Forum

Komentarze użytkownika "Gaudencja"

Komentarze użytkownika: Gaudencja

Re: Rosja zamknie granice przed warzywami z Unii

Gaudencja / 2011-06-01 13:32
Czyżby bali się ogórkowego zamachu?!

NATO pozostanie dłużej w Libii

Gaudencja / 2011-06-01 15:22
O 90 dni NATO postanowiło przedłużyć swój pobyt w Libii, jak twierdzi po to aby ochronić ludność cywilną, czy raczej by ochronić interesy USA Wielkiej Brytanii i Francji w tym kraju.

Oszustwa Ergo Hestia

Gaudencja / 2011-06-03 13:08
Ja jak narazie nie miałem żadnych złych przejść z tą firmą ubezpieczeniową

banki z których jesteście zadowoleni

Gaudencja / 2011-06-13 13:55
Ja jestem zadowolony z Allior Banku!! I nie zamierzam go zmieniać :)

Nowa ustawa o kredytach prawdopodobnie od połowy czerwca...

Gaudencja / 2011-06-15 14:19
Co sądzicie o nowej ustawie o kredytach , która ma być wprowadzona , już prawdopodobnie w połowie czerwca. Ujednolicenie, umów o wzięcie kredytu dla całej UE , jes dla mnie zrozumiałe , ale czy nie jest to czasem mieszanie się UE w sprawy Polski?

Co obiecuje nam PIS?

Gaudencja / 2011-06-16 11:48
Zaczyna się składanie obietnic wyborczych przez różne partie. Na przykład PiS o postuluje wsparcie sfery dla małego i średniego biznesu, a z drugiej strony akcentuje kwestie socjalne... czy nie jest to tylko i wyłącznie kiełbasa wyborcza?

Tańsze paliwo na wakacje

Gaudencja / 2011-06-24 12:32
Dzięki interwencji Międzynarodowej Agencji Energetyki , spaðly ceny ropy na świecie! Zastanawiam się czy w końcu cena benzyny spadnie? Czy może znowu stacje paliwowe nic nie będą sobie z tego robić i zostawią taką cenę jaka jest, ,bo to aby na nas zarobić?

Ofiary mobbingu-gdzie się mogą zgłosić?

Gaudencja / 2011-06-27 12:27
Sprawa jest dosyć nie przyjemna. Zostałam przyjęta do nowej pracy, o wiele wyższe wynagrodzenie, lepsze warunki pracy, wszytko miło i wspaniale tylko że ludzie okazali się świniami i chamami, nie wiedziałam że ludzie którzy są wykształceni mogą takie świństwa robić drugiej osobie!! Zgłosiłam to szefowi, ale w odpowiedzi dostałam że jest to normalne... co mam z tym zrobić? Starcza mi coraz mniej sił!!

Brytyjczycy żyją coraz gorzej i na kredyt

Gaudencja / 2011-07-01 12:21
No to jak u nas!! Tylko że My, Polacy mamy już wieloletnie doświadczenie z takim stanem rzeczy

W końcu będą dopuszczone skargi rodzin ofiar Katynia

Gaudencja / 2011-07-13 14:37
Europejski Trybunał Człowiek w Strasburgu w końcu , dopuścił możliwość wnoszenia skarg w spawie Katynia, dzięki czemu będą rozpatrywane skargi w na władze Rosji w sprawie Katynia.

ulgi dla aut na prąd

Gaudencja / 2011-07-18 12:19
Czy nasz rząd zamierza wprowadzić jakieś ulgi dla samochodów na prąd? Takie ulgi pozwoliłyby na to , że ludzie chętniej zaczęliby kupować takie samochody!!

Rostowski: Deficyt budżetu państwa o 25 proc. niższy niż w ustawie

Gaudencja / 2011-07-22 11:57
Kolejne mydlenie oczu!! brawo!!

Tusk: Po wyborach jakoś dojdziemy do ładu

Gaudencja / 2011-09-21 12:48
Wszak Chopin nie był Polakiem...

Re: Chiny i Rosja wykradają Amerykanom tajne dane

Gaudencja / 2011-11-04 15:11
A co to ma wspólnego z atakami hackerów?!

Becikowe-co dalej ?

Gaudencja / 2011-12-09 14:30
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co dalej będzie z becikowym? Czy dalej młodzi rodzice mogą liczyć na "dofinansowanie" ?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy