Forum

Komentarze użytkownika "Garand"

Komentarze użytkownika: Garand

Re: Pierwsze zwolnienie grupowe w stoczni

Garand / 2009-03-18 09:08 / portfel / Bywalec forum
Taaa... A Panowie "najglośniejsi krzykacze" związkowcy zostaną na swoich stołkach i dalej będą biadolić jak to im jest źle i wszyscy ich krzywdzą.
Proponowałbym, żeby zamiast "prawdziwych stoczniowców", jak określił to M. Lewandowski. Poucinać tychże związkowców, którzy nie pałają się do ciężkiej pracy "prawdziwego stoczniowca" tylko do krzyczenia i niekończących się negocjacji...

Re: Nasza waluta rośnie w siłę

Garand / 2009-03-17 17:08 / portfel / Bywalec forum
Czyli jednak, to była tylko korekta, to chwilowe wzmocnienie PLN...
Garand / 2009-03-17 12:53 / portfel / Bywalec forum
Nikt z PISu na pewno by nie zrezygnował, tylko bronił się rękami i nogami, mówiąc że to tak naprawdę spisek PO, UB i SB...
Garand / 2009-03-16 11:45 / portfel / Bywalec forum
Prawo głosu w referendum... ---> frekwencja 30% - 40% obiektywny głos obywateli...
Garand / 2009-03-16 08:17 / portfel / Bywalec forum
Wolę, żeby miliony na referendum poszły na jakieś praktyczniejsze cele, np na naukę, lub drogi....
Garand / 2009-03-13 11:49 / portfel / Bywalec forum
ale o so chodzi bo nie kumam... ortografia, brak przecinka?

Re: Holandia: Udaremniono spisek terrorystyczny

Garand / 2009-03-13 08:55 / portfel / Bywalec forum
Za dobrze im było... Nie dość, że Holandia przyjmuje emigrantów, daje im pracować i mieszkać to tym idiotom cały czas w głowie wysadzanie ludzi w powietrze, że niby w imię jakiejś walki z Bóg wie czym.

Proponuję zamknąć ich wszystkich w ich krajach i nie pozwalać im się przemieszczać. Wiem, że to może wydać się niesprawiedliwe w stosunku do ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z terrorystami, ale skoro oni właśnie pozwalają, żeby w ich społeczeństwie było miejsce dla porąbanych fanatyków, którzy chcą wybić pół świata, to ja nie mam nic przeciwko.

Re: Złoty cofnął się po sporych wzrostach

Garand / 2009-03-12 14:24 / portfel / Bywalec forum

Analityk przewiduje, że kurs euro/złotego w dalszej części sesji może skierować się w kierunku wczorajszych maksimów notowań - w okolice 4,66.

Najlepszą analizą obecnie jest jej brak...
Znów złoty rośnie i to nadspodziewanie mocno. I to mnie cieszy bo wybieram się na narty do Włoch :)
Garand / 2009-03-12 10:57 / portfel / Bywalec forum
Kup sobie soczek, jest zdrowszy, a po za tym nie bedziesz musiała latać do gastrologa w wieku 20 lat...

Re: Legalna kokaina na topie

Garand / 2009-03-12 10:56 / portfel / Bywalec forum
Ja natomiast nie pijam takich napojów. Kiedyś spróbowałem dla smaku, może i dobre, ale nie poczułem, żeby działało...
Kawę pijam od czasu do czasu i tylko dlatego, że lubię smak dobrej kawy, nie potrzebuję jej, żeby dostać "power'a".
Jestem w stanie zabalować do 4tej a następnego dnia wstać o 7mej do pracy lub nie spać przez 24h bez pomocy kawy lub innych używek.
Wydaje mi się, że im mniej człowiek zażywa kawy, napojów energetyzujących i wspomagaczy farmaceutycznych tym ma więcej ma w sobie naturalnej energii po pierwsze zdrowszej, a po drugie tańszej :)
Dlatego nie dajcie sobie wmówić producentom używek, że jest to wam potrzebne do życia i spróbujcie to odstawić. Ale nie spodziewajcie sięże to jest łatwe. Niestety łatwiej jest rzucić palenie niż kawę...
Garand / 2009-03-12 09:14 / portfel / Bywalec forum
No i dzisiaj znów PLN w dół. Huśtawka jak sie patrzy, a najgorsze jest to, że przez nią oprócz nudności niektórzy mogą dostać zawału... :/
Garand / 2009-03-12 09:09 / portfel / Bywalec forum
A Pan szef SLD to zawsze musi dorzucić swoje 3 grosze, komentując najmniejszą nawet sprawę i wyczuwając podstęp
(coś dużo ma tych "groszy") :)
Garand / 2009-03-12 09:03 / portfel / Bywalec forum
To nie sami górnicy, tak naprawdę...
To nienapchani "biedni-pokrzywdzeni-niekochani" przewodniczy związków zawodowych, którzy nakręcają normalnych ludzi przeciwko zarządom, władzy tylko po to aby wydrzeć jak najwięcej dla siebie.
Gdyby nie tacy ludzie jestem przekonany, że nie mielibyśmy rokrocznie strajkujących i protestujących górników...
Garand / 2009-03-11 15:36 / portfel / Bywalec forum
Wystarczy przejrzeć wyniki "polskich banków" za ostatni kwartał 2008 roku, żeby zobaczyć, że te zyski to tylko początek roku. Teraz wszystkie banki mają do tyłu, bo przez ograniczenie akcji kredytowych nie mają przychodów odsetkowych, a tylko generuja koszty odsetkowe ze względu na oprocentowanie rachunków oszczędnościowych i lokat. Nie ma wiec gdzie szukać zysków dla banków, przynajmniej na razie.
Garand / 2009-03-11 13:22 / portfel / Bywalec forum
A skąd taka wiedza?

Najnowsze wpisy