Forum

Komentarze użytkownika "gapppa"

Komentarze użytkownika: gapppa

Ruch Palikota chce legalnej aborcji do 12 tygodnia. Złożyli projekt

gapppa / 2012-01-17 12:59
w trzecim miesiącu ciąży płód jest już bardzo rozwinięty, aborcja powinna być legalna ale we wczesnym etapie ciąży, a nie w trzecim miesiącu...

PIT 2010: Jak przekazać 1 procent?

gapppa / 2011-03-29 11:04
szkoda tylko że w darmowych programach do rozliczeń jest z góry ustalone na co ten 1% będzie przeznaczony

kredyt studencki - wasze opinie

gapppa / 2011-03-28 10:43
czy mógłby mi ktoś z Was polecić bank w którym najkorzystniej zaciągnąć kredyt studencki, a może lepiej nie podejmować się takiego kredytu co uważacie?

Re: połączenie ZUS i NFZ

gapppa / 2011-11-14 12:17
na pewno ich połączenie byłoby dużą oszczędnością zarówno pod względem czasu jak i pieniędzy, ale wątpliwe jest dla mnie by taka fuzja mogła dojść do skutku, przecież biurokracji u nas się nie zmniejsza, co najwyżej dodaje kolejne fikcyjne stanowiska

rosna ceny AGD

gapppa / 2012-01-10 14:34
najnowsze paczki powinny być już 80 gr droższe

palenie papierosów przez nieletnich - jakie kary?

gapppa / 2011-05-12 15:57
witam,
chciałam zapytać jakie są kary za sprzedaż papierosów nieletnim? jeśli policja przyłapie nas na tym, to co nam wtedy grozi?

wymiar dodatkowego urlopu macierzyńskiego

gapppa / 2011-09-14 09:25
jestem obecnie na urlopie macierzyńskim, po jego zakończeniu chciałabym pójść na dodatkowy urlop macierzyński a nie na wychowawczy, miałby on zacząć się jeszcze w 2011roku, ale słyszę że od 2012 ma być on dłuższy, czy jeśli mój urlop będzie obejmował również następny rok, to mam prawo do tego dłuższego wymiaru?

umowa o dzieło

gapppa / 2011-04-01 10:46
Witam, mam możliwość zatrudnienia w branży odzieżowej, to ma być praca tymczasowa, na wstępnej rozmowie pracodawca zapytał mnie jaką umowę chcę podpisać, o dzieło czy zlecenie? Nie spodziewałam się takiego pytania, myślałam że sam z góry warunki mi narzuci, więc powiedziałam że muszę to przemyśleć. Powiedzcie mi, którą umowę lepiej podpisać i dlaczego? Przyznam się szczerze że nawet nie wiem czym one się różnią :/

OFE będzie starać się o klientów

gapppa / 2011-04-29 11:15
a co nam te zmiany dadzą? przecież co za różnica w jakim ofe jesteśmy, czy tu czy tam, to ta sama dziura!

hiszpańskie ogórki nie są przyczyną zatruć

gapppa / 2011-06-01 11:48
a myślicie że dotarły one do Polski? mamy się czego bać? jak odnotowano ofiarę śmiertelną tego wirusa w Szwecji to dlaczego do nas miałoby to nie dotrzeć jeszcze?

Był rekinem finansjery, a został mnichem

gapppa / 2011-03-25 14:37
przekonał się że pieniądze szczęścia nie dają

Ludzie Tuska chcieli przekupić byłego wiceprezesa NBP?

gapppa / 2011-09-08 14:22
czyż nie dziwi Was ujawnianie takich informacji w trakcie kampanii przedwyborczej?

Czemu Chińczycy budują nam autostradę?

gapppa / 2011-05-24 15:14
niech mi ktoś wyjaśni czemu naszą autostradę budują Chińczycy?! w dodatku nie płacą naszym pracownikom!! nie ma u nas firm budowlanych?! nie ma u nas ludzi do pracy?!! ciekawe czy choć na czas siła z Chin skończy tą autostradę?!

inwestycje na giełdzie - co wybrać?

gapppa / 2011-04-21 10:41
Ciułacz bardzo Ci dziękuję. Jeszcze wiele nauki przede mną, pozdrawiam

inwestycje na giełdzie - co wybrać?

gapppa / 2011-04-20 13:29
przecież rada taka nie jest zobowiązująca, a zawsze z wskazaniem jakiś spółek można więcej sprawdzić, kto powiedział że od razu zdecyduję się na to co mi ktoś poleci, może po prostu ułatwi mi wybór. Przyznam że myślę już o paru, tauron albo pekao sa, wiec nie wiem w czym jest problem
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy