Forum

Komentarze użytkownika "Gawlątko"

Komentarze użytkownika: Gawlątko

Nie przyjęty mandat karny za złe prakowanie!

Gawlątko / 2011-04-11 12:49
Witam!! Opiszę krótko moją sprawę!! Pracuję w sklepie, obok placu rynkowego na który tłumnie zlatują sie deskorolkarze, którzy strasznie chałasują! W końcu nie wytrzymałem i wezwałem straż miejską. Niestety po przyjeździe , nie zajeli się oni deskorolkarzami którzy niszczą mienie publiczne i chałąsują, tylko moim samochodem, który według nich nie miał prawa tam stać. Zdenerwowoany nie przyjąłem madatu karnego!! Jak będzie wyglądąć dalsza procedura postępowania i co może mi grozić?

kredyt w euro-czy jest droższy?

Gawlątko / 2011-04-12 12:18
Witam!! Zamierzam wziąć kredyt w wysokości 10 tys złotych w PKO!! Zastanawiam się czy tak naprawdę nie będzie llepiej wziąć tego kredytu w euro! Czy kredyt w euri jest droższy on kredytu który wziąłbym w złotym?

kalkulator płacowy-jak wykonać?

Gawlątko / 2011-04-19 12:39
Witam serdecznie!! Potrzebuję obliczyć jaką płace otrzymam po pierwszym miesiącu pracy w mojej nowej firmy, zarabiam 1600 zł brutto!! Ile będę otrzymywał do ręki?

Re: USA: Prezydencki samolot nie mógł lądować

Gawlątko / 2011-04-20 15:12
Myślę że zastosowali uderzenie z broni magnetycznej!!

Płaca minimalna poszła w górę- czy to napewno dobra wiadomość?

Gawlątko / 2011-04-21 12:00
Witam serdecznie!! Usłyszałem w wiadomościach , że płaca minimalna zostanei podwyższona!! Czy to coś zmienia dla zwykłych pracowników? i Czy to czasem zbytnio nie obciąży gospodarki?

Palikotowa nowa partia

Gawlątko / 2011-04-28 12:41
Witam, no i stało się nasz wspaniały Janusz Palikot stworzył własną partię, były orędownik jaśnie Donalda Tuska , odwrócił się od niego i założył sobie nowa Partię!! Czy myślicie że będzie miała duże poparcie?

ABW czujne, ale uspokaja Polaków

Gawlątko / 2011-05-02 14:18
Skro ABW czuwa , to ja wolę już budować schron!!

kredyt na motocykl-czy jest taka opcja?

Gawlątko / 2011-05-06 13:38
Witam,
Zamierzam kupić motor, jednak niejestem w stanie wyłożyc pełnej kwoty, dlatego chcę wziąć kredyt!! Czy sa jakieś oferty w bankach kredytu na motor? Podobnie jak na samochód?

zawieszenie płacenia składek

Gawlątko / 2011-05-10 13:42
Witam!! Czy wiadomo jak rozwiązała się sprawa z przedsiębiorcami któ¶zy zawiesili płacenie składek do ZUS-u? Przecież w końcu podobno to właśnie urzędasy z ZUS-u im tak doradzili!!

Mandat od strażaka??

Gawlątko / 2011-05-11 15:37
Chyba we wrześniu wchodzi nowelizacja w tej sprawie!!

1 czerwca kolejne podwyżki - gaz!

Gawlątko / 2011-05-12 15:19
Kolejne podwyżki!! Genialnie

UWAGA! Idą nowe podwyżki!

Gawlątko / 2011-05-13 12:44
Witam serdecznie!!
Podwyżka VAT stała się pretekstem dla więkoszości branż do podyższenia cen swoich dóbr i usług. Przykładem może być branż AGD, gdzie podwyższenie cen artykułów, było tylko pretekstem do wiwindowania cen! Jakie będą kolejne podwyżki? I czego będą dotyczyć?

bezrobocie w górę

Gawlątko / 2011-05-17 13:56
Ja czekam jak wszyscy wyjadą na zachód , wtedy będę mógł w końcu znaleźć pracę!!

nieuczciwy pośrednik-skąd mam wiedzieć?

Gawlątko / 2011-05-19 13:32
Witam serdecznie!! W przyszłym roku akademickim zamierzam wynająć mieszkanie ( mam już dość mieszkania w akademiku) , zamierzam zwrócić się o pomoc do pośrednika, tylko skąd mam wiedzieć że taki pośrednik jest uczciwy, czy tylko próbuje mnie oszukać?

kiedy ceny mieszkań w Gdańsku i Gdynii będą spadać?

Gawlątko / 2011-05-20 12:49
Witam!!
Czy wiadomo kiedy ceny mieszkań w Gdańsku i Gdyni mają spaść? Zamierzam wziąć kredyt na mieskzanie i zakupić w trójmieście .
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy