Forum

Komentarze użytkownika "Gawlątko"

Komentarze użytkownika: Gawlątko

Przeterminowane ryby

Gawlątko / 2012-04-24 15:38
Jest przerażające że firma w Lublinie przetrzymywała, po czym przepakowywała przeterminowane ryby!! I to nie przeterminowane o tydzień, czy nawet meisiac, ale prawdopodobnie nawet o pięć lat!! Teraz należy zadać sobie pyatnei, kto z nas jadł taką rybę... czy teraz nie możemy być pewni co jemy?!

Wypowiedzenie ubezpieczenia OC

Gawlątko / 2012-04-25 14:01
Przez dwa lata byłem klientem LINK 4. Ten rok jest ostatnim w którym będę korzystał z ich usług, chće wypowiedzieć u nich ubezpieczenie OC. Czy możecie mi dać jakiś przykłądowy wzór wypowiedzenia?

35. rocznica śmierci Stanisława Pyjasa

Gawlątko / 2012-05-07 13:58
Minęło 35 lat , a sprawa śmierci Pyjasa nadal nie jest wyjaśniona...

Ubezpieczenie na życie a wypowiedzenie umowy

Gawlątko / 2012-05-17 12:24
Chciałbym wypowiedzieć umowę ubezpieczenia na życie z jednym z firm ubezpieczeniowych... czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to się robi? Czy mógłby ktoś zamieścić jakiś wzór wypowiedzenia?

Re: "Nasz Dziennik" - Prezydent nie może dzielić

Gawlątko / 2012-08-08 15:17
Warto przeczyta "Nasz dziennik", żeby zobaczyć że sposób przekazywania wiadomości , czy też manipulowania ludźmi mają bardzo podobny jak Gazeta Wyborcza!! Ani "Nasz dziennik", ani "Gazety Wyborczej" nawet nie tykam!! Dla mnie to gorsze niż Fakt Czy Super Express!!

Re: Klienci parabanku szturmują prokuraturę. Dorównają Amber Gold

Gawlątko / 2012-08-14 13:58
Śmiesza mnie wypowiedzi Pana Plichty że boi się o własne życie... tak się właśnie dzieje jak doprowadza się ludzi do takiego stanu... ludzie zostali oszukani, ich pieniędzy nie ma...to nie ma co się dziwić!!

jak wymeldowac bylego meza?

Gawlątko / 2012-09-11 14:28
Z tego co wiem , to trzeb złożyć po prostu opdowienie pismo do sądu. I wtedy Oni się tym zajmą. Gorzej jeżeli mieszkanie było właśnie na męża... wtedy radzę poszukać innego mieszkania.

Perwidne intepretacje kleru

Gawlątko / 2012-09-20 15:20
I tak zaraz się okaże że to jakaś pod¶óbka, tak samo jak było z Ewangelią Judasza.. media lubią takie rzeczy rozdmuchiwać , bo wszka to ich sposób na zarobienie pienieðzy...

Nowe oznaczenia na oponach

Gawlątko / 2012-10-01 13:33
Od pierwszego listopada na terenie całej Unii Europejskiej zostanie wprowadzono prawo które nkaazywać będzie dawania oznaczeń informujących o efektywności paliowej , poziomie hałasu toczenia oraz przyczepności na mokrej nawierzchni... czy waszym daniem podwyższy to ceny opon?

Re: Debata zdrowotna PiS. "Tusk doprowadził do zapaści"

Gawlątko / 2012-10-08 14:49
To własnie dzięki sytuacji jaką teraz mamy w służbie Zdrowia , lekarze zarabiają najwięcej... To jest jedyna grupa społeczna która korzysta na tym całym bajzlu!!

Re: po co zbieramy nakretki?

Gawlątko / 2012-10-22 15:38
Moja znajoma namietnie zbiera te nakrętki...kiedyś sie jej spytałem czemu to robi , czy wierzy w to ze oni oddają jakieś tam pieniądze potrebującym , ona odpowiedziała że chce w to wierzyć i że czuję się przez to lepszą osobą!!

To faktycznie jest zagadka

Gawlątko / 2012-12-17 13:39
Spektaklu ciąg dalszy...wcześniej nie robiono totalnie nic żeby odzyskać wrak, a teraz nagle cały rząd Donalda Tuska zaangażowany jest w odzyskanie wraku... jak dla mnie wszystko jest zbyt grubą nicią szyte...

przedłużanie umowy o pracę

Gawlątko / 2012-12-19 14:01
Wydaje mi się że to pracodawca decyduje kiedy da Ci umowę na czas nieokreślony , a umowę na czas określony... nie ma tutak nic do rzeczy, to ile umów tego typu dostaniesz...

Podatek od uzywanych samochodow?

Gawlątko / 2013-02-25 14:12
Jakei złodziejstwo?! Jest to normalna rzecz!! Skoro Państwo potrzebuję pieniędzy to musi je jakoś pozoyskać, a że będzie to oznaczało , że będizie musiał za to zapłącić podatnik, to kogo to obchodzi? W tym kraju nie istnieja takie pojęcia jak prawo...

Zakładanie firmy w Polsce

Gawlątko / 2013-03-27 13:14
Ostatnio się zastanawiałem czy tak naprawdę warto jeszcze w Polsce zakładać firmę, w szczególlności małe przedsiębiorstwo... patrząc na to jak szybko firmy upadają zastanawiam się czy nie lepiej wyjechać gdzieś za granicę...

Najnowsze wpisy