Forum

Komentarze użytkownika "Garand"

Komentarze użytkownika: Garand

Garand / 2009-05-18 15:16 / portfel / Bywalec forum
*przysporzy

Re: Ważą się losy debaty o stoczni

Garand / 2009-05-18 15:13 / portfel / Bywalec forum
Jak wszędzie są równi i równiejsi...

Okrętowiec i Związek Zawodowy Inżynierów i Techników
to są ci równi.
Podobno ZZ Solidarnośc walczy o prawa KAŻDEGO pracownika, a nie tylko o swoich związkowców... Tak słyszałem i nie tylko ja z ust samego przewodniczącego Śniadka... Hipokryci...

Takie zachowanie panowie związkowcy na pewno nie przyspoży wam poparcia wśród społeczeństwa. Oby tak dalej!!! :)

Re: Prezes KGHM dał podwyżki. Straci pracę

Garand / 2009-05-18 11:13 / portfel / Bywalec forum
Pięknie, dał związkowcom wywalą go z roboty, nie dałby związkowcom wywieźliby go na taczkach...
Menedżerowie w państwowych spółkach nie mają racji bytu, bo racjonalność ich decyzji jest niestety tłumiona przez polityków i pasożytnicze związki zawodowe...
Prywatyzacja, nawet tylko za są wartość aktywów spółek uchroni je (przynajmniej w większości przypadków) przed upadłością i likwidacją miejsc pracy...

Re: Śniadek: Debata to nowa jakość

Garand / 2009-05-18 11:04 / portfel / Bywalec forum

Janusz Śniadek mówił, że cała Polska czeka, aby na dzisiejszej debacie premier przedstawił, konkretny komunikat o gwarancjach spokojnej pracy dla Stoczni Gdańskiej.

Ja nie czekam... Wolę żeby przedstawił plan spokojnej restrukturyzacji stocznia, a nie gwarantował związkowym pasożytom spokojną pracę i wysokie zarobki za robienie niczego oprócz burd...
Garand / 2009-04-28 08:04 / portfel / Bywalec forum
Poniższy cytat A. Bielana z dnia wyemitowania "normalnego" spotu ,doskonale oddaje to jak PiS nie jest w stanie się zmienić.

"Na początek chcemy się pochwalić naszymi dokonaniami. Mówimy o tym, co dziś najważniejsze - polityka społeczna, pieniądze, wykorzystanie funduszy UE. Później zaczniemy mówić o planach na przyszłość" - mówi w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" europoseł, rzecznik PiS Adam Bielan.

Okazuje się, że ta "nowa twarz", to tylko maska na buzi zaplutego krzykacza. Smutne...

Re: WHO podnosi stopień zagrożenia pandemią

Garand / 2009-04-28 08:01 / portfel / Bywalec forum
Taa, zastraszmy ogólnoświatowe społeczeństwo, każmy im siedzieć w domach i słuchać do do nich mówimy....
Tak się zastanawiam, czy rozprzestrzenianie się ptasie grypy nie było bardziej niebezpieczne... W końcu zarażone ptaki mogły przelatywać olbrzymie odległości i nikt tego nie mógl skontrolować, a w tym przypadku to tylko ludzie są nosicielami wirusa i ich łatwiej zbadać i zakazać podróżowania w przypadku wykrycia choroby. Tak samo z transportem mięsa i trzody.

Ale ja nie jestem lekarzem...
Garand / 2009-04-28 07:55 / portfel / Bywalec forum
Zgadzam się, ale nie ze wszystkim.
Chciałbym wiedzieć ile osób głosujących na PO wie do jakiej grupy należy w Parlamencie Europejskim i jaki jest program wyborczy jej kandydatów...
Niestety ten argumentu, który podałeś można użyć w stosunku do większości wyborców w Polsce... Szkoda, bo gdyby ludzie rzeczywiście interesowali się tym co trzeba, to nie glosowaliby na krzykaczy, matołów i gwiazdki medialne, tylko na pracowitych ludzi

Re: Nowy spot PiS. Palikot w roli głównej

Garand / 2009-04-28 07:51 / portfel / Bywalec forum
Widać, że nie stać PiSowców na pozytywną zmianę wizerunku w dłuższym okresie...
Po spotach z Joanną Kluzik-Rostkowską, Grażyną Gęsicką oraz Aleksandrą Natalli-Świat i normalnym hasłem. Zacząłem wierzyć, że coś może się zmienić w wymowie PiSu. Niestety nadzieje okazały się płonne...
Obecnie widać powrót do buraczanego stylu i lżenia ze wszystkich dookoła. Tak dalej Panowie i Panie, a skończycie jak Wasz były koalicjant. Zapomniani i z masą spraw w sądzie o zniesławienie...
Garand / 2009-04-20 12:09 / portfel / Bywalec forum
Co zostało zniszczone w Polsce za rządów PO?
Garand / 2009-04-20 12:08 / portfel / Bywalec forum
Dlaczego nie podejmować?
Nie warto się zacietrzewiać i obstawać przy swoim. Ja chętnie podyskutuję, ale w normalnym tonie. Myślę, że o to w tym wszystkim chodzi... (taaaaa.... pewnie ktoś powie, że naiwny jak dziecko :)

Re: Kurski: Palikot odwraca uwagę od klęski PO

Garand / 2009-04-20 09:41 / portfel / Bywalec forum

Kancelaria wyjaśniła, że alkohol w małych opakowaniach zakupiony został na potrzeby cateringu samolotowego.


To za moją kasę Lechu K. razem ze swoją świtą dodaje sobie kurażu przed spotkaniami na szczytach Unii?! Sami niech sobie kupią, polską wódkę w dużych buteleczkach i wspomogą tym polski przemysł spirytusowy...
Garand / 2009-04-20 09:34 / portfel / Bywalec forum
Wyjaśniłem co znaczy brak merytoryki w swoim poście, przeczytaj dokładnie...
A obiektywizm kojarzy mi się z odniesieniem do całości opisywanego tematu jakim jest polityka, a nie tylko do błędów rządzących i zagrożeń jakie mogą za sobą nieść ich decyzje...

Z ciekawości przeczytałem inne artykuły tych autorów. Niestety nie doszukałem się obiektywizmu. Jeżeli dotyczyły polityki, to zwykle koncentrowały się na krytykowaniu PO. Nie twierdzę, że Platforma jest bezbłędna i każdy, kto ja krytykuje jest zły. Bo z wieloma tezami w tych artykułach mógłbym się zgodzić, ale chodzi mi o to, że autorzy nie patrzą na drugą stronę (PIS) i nie komentują jej działań. Nie ukrywajmy, że oni też popełniają błędy w związku z tym można by też napisać parę słów komentarza.

Po raz kolejny niestety muszę zwrócić Tobie uwagę. Proszę nie używać wykrzykników i dużych liter w takiej ilości, bo tak samo jak na żywo tak i na forum nie lubię jak ktoś wrzeszczy podczas dyskusji...
Pozdrawiam
Garand / 2009-04-20 09:07 / portfel / Bywalec forum
*Pousuwa

Re: Prezes PiS pousuwa większość działaczy. By przetrwać

Garand / 2009-04-20 09:06 / portfel / Bywalec forum
Pousówa i nawet sie nie zorientuje kiedy zostanie sam jeden...

Re: Obcięcie dotacji dla partii to bubel

Garand / 2009-04-17 15:24 / portfel / Bywalec forum
Najważniejsze, to ukrócić finansowanie partii z publicznej kasy. Nie chcę patrzeć na beznadziejne spoty i kongresy PiSu, które tworzone są za moje pieniądze...

Najnowsze wpisy