Forum

Komentarze użytkownika "Gawlątko"

Komentarze użytkownika: Gawlątko

Przeterminowane ryby

Gawlątko / 2012-04-24 15:38
Jest przerażające że firma w Lublinie przetrzymywała, po czym przepakowywała przeterminowane ryby!! I to nie przeterminowane o tydzień, czy nawet meisiac, ale prawdopodobnie nawet o pięć lat!! Teraz należy zadać sobie pyatnei, kto z nas jadł taką rybę... czy teraz nie możemy być pewni co jemy?!

Kursy i szkolenia Forex

Gawlątko / 2012-04-17 14:35
Czy są może organizowane na terenie Polski jakieś kursy , czy też szkolenie z tematu Forex? Jeżeli tak, to gdzie i ile mniej więcej trzeba zapłacić za taki kurs/ szkolenie?!

kantor online-jaki wybrać?

Gawlątko / 2012-04-16 11:55
Jaki kantor online polecacie? Który waszym zdaniem kantor jest najbardziej godny polecenia? Czy w ogóle korzystanie z takich kantorów jest waszym zdaniem bezpieczne wtedy kiedy chcemy wymienić większą sumę?

kiedy urlop okolicznościowy

Gawlątko / 2012-03-28 14:59
Urlop okolicznościowy możemy wziąć wtedy gdy ziasistnieje taka sytuacja iż będziemy musieli go wziąć, na przykład pogrzebu (rzecz jasna nie swojego).

Re: Atak na Iran. Większość Izarelczyków jest za

Gawlątko / 2012-03-26 14:24
Ja jestem bardzo ciekaw czy ta większość Izraelsczyków , wie co to będize dla nich oznaczało...

Jak odpowiadać na pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Gawlątko / 2012-03-26 14:19
Podstawowoa sprawa to , to by jak najlepiej przygotować się na taką rozmowę!! Nie możesz na nią pójść nie przygotowany!!

Konto dla młodych

Gawlątko / 2012-03-23 12:46
Mam skończone 16-lat. Chciałbym sobie otworzyć konto oszczędnościowe , na które będę mógł odkładać pieniądze!! Jakie konto możecie polecić dla takiej osoby jak ja? Czy przy zakładaniu konta będę musiał wziąć ze sobą rodziców?

Dania: Kościelne śluby dla homoseksualistów

Gawlątko / 2012-03-14 14:29
Że co? Ślub kościelny dla homoseksualistów!! Do czego to wszystko dąży?!

Kredyt na rok

Gawlątko / 2012-03-08 14:35
Maksymalnie możesz otrzymać do pięciu tysięcy złotych!!

O ile podwyższą wiek emerytalny?

Gawlątko / 2012-02-29 14:53
Plany są żeby podnieść do 67 lat, ale zapewne po roku , może dwóch będą chcieli popchnąć dalej do 70 roku życia.

Re: Górnicy w KGHM zarabiają nawet 9 tys. zł. To zbyt mało?

Gawlątko / 2012-02-27 14:35
No a pytanie czy kierownik pracujący w Wsioku zarabiający po 10 tys złotych-czy to za mało?

jak pół etatu wlicza się do emerytury

Gawlątko / 2012-02-23 14:01
Mam bardzo ważnie i i nurtujące mnie od dłuższego czasu pytanie. Pracuję na pół etatu w pewnej firmie na umowę zlecenie , nawet nie na umowę o pracę... w jaki sposób składki które są pobierane z mojej pensji wliczają się do mojej przyszłej emerytury (jeżeli takową dostanę) ?

koledzy Łysenki zapewne

Gawlątko / 2012-02-20 14:42
Jaki tam mit!! Ocieplenia i oziębienia to normalna sprawa dla naszej planety, tylko rzecz jasna zieloni złapali temat i chcą jak najwięcej pieniędzy wyciągnąć...

Testament Wiesławy Szymborskiej

Gawlątko / 2012-02-02 14:34
Ciekaw jestem na jakich zasadach będzie funkcjonowała ta fundacja... nie rozumiem po co zakładać fundajce któ¶a będzie miała za zadanie opiekę nad jej twórczością...

Reklama sms-wa

Gawlątko / 2011-12-21 14:06
Co sądzicie o tej formie reklamy? Czy może być Ona skuteczna? I czy można wykupić taką reklamę u każdego operatora?

Najnowsze wpisy