Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2007-07-06 11:05 / portfel / Dziecko hossy
po ile brales?
flugo / 2007-07-06 11:15 / portfel / Dziecko hossy
W większości państw Unii kwestie zakazu pracy i handlu w niedziele i święta są najczęściej unormowane w odrębnych ustawach, a nie kodeksach pracy. Takie rozwiązanie przyjęto np. w Niemczech i we Francji. W obu tych krajach zakazano pracy i handlu nie tylko w święta, ale także we wszystkie niedziele. Jednak władze lokalne mogą zezwolić na prowadzenie działalności handlowej w uzasadnionych przypadkach (np. na południu Francji często zakaz nie obowiązuje, bo samorządy utrzymują się z turystyki). W Danii także panuje zakaz pracy i handlu w niedziele, ale wyłączono z jego obowiązywania podstawowe usługi, jak np. dowóz żywności czy prasy. Zakazu pracy w niedziele nie ma np. w Czechach i Irlandii.
flugo / 2007-07-06 11:17 / portfel / Dziecko hossy
ja trzymam do jesieni, moze zimy..
flugo / 2007-07-06 11:35 / portfel / Dziecko hossy
tylko o Arielu nic nie pisz proszę...

Re: Ciekawe sesje na GPW dopiero przed nami

flugo / 2007-07-06 11:50 / portfel / Dziecko hossy
radek ciekawie prze do góry.
nie posłuchał Jerzyka- nie zwalił się do 10,9 po spadku poniżej 13 i idzie do góry co mnie bardzo cieszy- było nie było to lider portfela.
flugo / 2007-07-06 12:15 / portfel / Dziecko hossy
ciekawe kto kupi?
Sfinks?:)))
flugo / 2007-07-06 12:25 / portfel / Dziecko hossy
w skrzynce odbiorczej:))
podałeś maila jak się zalogowałeś- pamiętasz?
flugo / 2007-07-06 12:32 / portfel / Dziecko hossy
2007-03-01 01:43:00 | *.*.*.* | Kenobi
Dziwisz się kiedy dane potwierdzają to cego obawiali sie w Stanach, ale łudzili sie, że może
jest lepiej, a wychodzi, że nawet gorzej jak się spodziewali, wczorajszy ostry spadek
sprzedaży dóbr trwałego użytku oznacza ni mniej ni więcej ale spadek nakłasow inwestycyjnych
co już przełoży się na tempo wzrostu w I kwartale - nie ma popytu, nie ma inwesdtycji,
problemy na rynku nieruchomości pogłębiają się, kłopoty udzialających kredyty hipoteczne
również (dziś zanurkowało 24,4% Fremont General Corp. ktory ogłosił opóźnienie raportu za IV
kw. i cały 2006 r. oczekiwanego w środę), a Merrill Lynch obniżył rekomendację dla Goldman
Sachs w związku ze spadkiem popytu na ryzyko. Gdy dodać do tego ostry spadek sprzedaży domów
i pogłębienie spadku PMI w rejonie Chicago, to wcale nie potrzeba Chin, żeby widzieć, że
rynek poszedł za wysoko i będzie spadał. Nie potrzeba Chin, ktore mają też swoje problemy i
muszą je rozwiązać hamując inwestycje i spuszczając powietrze z balonu giełdowego.

zobacz co za chamy- nie posłuchali Ciebie zamiast spuszczać powietrze to oni rekardy mili czelność bić...
flugo / 2007-07-06 12:33 / portfel / Dziecko hossy
rekordy mieli czelność bić ...
flugo / 2007-07-06 12:56 / portfel / Dziecko hossy
od czego mam Ciebie Ken?
robote chcesz stracić?
wczoraj w związku z Twoja nieobecnościa próbowałem Ciebie zastąpić ale gdzie mi tam do Bloomberg Boya:))
flugo / 2007-07-06 12:56 / portfel / Dziecko hossy
niegodnym Ken, niegodnym...
flugo / 2007-07-06 12:56 / portfel / Dziecko hossy
niegodnym Ken, niegodnym...
flugo / 2007-07-06 12:56 / portfel / Dziecko hossy
niech każdy pełni swoją powinność Ken...
ja Ci chleba nie odbiorę...
flugo / 2007-07-06 12:56 / portfel / Dziecko hossy
niegodnym Ken cytować Ala a juz komentowanie uznałbym za bezczelność:))
flugo / 2007-07-06 12:57 / portfel / Dziecko hossy
forum się zamuliło

Najnowsze wpisy