Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

Re: Fed dał sygnał do wzrostów

flugo / 2007-09-19 12:01 / portfel / Dziecko hossy
sprzedałem mci i radpol, kolejny wyjazd mnie czeka lada dzień. nie ma co się stresować.
Lecę do Vegas- tam przynajmiej uczciwe zasady panują:))
flugo / 2007-09-19 12:10 / portfel / Dziecko hossy
+ kukurydzianka czyli Jim Beam

ale STĄPORKÓW zostawiam, prokom, biotka wystawiłem na sprzedaż ale chetnych nie widzę, no i makrum i 10foksal dla wnuków
flugo / 2007-09-19 12:25 / portfel / Dziecko hossy
bywa...
flugo / 2007-09-19 12:26 / portfel / Dziecko hossy
warren please- jak jest z bytkiem pp- strasznie zakrecony jestem i nie pamietam kiedy powinienem wykupic, a wyjazdy mam jeden po drugim i boje sie ze wtopie
flugo / 2007-09-19 12:28 / portfel / Dziecko hossy
dla nich ZUK- dobrze brzmi:))
Yayurku- widzisz takie makrum to dzieki Rollsowi funkcjonuje, moze ZUK tez znajdzie partnera?
flugo / 2007-09-19 12:57 / portfel / Dziecko hossy
1 wracam, uff
dzieki
flugo / 2007-09-19 13:37 / portfel / Dziecko hossy
Samuraju,
ale ja im zastąpienia Radka agentem Macierewiczem nie daruję.
Moja ciotka od lat powtarzała że to on jest agentem i w jakiej partii prawicowej by się nie pojawił to ja od srodka wykańczał...
flugo / 2007-09-19 13:50 / portfel / Dziecko hossy
i kto tu odnosi się (w marzeniach) do stanu idealnego?
PO+ UPR- i niech PSL uzupełni w razie czego a na opozycji niech się wszechpolacy z czerwonymi po pyskach leją
ech...pomarzyć dobra rzecz
flugo / 2007-09-19 14:57 / portfel / Dziecko hossy
nie psuj zabawy
flugo / 2007-09-20 11:30 / portfel / Dziecko hossy
warren kiedyś cytował lekcję dla dzieci hossy o ustawianiu stóp.
z wykładu zapamiętałem tylko 6,66% :)) czy coś blisko tego

przykład emigranta

flugo / 2007-09-20 12:50 / portfel / Dziecko hossy
Brydzio i Samuraju, rządy PIS maja sie nijak do emigracji- ona i tak by nastapila kiedy otwarto granice. Uwazam ze dla wielu osob byl to skok cywilizacyjny- oto przyklad.
kierowca PKSu zarabia 1200 netto, mieszka z zona i kilkumiesieczna coreczka katem u tesciow, ma 31 lat. Pojawia sie oferta pracy w transporcie brytyjskim, firma organizuje przyspieszone kursy angielskiego, szkolenia, po 3 miesiacach(wszystko gratis bez lojalek,ze jak sie zrezygnuje to trzeba zaplacic!)wyjazd do Anglii. Po 3 miesiacach hotelu, szkolen, egzamin, pomoc w wynajeciu chaty, kontrakt na 2 lata, kiedy dowiaduja sie o zonie i corce proponuja sprowadzenie rodziny i doplate do pensji- na zone i dziecko w wysokosci 500GBP. Zona i dziecko leci, wynajem domku i zycie na jakie niezaleznie kto bedzie u nas rzadzil nie bedzie stac kierowcy PKSu przez wiele jeszcze lat. Facet, ktory jezdzil po PGRach ma fure, karte kredytowa, kupuje przez internet bilety etc- skok cywilizacyjny...Nie wrócą...
flugo / 2007-09-20 12:53 / portfel / Dziecko hossy
wyjezdzaja z Grecji, Portugali.
A co do prowadzenia interesu na granicy obledu- pelna zgoda- jestem blisko... choc tylko 20 % biznesu w ktorym dzialam posiadam obecnie i stopniowo wycofuje udzialy i chyba pojde gdzies na etat lub poczekam na jasniejsze przepisy
flugo / 2007-09-20 12:55 / portfel / Dziecko hossy
moze wroci siostra mojej zony ktora pracuje w administracji na gieldzie w Dublinie- po stazu w urzedzie pracy, ale ona nie ma meza i dzieci

Re: Tonący brzytwy się chwyta

flugo / 2007-10-02 15:26 / portfel / Dziecko hossy
Stąporków się obraził czy co?
flugo / 2007-10-02 15:38 / portfel / Dziecko hossy
ja mu tam inwestora strategiczne szukałem:))

Najnowsze wpisy