Forum

Komentarze użytkownika "Gawlątko"

Komentarze użytkownika: Gawlątko

Najgorsze gadżety wszech czasów. Pierwsze miejsce dla Sinclair C5

Gawlątko / 2013-04-11 15:36
No ale kto by chciał tym jeździć w ogóle , przecież to bez snesu taki pojazd...

Zakładanie firmy w Polsce

Gawlątko / 2013-03-27 13:14
Ostatnio się zastanawiałem czy tak naprawdę warto jeszcze w Polsce zakładać firmę, w szczególlności małe przedsiębiorstwo... patrząc na to jak szybko firmy upadają zastanawiam się czy nie lepiej wyjechać gdzieś za granicę...

Podatek od uzywanych samochodow?

Gawlątko / 2013-02-25 14:12
Jakei złodziejstwo?! Jest to normalna rzecz!! Skoro Państwo potrzebuję pieniędzy to musi je jakoś pozoyskać, a że będzie to oznaczało , że będizie musiał za to zapłącić podatnik, to kogo to obchodzi? W tym kraju nie istnieja takie pojęcia jak prawo...

przedłużanie umowy o pracę

Gawlątko / 2012-12-19 14:01
Wydaje mi się że to pracodawca decyduje kiedy da Ci umowę na czas nieokreślony , a umowę na czas określony... nie ma tutak nic do rzeczy, to ile umów tego typu dostaniesz...

To faktycznie jest zagadka

Gawlątko / 2012-12-17 13:39
Spektaklu ciąg dalszy...wcześniej nie robiono totalnie nic żeby odzyskać wrak, a teraz nagle cały rząd Donalda Tuska zaangażowany jest w odzyskanie wraku... jak dla mnie wszystko jest zbyt grubą nicią szyte...

Re: po co zbieramy nakretki?

Gawlątko / 2012-10-22 15:38
Moja znajoma namietnie zbiera te nakrętki...kiedyś sie jej spytałem czemu to robi , czy wierzy w to ze oni oddają jakieś tam pieniądze potrebującym , ona odpowiedziała że chce w to wierzyć i że czuję się przez to lepszą osobą!!

Re: Debata zdrowotna PiS. "Tusk doprowadził do zapaści"

Gawlątko / 2012-10-08 14:49
To własnie dzięki sytuacji jaką teraz mamy w służbie Zdrowia , lekarze zarabiają najwięcej... To jest jedyna grupa społeczna która korzysta na tym całym bajzlu!!

Nowe oznaczenia na oponach

Gawlątko / 2012-10-01 13:33
Od pierwszego listopada na terenie całej Unii Europejskiej zostanie wprowadzono prawo które nkaazywać będzie dawania oznaczeń informujących o efektywności paliowej , poziomie hałasu toczenia oraz przyczepności na mokrej nawierzchni... czy waszym daniem podwyższy to ceny opon?

Perwidne intepretacje kleru

Gawlątko / 2012-09-20 15:20
I tak zaraz się okaże że to jakaś pod¶óbka, tak samo jak było z Ewangelią Judasza.. media lubią takie rzeczy rozdmuchiwać , bo wszka to ich sposób na zarobienie pienieðzy...

jak wymeldowac bylego meza?

Gawlątko / 2012-09-11 14:28
Z tego co wiem , to trzeb złożyć po prostu opdowienie pismo do sądu. I wtedy Oni się tym zajmą. Gorzej jeżeli mieszkanie było właśnie na męża... wtedy radzę poszukać innego mieszkania.

Re: Klienci parabanku szturmują prokuraturę. Dorównają Amber Gold

Gawlątko / 2012-08-14 13:58
Śmiesza mnie wypowiedzi Pana Plichty że boi się o własne życie... tak się właśnie dzieje jak doprowadza się ludzi do takiego stanu... ludzie zostali oszukani, ich pieniędzy nie ma...to nie ma co się dziwić!!

Re: "Nasz Dziennik" - Prezydent nie może dzielić

Gawlątko / 2012-08-08 15:17
Warto przeczyta "Nasz dziennik", żeby zobaczyć że sposób przekazywania wiadomości , czy też manipulowania ludźmi mają bardzo podobny jak Gazeta Wyborcza!! Ani "Nasz dziennik", ani "Gazety Wyborczej" nawet nie tykam!! Dla mnie to gorsze niż Fakt Czy Super Express!!

Ubezpieczenie na życie a wypowiedzenie umowy

Gawlątko / 2012-05-17 12:24
Chciałbym wypowiedzieć umowę ubezpieczenia na życie z jednym z firm ubezpieczeniowych... czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to się robi? Czy mógłby ktoś zamieścić jakiś wzór wypowiedzenia?

35. rocznica śmierci Stanisława Pyjasa

Gawlątko / 2012-05-07 13:58
Minęło 35 lat , a sprawa śmierci Pyjasa nadal nie jest wyjaśniona...

Wypowiedzenie ubezpieczenia OC

Gawlątko / 2012-04-25 14:01
Przez dwa lata byłem klientem LINK 4. Ten rok jest ostatnim w którym będę korzystał z ich usług, chće wypowiedzieć u nich ubezpieczenie OC. Czy możecie mi dać jakiś przykłądowy wzór wypowiedzenia?
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy