Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2010-08-16 09:56 / portfel / Dziecko hossy

jednej strony skreślona swastyka, z drugiej przekreśliny Che...a w środku, na
drugiej stronie szalika przekreślony sierp i młot...

hmm, chyba zostane kibicem Polonii:))

niestety po 22 nadal prawie
wszystko pozamykane...jak za komuny:/) z

koszty zatrudnienia Igła- praca w nocy- to nie Bangkok, gdzie calodobowo garkuchnie i minibary stoja na glównych ulicach, ile taki gośc z obsługi musiałby dostac za prace 22-2 w nocy, jak zamknac bar, rozliczyć- ile pokus do zrobienia przewału(bo szef spi), do tego protesty okolicznych mieszkańców itd.

a radnych to jest za duzo i twoje postulaty słuszne!
pzdr
flugo / 2010-08-19 11:48 / portfel / Dziecko hossy
wszystkich przywiozłem- choc teraz mamy familie VIPów na madagaskarze, szeszelach, mauritiusie i troche sie martwie- wyjazd bez pilota- czy dadza rade?

a dzisiaj/jutro wyruszam na Dolny Slask na ok. 7-10dni- bez planu, rezerwacji- cos mi sie kojarzy ze tam jakies górki sa, skałki, zamki, twierdze:)

w głównym temacie- zobaczymy- patrząc z perspektywy przedsiebiorstwa mikro- wszystko jest mozliwe niezależnie od koniunktury:), zarówno sukces jak i porazka

a perspektywe inwestycjyna mam zagmatwana:)
flugo / 2010-09-01 19:55 / portfel / Dziecko hossy
przelicz 70 mld z pożyczki Gierka na dzisiejsze dolary i jeszcze fajniej- na plny porównując kurs wymiany, średnią pensję i inne dane makro i mikro ekonomiczne:)
flugo / 2010-09-06 09:47 / portfel / Dziecko hossy

/Akcje i oczekiwanie na umocnienie PLN

sie mi to podoba
pzdr

Re: Komentarze do portfela "needle"

flugo / 2010-09-06 12:17 / portfel / Dziecko hossy
Zarząd Krynicki Recykling S.A. w uzupełnieniu do raportu bieżącego ESPI nr 6/2010 informuje, iż Aneks nr 2 do prospektu emisyjnego Krynicki Recykling S.A., sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji zwykłych na okaziciela serii E z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy oraz ubieganiem się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji zwykłych na okaziciela serii A, B, C, D oraz akcji serii E, zatwierdzony w dniu 27 sierpnia 2010 roku przez Komisję Nadzoru Finansowego dotyczy przedziału cenowego, w ramach którego przyjmowane będą Deklaracje Zainteresowania Nabyciem Akcji serii E podczas budowy Księgi Popytu w Transzy Dużych Inwestorów. Przedział ten wynosi od 3,70 PLN do 4,30 PLN

Qba- o ile pamietam celowales w 4,2-4,5- ja sie przestrzeliłem:( czyli gratki i ja płaće - Ty pijesz:)
flugo / 2010-09-06 12:19 / portfel / Dziecko hossy
ps.- własnie wjechała do mnie kontrola z US- k****- a prosilismy o przelozenie bo Prezes leci na miesiac do Chin koordynowac ok.200 osob na expo sie udajacych:)))))))
flugo / 2010-09-07 12:47 / portfel / Dziecko hossy
FUCH OFF ISLANDS

Re: Komentarze do portfela "needle"

flugo / 2010-09-07 16:12 / portfel / Dziecko hossy
dolar po 2,5 i VIVA LAS VEGAS Panowie!
zrobie małe zamieszanie na rynku - daje reklame gotowego produktu- Vegas jako stałej oferty na wyjazdy firmowe- jestem bardzo ciekawy efektu bo do tej pory nikt nie wyskoczył z czyms takim- bo przeciez- kazda oferta"szyta na miare" itd. itp.

a jak Wam tam Krysia technicznie wygladała?
flugo / 2010-09-07 19:21 / portfel / Dziecko hossy
IGŁA DOMINATOR:)))))
flugo / 2010-09-10 09:34 / portfel / Dziecko hossy
okolice 20% zaangazowania portfela mnie zadowalają. dofinasowuje takiego jednego start up'a co to dostał dotacje i zeby płynności nie utracił trzeba kapitał podnosic- moze za rok na NC go wepchniemy- ale narazie to nowych srodków na giełde nie bede pakował- chyba, że spekulacyjnie cos przyciagnie wzrok:)
pzdr
flugo / 2010-09-10 11:57 / portfel / Dziecko hossy
w autokarach puszczam im KAC VEGAS
w limuzynach aktualne hity- ZZ TOP śmierdzi myszką:)

Re: Komentarze do portfela "needle"

flugo / 2010-09-13 13:38 / portfel / Dziecko hossy
Aton wyskoczył ponad 6 zeta- no i niech to bedzie dobry prognostyk, teraz sa na targach w germanii, maszynka na testach w usa- oby to sie skonczylo jakims fajnym kontraktem a potem atonki azbestowe do kazdej gminy z dofinansowaniem z UE i polska myśl technologiczna odniesie sukces bez precedensu:)
flugo / 2010-09-13 18:13 / portfel / Dziecko hossy
nie mam bladego pojęcia:) ja to o jakiejś realizacji zysków pod koniec roku myślę i zbudowaniu spokojniejszego portfela na 2011/2012 zaczynam przemyśliwać bo czasu na grę brakuje, o jakimś zagłębianiu się w wyniki nie wspomne:)
flugo / 2010-09-13 18:24 / portfel / Dziecko hossy
co do wsiadania- to kiedy jak nie teraz? te testy w usa będą kluczowe- jak nie łyknie BP to bedzie atonek jeździł po bezkresie usa z show a la bracia Ford- jak zabiłem jesse jamesa czy cyrk billa:) i ktoś w końcu łyknie-syfu tam trochę jest a technologia nie w kij dmuchał- dość wielofunkcyjna:)
flugo / 2010-09-13 18:38 / portfel / Dziecko hossy
naród ani lepszy ani gorszy od innych- weź Warren pomieszkaj trochę tam i ówdzie i przestań narzekać:)

Najnowsze wpisy