Forum

Komentarze użytkownika "gale"

Komentarze użytkownika: gale

Które polisy zdrowotne najlepsze?

gale / 2011-04-04 08:57
Witajcie,
zastanawiam się nad wyborem polisy zdrowotnej, teraz banki mają w swoich ofertach dołączone świadczenia zdrowotne, myślicie że warto wejść z bankiem w taki układ? wie ktoś może co one konkretnego oferują? czy może lepiej zdecydować się na polisę w Allianz, PZU, czy innej instytucji oferującej polisy zdrowotne? jakie wy wybraliście możecie mi coś poradzić? z góry dziękuję

przedszkola w Warszawie

gale / 2011-04-04 11:15
Drogie Panie, proszę o pomoc w doborze warszawskiego przedszkola na Woli, powiedzcie mi czy faktycznie warto posyłać dzieci do tych prywatnych placówek? ile wcześniej należy zgłosić dziecko do przedszkola aby później nie było problemów z uzyskaniem miejsca? dziękuję ślicznie za pomoc :)

renta za wypadek komunikacyjny

gale / 2011-05-10 15:03
witam, w wyniku wypadku samochodowego nastąpił duży uszczerbek na zdrowiu, który wymaga długotrwałej rehabilitacji, czy poza rentą od sprawcy można starać się o jeszcze jakieś odszkodowania?

kiedy spodziewać się kontroli skarbowej?

gale / 2011-05-11 13:58
witam,
chciałem się dowiedzieć kiedy można spodziewać się kontroli z Urzędu Skarbowego? chodzi o świeżo założoną firmę, czy taka kontrola dotyka każdego?

nowe konto internetowe

gale / 2011-05-19 14:45
witam,
mam konto w banku Pekao SA, które zdecydowanie działa na przestarzałych zasadach, czy możecie mi powiedzieć gdzie obecnie najlepiej założyć konto żebyśmy mieli do niego dostęp przez internet? jaki bank proponujecie?

niewykorzystany urlop - ekwiwalent

gale / 2011-05-30 13:52
witam,
czy możecie mi powiedzieć w jaki sposób wylicza się ekwiwalent za niewykorzystany urlop? z góry dziękuję

darmowa opieka medyczna za granicą

gale / 2011-07-15 13:12
wyszukaj sobie polisy z ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia, które będzie obowiązywało na terenie kraju do którego się wybierasz

prawo jazdy zmiany

gale / 2011-07-28 12:08
już nie raz te zmiany zapowiadali i nic się nie działo, także nie jest to takie pewne że od nowego roku faktycznie wejdą w życie

jaku ubiegać się o emeryturę pomostową?

gale / 2011-08-02 09:27
kiedy mam prawo ubiegać się o emeryturę pomostową przy pracy w szczególnych warunkach? od czego mam zacząć? mam złożyć jakiś wniosek, czy może najpierw zrobić badania lekarskie?

pożyczka w skoku

gale / 2011-08-22 08:52
jestem ciekaw Waszych opinii w związku ze Skokiem Stefczyka, chciałbym podjąć tam pożyczkę, ale najpierw wolałbym poznać Wasze zdanie odnośnie tej instytucji pozabankowej i jak wygląda kwestia formalności?

Jaki cel PO

gale / 2011-08-24 13:46
winę za wszystko to zwala PiS na PO i na tym opiera się kampania partii Jarosława Kaczyńskiego, natomiast jeśli chodzi o PO to będą oni dla odmiany budować Polskę

przymusowe nadgodziny

gale / 2011-09-29 14:59
to już są nadgodziny, za które należy się wypłata, albo wolny dzień pracy po 5 przepracowanych dniach,

płatny weekend na L4

gale / 2011-12-07 09:06
Pracuję trzeci miesiąc na umowie o pracę, dziś dostałem wypłatę i nie zgadza mi się suma na koncie, w drugim miesiącu mojej pracy rozchorowałem się, przez 2 tygodnie miałem L4, liczyłem że pracodawca powinien mi zapłacić również za weekend, który objęła choroba, a z wypłaty wynika że tego nie zrobił, czy to znaczy że byłem w błędzie? Kiedy należy się wynagrodzenie za weekend na L4?

Najnowsze wpisy