Forum

Komentarze użytkownika "gapppa"

Komentarze użytkownika: gapppa

Ruch Palikota chce legalnej aborcji do 12 tygodnia. Złożyli projekt

gapppa / 2012-01-17 12:59
w trzecim miesiącu ciąży płód jest już bardzo rozwinięty, aborcja powinna być legalna ale we wczesnym etapie ciąży, a nie w trzecim miesiącu...

rosna ceny AGD

gapppa / 2012-01-10 14:34
najnowsze paczki powinny być już 80 gr droższe

Rodzina na swoim bez przeprowadzki na 8 lat

gapppa / 2011-12-21 13:13
a czy w ramach tego programu w przeciągu tych wspomnianych 8 lat będzie można zamienić mieszkanie na większe?

Re: połączenie ZUS i NFZ

gapppa / 2011-11-14 12:17
na pewno ich połączenie byłoby dużą oszczędnością zarówno pod względem czasu jak i pieniędzy, ale wątpliwe jest dla mnie by taka fuzja mogła dojść do skutku, przecież biurokracji u nas się nie zmniejsza, co najwyżej dodaje kolejne fikcyjne stanowiska

wymiar dodatkowego urlopu macierzyńskiego

gapppa / 2011-09-14 09:25
jestem obecnie na urlopie macierzyńskim, po jego zakończeniu chciałabym pójść na dodatkowy urlop macierzyński a nie na wychowawczy, miałby on zacząć się jeszcze w 2011roku, ale słyszę że od 2012 ma być on dłuższy, czy jeśli mój urlop będzie obejmował również następny rok, to mam prawo do tego dłuższego wymiaru?

Ludzie Tuska chcieli przekupić byłego wiceprezesa NBP?

gapppa / 2011-09-08 14:22
czyż nie dziwi Was ujawnianie takich informacji w trakcie kampanii przedwyborczej?

Która przeglądarka jest najszybsza?

gapppa / 2011-08-10 12:01
wydaje mi się, że Google znów ma przewagę nad innymi, przeglądarka Chrom działa dużo szybciej od innych dostępnych

hiszpańskie ogórki nie są przyczyną zatruć

gapppa / 2011-06-01 11:48
a myślicie że dotarły one do Polski? mamy się czego bać? jak odnotowano ofiarę śmiertelną tego wirusa w Szwecji to dlaczego do nas miałoby to nie dotrzeć jeszcze?

Czemu Chińczycy budują nam autostradę?

gapppa / 2011-05-24 15:14
niech mi ktoś wyjaśni czemu naszą autostradę budują Chińczycy?! w dodatku nie płacą naszym pracownikom!! nie ma u nas firm budowlanych?! nie ma u nas ludzi do pracy?!! ciekawe czy choć na czas siła z Chin skończy tą autostradę?!

palenie papierosów przez nieletnich - jakie kary?

gapppa / 2011-05-12 15:57
witam,
chciałam zapytać jakie są kary za sprzedaż papierosów nieletnim? jeśli policja przyłapie nas na tym, to co nam wtedy grozi?

OFE będzie starać się o klientów

gapppa / 2011-04-29 11:15
a co nam te zmiany dadzą? przecież co za różnica w jakim ofe jesteśmy, czy tu czy tam, to ta sama dziura!

inwestycje na giełdzie - co wybrać?

gapppa / 2011-04-21 10:41
Ciułacz bardzo Ci dziękuję. Jeszcze wiele nauki przede mną, pozdrawiam

inwestycje na giełdzie - co wybrać?

gapppa / 2011-04-20 13:29
przecież rada taka nie jest zobowiązująca, a zawsze z wskazaniem jakiś spółek można więcej sprawdzić, kto powiedział że od razu zdecyduję się na to co mi ktoś poleci, może po prostu ułatwi mi wybór. Przyznam że myślę już o paru, tauron albo pekao sa, wiec nie wiem w czym jest problem

inwestycje na giełdzie - co wybrać?

gapppa / 2011-04-19 14:09
witam,
w sprawach giełdy jestem nowicjuszem, chciałbym zainwestować większą sumę w akcje jakiejś stabilnej spółki, czy możecie mi wskazać co obecnie najbardziej się opłaca? z góry dziękuję

umowa o dzieło

gapppa / 2011-04-01 10:46
Witam, mam możliwość zatrudnienia w branży odzieżowej, to ma być praca tymczasowa, na wstępnej rozmowie pracodawca zapytał mnie jaką umowę chcę podpisać, o dzieło czy zlecenie? Nie spodziewałam się takiego pytania, myślałam że sam z góry warunki mi narzuci, więc powiedziałam że muszę to przemyśleć. Powiedzcie mi, którą umowę lepiej podpisać i dlaczego? Przyznam się szczerze że nawet nie wiem czym one się różnią :/
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy