Forum

Komentarze użytkownika "Gaudencja"

Komentarze użytkownika: Gaudencja

Oszustwa Ergo Hestia

Gaudencja / 2011-06-03 13:08
Ja jak narazie nie miałem żadnych złych przejść z tą firmą ubezpieczeniową

Ubezpieczenie na narty

Gaudencja / 2013-02-07 13:02
Za tydzień wybieramy sie w raz ze znajomymi na narty w Alpy. Chciałabym sobie wykupić jakieś ubezpieczenie, rzecz jasna na wszelki wypadek. Którą firmę ubezpieczeniową możecie mi polecić z doświadczenia?

Re: Greenpeace na dachu ministerstwa. Polecą głowy

Gaudencja / 2012-11-08 15:27
Bardzo podobają mi sie akcje zielonych m są naprawde pomysłowi, szkoda tylko zę nieuświadamiają sobie jak bardzo sa wyzyskiwani

Re: Rosja zamknie granice przed warzywami z Unii

Gaudencja / 2011-06-01 13:32
Czyżby bali się ogórkowego zamachu?!

Nowa ustawa o kredytach prawdopodobnie od połowy czerwca...

Gaudencja / 2011-06-15 14:19
Co sądzicie o nowej ustawie o kredytach , która ma być wprowadzona , już prawdopodobnie w połowie czerwca. Ujednolicenie, umów o wzięcie kredytu dla całej UE , jes dla mnie zrozumiałe , ale czy nie jest to czasem mieszanie się UE w sprawy Polski?

Jest wyrok w sprawie zamkniętej toalety w banku

Gaudencja / 2012-03-06 14:57
No tak...a proszę powiedźcie mi , co ja mam zrobić jak idę ulicą a w pobliżu nie ma żadnej toalety publicznej? Pomimo że miasto w którym żyję mieni się miastem kultury i jest nastawione na turystykę?! totalny żal do tego co się tutaj dzieje!!

Jak zarobić na Euro 2012 ?

Gaudencja / 2012-03-06 15:14
Najlepiej mają oosby ktyóre wcześniej zaczęły myśleć w te n sposób i na przykład pootwierali hostele!! To właśnie na bazie noclegowej będzie można zarobić nawjięcej!!

Re: Polacy o pracy. Większość jest zadowolona

Gaudencja / 2012-04-04 14:41
Czy może mi wytłumaczyć, czemu tak nachalnie mydli się oczy ludziom?

Misteria Paschalia

Gaudencja / 2012-04-11 14:40
Jedna z lepszych imprez muzycznych!! Naprawdę przez te parę godzin można odpocząć!!

Re: Chiny i Europa Środkowa symbolami sukcesu i rozwoju

Gaudencja / 2012-04-26 15:13
Ale to chyba nie chodzi o Polskę prawda.

Re: PKP sparaliżowane strajkiem przed Euro

Gaudencja / 2012-05-16 14:34
Mam nadzieję że spełnią swoje groźby!!

szkolenia KRUS

Gaudencja / 2012-08-08 14:46
A ja sądzę że to naprawde dobry pomysł, zwłaszcza że można wygrac nawet drabinę!! W tych czasach nie każdego stać na porządną drabinę!! Ja osobiscie na pewno się zapiszę!!

Skutki działań wojennych USA i NATO !

Gaudencja / 2012-10-01 14:31
Teraz ujawnili takie wiadomości . Nie wiadomo natomiast ilu ludzi tak naprawdę codziennie ginie w Iraku, Afganistanie.... to cały czas jest tuszowane, nawet smamym żołnierzoowić nie wolno!!

carrefour w krakowskich sukiennicach

Gaudencja / 2012-10-12 15:51
Z całym szacunkiem , ale sukienice to nie odpowiednie miejsce na takie rzeczy!! Majchrowksi powinnien się podać do dymisji za to co zrobił z Krakowem!! Do tera znie wierzę jak bardzo naiwni są Krakowianie!!

NATO pozostanie dłużej w Libii

Gaudencja / 2011-06-01 15:22
O 90 dni NATO postanowiło przedłużyć swój pobyt w Libii, jak twierdzi po to aby ochronić ludność cywilną, czy raczej by ochronić interesy USA Wielkiej Brytanii i Francji w tym kraju.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy