 2010-06-21 11:50 / portfel / Dziecko hossy

kilka miliardow $

znacznie więcej Golem, znacznie wiecej
katastrofa jest oceniana jako 100x Alaska
to bedzie kilkadziesiat miliardów
co prawda juz dochodzi do przewałów typu- zhgłaszaja sie po odszkodowania 140letni ludzie itp...
flugo / 2010-06-21 12:01 / portfel / Dziecko hossy
wielkim plusem jest zdanie testu przez Atona na Łotwie- amerykanie wejda w atona mocniej -predzej czy póxniej, ciekawe co z azbestem- brak newsów z tej strony:(
flugo / 2010-06-21 14:51 / portfel / Dziecko hossy
okey, troche mnie cisza w tym temacie martwiła, a tak- spoko, czekamy na jesień

Re: Komentarze do portfela "needle"

flugo / 2010-06-21 14:56 / portfel / Dziecko hossy
nie było mnie 10 dni
po powrcie widze,że nic sie nie zmienia, żadnych przelomów, wszystko wyglada tak samo jakby te 10 dni rozegrały sie tylko w mojej glowie

ech, tylko Karola Bieleckiego żal:( moje dzieci bardzo go lubia i dały mu ksywke "Chmurka" podczas ostatnich mistrzostw- jak wyskakiwał do rzutu to wisiał w powietrzu jak chmura:)
pzdr all

Re: GPW: Amerykanie pozbawili nas raczej szans na wzrosty

flugo / 2010-06-22 11:37 / portfel / Dziecko hossy
Tauron idzie 20 % taniej od ceny max?
brak popytu?
flugo / 2010-06-23 10:27 / portfel / Dziecko hossy
jak graja w gałę tak jak nasi to co sie dziwić?
flugo / 2010-06-24 10:01 / portfel / Dziecko hossy
jakis film katastroficzny obejrzałes?

the book of eli?
flugo / 2010-06-24 13:22 / portfel / Dziecko hossy
w Vegas bezrobocie 9,8 %

Re: Komentarze do portfela "flugo"

flugo / 2010-06-24 16:06 / portfel / Dziecko hossy
cieszy stabilna sytuacja Krysi i aton pomimo notowania pipek powyzej 6 zeta, jutrzenka -przydałyby sie jakies newsy, ale reklamy Helleny- cacy, musza wystarczyc, Lug potrzymam do wejścia na główny, a powermedia- zagadka...

aton-pipki- polowe kupie ze srodkow ze sprzedazy akcji a polowe jednak z zewnetrznych- zaczynam wierzyc ze maszynki atona wyladuja w zatoce meksykańskiej.
flugo / 2010-06-24 16:50 / portfel / Dziecko hossy

Izrael przygotowuje się do ataku na jedno z muzułmańskich państw i przewozi uzbrojenie do Arabii Saudyjskiej

Izrael przewozi uzbrojenie do arabii saudyjskiej? SIOK

Re: Komentarze do portfela "flugo"

flugo / 2010-06-28 11:14 / portfel / Dziecko hossy
Kraft Foods sprzeda należący do Cadbury segment Wedel, obejmujący produkty czekoladowe i cukierki występujące pod marką Wedel, firmie Lotte Group - podał Kraft w komunikacie prasowym.

no to Kolański nie dał rady... ciekawe co Lotte z Wedlem zrobi...potęzna grupa- 40 mld usd obrotów rocznie, ale mało w europie znana, podczas wprowadzania azjatyckich porzadków w wedlu bedzie mogła Jutrznia troche rynku pozyskac..

Re: GPW: Trudny tydzień z Tauronem w tle

flugo / 2010-06-28 11:17 / portfel / Dziecko hossy
Jutrzenka nie łyknie wedla, czyli przymierzy sie do Mieszko- zobaczymy..
flugo / 2010-06-28 11:27 / portfel / Dziecko hossy
Japońce łykneli wedla- Litwini narazie łykneli Mieszka- ale moze to parking tylko? no cos Kolo łyknąc musi bo nudno:)

Re: ATONHT

flugo / 2010-06-28 15:39 / portfel / Dziecko hossy
wakacje nie słuza atonowi, cóż lato wasze, jesień nasza:)

Najnowsze wpisy