Forum

Komentarze użytkownika "Gawlątko"

Komentarze użytkownika: Gawlątko

Bezrobocie w Małopolsce znowu wzrosło

Gawlątko / 2011-05-26 15:10
Witam!! Niestety stopa bezrobocia w Małopolsce znowu wzrosła!! Tym razem liczba zarejestrowanych bezrobotnych w kwietniu wyniosła 2mln 43.5 tys. W skali roku bezroboce wzrosło o 69,7 tys.!! Zastanawia mnie co ma wpływ na wzrost liczby osób bezrobotnych w tym regionie Polski?

Odpowiedzialność za czym popełniony za granicą

Gawlątko / 2011-05-27 13:38
Witam serdecznie!! Czy jeżeli byłm zatrzymany w UK przez policję za czestniczenie w bójce , toczy po powrocie do Polski, będę odpowiadał za ten czyn?

Czy opłaca się inwestować w nasz gaz łupkowy?

Gawlątko / 2011-05-30 13:37
Witam serdecznie!!
Czy wiadomo czy w ogóle opłaci się amerykańskim firmom zainwestowac w nasz gaz łupkowy? Znaczy czy mamy taką ilość że będzie pożądana dla przyszłych inwestorów?

Z innowacyjnością w Polsce kiepsko

Gawlątko / 2011-06-07 14:20
Według Komisji Europejskiej, nasz kraj zajmuje 20 miejsce wśród 27 krajów Unii Europejskiej pod względem innowacyjności w Gospodarce!! Myślałem że jest lepiej , niestety...

Re: Wielka planetoida prawie muśnie Ziemię

Gawlątko / 2011-06-27 12:46
Czemu takie informację nie docierają do nas w telewizji , czy w gazetach?!

raty kredytu-jak najbardziej optymalnie

Gawlątko / 2011-06-29 12:31
zastanawiam się nad wzięceim kredytu na 20 000 zł na mały remont mieszkania. Pierwsze pytanie jakie musze zadać to czy ja mogę ustalić ile będzie wynosiła rata miesięczna? A drugie jak mam rozłożyć ratę (jeżeli jest taka opcja) żeby spłata była optymalna?!

jak oceniacie Komorowskiego?

Gawlątko / 2011-07-05 14:21
Miał za dużo wpadek jako prezydent, a jeszcze zostało mu parę lat do końca nie wiadomo co jeszcze nas czeka z jego strony...

Niechciane sms-y

Gawlątko / 2011-07-07 12:37
Mam pewien problem , codziennie jestem zalewany jakimiś głupimi sms-mi od operatora Orange, z konkursami itp. Nie wyrażałem zgody na przysyłanie mi takich badziewi!! Czy mogę się domagać odszkodowania za spamowanie mnie sms-ami?

Re: Ryczałt coraz bardziej popularny wśród najemców

Gawlątko / 2011-07-07 13:46
Nie ma co się dziwić ludzie chcą uniknąć płacenia większych podatków

Re: Jacek Kurski z żoną wyemigrują do Belgii

Gawlątko / 2011-07-11 13:38
Widać że Pan Kurski ucieka z tonącego statku...

Nie warto pomagać...

Gawlątko / 2011-07-13 14:14
Miało miejsce ostatnio bardzo nieprzyjemne zajście... chłopak w knajpie uderzył swoją dziewczynę, stanąłem więc w jej obronie , jednak facet stawał się coraz bardziej agresywny, więc użyłem względem niego siły... poźniej przyjechała policja, spisała wszystkich...w zasadzie o sprawie zapomniałem, do dziś, póki nie otrzymałem listu z sądu że jestem oskarżony o pobicie , właśnie tego faceta!! Paranoja!! I tak chciałem pomóc, a sam stałem się oskarżonym...

Izrael prosi o pomoc

Gawlątko / 2011-07-13 14:48
Premier Netanjahu , zamierza przylecieć do Polski 27 lipca, podróż ta ma być połączona z jego wizytą w Bułgari i Rumunii. Powód? Izrael chce pozyskać kraje na poparcie ich na zgromadzeniu ogólnym narodów w sprawie zablokowania inicjatywy Autonomi Palestyńskiej o uznanie ich niepodległości. Jak zapatrujecie się na tą sprawę?

Re: Palikot pokazał ile zarabia

Gawlątko / 2011-07-14 13:24
Ciekaw jestem kto okaże się najbardziej "krystaliczną" postacią tych wyborów, pewnie Pan Kononowicz!!

Obiecanki cacanki ...

Gawlątko / 2011-07-15 13:01
Może ktoś znowu mu przywali...

Re: protest maturzystki

Gawlątko / 2011-07-15 13:19
Mogła się wziąć do nauki, a nie teraz skarżyć się jak to jej jest źle...

Najnowsze wpisy