Forum

Komentarze użytkownika "gale"

Komentarze użytkownika: gale

Które polisy zdrowotne najlepsze?

gale / 2011-04-04 08:57
Witajcie,
zastanawiam się nad wyborem polisy zdrowotnej, teraz banki mają w swoich ofertach dołączone świadczenia zdrowotne, myślicie że warto wejść z bankiem w taki układ? wie ktoś może co one konkretnego oferują? czy może lepiej zdecydować się na polisę w Allianz, PZU, czy innej instytucji oferującej polisy zdrowotne? jakie wy wybraliście możecie mi coś poradzić? z góry dziękuję

przymusowe nadgodziny

gale / 2011-09-29 14:59
to już są nadgodziny, za które należy się wypłata, albo wolny dzień pracy po 5 przepracowanych dniach,

Jaki cel PO

gale / 2011-08-24 13:46
winę za wszystko to zwala PiS na PO i na tym opiera się kampania partii Jarosława Kaczyńskiego, natomiast jeśli chodzi o PO to będą oni dla odmiany budować Polskę

pożyczka w skoku

gale / 2011-08-22 08:52
jestem ciekaw Waszych opinii w związku ze Skokiem Stefczyka, chciałbym podjąć tam pożyczkę, ale najpierw wolałbym poznać Wasze zdanie odnośnie tej instytucji pozabankowej i jak wygląda kwestia formalności?

jaku ubiegać się o emeryturę pomostową?

gale / 2011-08-02 09:27
kiedy mam prawo ubiegać się o emeryturę pomostową przy pracy w szczególnych warunkach? od czego mam zacząć? mam złożyć jakiś wniosek, czy może najpierw zrobić badania lekarskie?

prawo jazdy zmiany

gale / 2011-07-28 12:08
już nie raz te zmiany zapowiadali i nic się nie działo, także nie jest to takie pewne że od nowego roku faktycznie wejdą w życie

darmowa opieka medyczna za granicą

gale / 2011-07-15 13:12
wyszukaj sobie polisy z ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia, które będzie obowiązywało na terenie kraju do którego się wybierasz

niewykorzystany urlop - ekwiwalent

gale / 2011-05-30 13:52
witam,
czy możecie mi powiedzieć w jaki sposób wylicza się ekwiwalent za niewykorzystany urlop? z góry dziękuję

nowe konto internetowe

gale / 2011-05-19 14:45
witam,
mam konto w banku Pekao SA, które zdecydowanie działa na przestarzałych zasadach, czy możecie mi powiedzieć gdzie obecnie najlepiej założyć konto żebyśmy mieli do niego dostęp przez internet? jaki bank proponujecie?

kiedy spodziewać się kontroli skarbowej?

gale / 2011-05-11 13:58
witam,
chciałem się dowiedzieć kiedy można spodziewać się kontroli z Urzędu Skarbowego? chodzi o świeżo założoną firmę, czy taka kontrola dotyka każdego?

renta za wypadek komunikacyjny

gale / 2011-05-10 15:03
witam, w wyniku wypadku samochodowego nastąpił duży uszczerbek na zdrowiu, który wymaga długotrwałej rehabilitacji, czy poza rentą od sprawcy można starać się o jeszcze jakieś odszkodowania?

przedszkola w Warszawie

gale / 2011-04-04 11:15
Drogie Panie, proszę o pomoc w doborze warszawskiego przedszkola na Woli, powiedzcie mi czy faktycznie warto posyłać dzieci do tych prywatnych placówek? ile wcześniej należy zgłosić dziecko do przedszkola aby później nie było problemów z uzyskaniem miejsca? dziękuję ślicznie za pomoc :)

płatny weekend na L4

gale / 2011-12-07 09:06
Pracuję trzeci miesiąc na umowie o pracę, dziś dostałem wypłatę i nie zgadza mi się suma na koncie, w drugim miesiącu mojej pracy rozchorowałem się, przez 2 tygodnie miałem L4, liczyłem że pracodawca powinien mi zapłacić również za weekend, który objęła choroba, a z wypłaty wynika że tego nie zrobił, czy to znaczy że byłem w błędzie? Kiedy należy się wynagrodzenie za weekend na L4?

Najnowsze wpisy