Forum

Komentarze użytkownika "Gawlątko"

Komentarze użytkownika: Gawlątko

Re: "Nasz Dziennik" - Prezydent nie może dzielić

Gawlątko / 2012-08-08 15:17
Warto przeczyta "Nasz dziennik", żeby zobaczyć że sposób przekazywania wiadomości , czy też manipulowania ludźmi mają bardzo podobny jak Gazeta Wyborcza!! Ani "Nasz dziennik", ani "Gazety Wyborczej" nawet nie tykam!! Dla mnie to gorsze niż Fakt Czy Super Express!!

Ubezpieczenie na życie a wypowiedzenie umowy

Gawlątko / 2012-05-17 12:24
Chciałbym wypowiedzieć umowę ubezpieczenia na życie z jednym z firm ubezpieczeniowych... czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to się robi? Czy mógłby ktoś zamieścić jakiś wzór wypowiedzenia?

35. rocznica śmierci Stanisława Pyjasa

Gawlątko / 2012-05-07 13:58
Minęło 35 lat , a sprawa śmierci Pyjasa nadal nie jest wyjaśniona...

Wypowiedzenie ubezpieczenia OC

Gawlątko / 2012-04-25 14:01
Przez dwa lata byłem klientem LINK 4. Ten rok jest ostatnim w którym będę korzystał z ich usług, chće wypowiedzieć u nich ubezpieczenie OC. Czy możecie mi dać jakiś przykłądowy wzór wypowiedzenia?

Przeterminowane ryby

Gawlątko / 2012-04-24 15:38
Jest przerażające że firma w Lublinie przetrzymywała, po czym przepakowywała przeterminowane ryby!! I to nie przeterminowane o tydzień, czy nawet meisiac, ale prawdopodobnie nawet o pięć lat!! Teraz należy zadać sobie pyatnei, kto z nas jadł taką rybę... czy teraz nie możemy być pewni co jemy?!

Kursy i szkolenia Forex

Gawlątko / 2012-04-17 14:35
Czy są może organizowane na terenie Polski jakieś kursy , czy też szkolenie z tematu Forex? Jeżeli tak, to gdzie i ile mniej więcej trzeba zapłacić za taki kurs/ szkolenie?!

kiedy urlop okolicznościowy

Gawlątko / 2012-03-28 14:59
Urlop okolicznościowy możemy wziąć wtedy gdy ziasistnieje taka sytuacja iż będziemy musieli go wziąć, na przykład pogrzebu (rzecz jasna nie swojego).

ekonomiczne tanie ogrzewanie domu

Gawlątko / 2011-11-04 14:31
Czy ogrzewanie podłogowe jest aż tak ekonomiczne, mi się zawsze wydawało że jest wręcz przeciwnie.

Nowe zasady w prawie jazdy.

Gawlątko / 2011-10-12 12:56
Dowiedziałem się że od początku przyszłego roku egzamin na kat. A będzie można zdawać dopiero od 24 roku życia!! Czy to prawda? Jeżeli tak to w takim razie, niepotrzebnie oszczędzałem pieniądze na kurs!!

Re: Grecy strajkują. Codziennie inna grupa zawodowa

Gawlątko / 2011-10-11 14:24
Politycy powinni ponosić odpowiedzialność za swoje błędy, celowe czy nie!!

Czy opłaca się inwestować w nasz gaz łupkowy?

Gawlątko / 2011-05-30 13:37
Witam serdecznie!!
Czy wiadomo czy w ogóle opłaci się amerykańskim firmom zainwestowac w nasz gaz łupkowy? Znaczy czy mamy taką ilość że będzie pożądana dla przyszłych inwestorów?

Odpowiedzialność za czym popełniony za granicą

Gawlątko / 2011-05-27 13:38
Witam serdecznie!! Czy jeżeli byłm zatrzymany w UK przez policję za czestniczenie w bójce , toczy po powrocie do Polski, będę odpowiadał za ten czyn?

Bezrobocie w Małopolsce znowu wzrosło

Gawlątko / 2011-05-26 15:10
Witam!! Niestety stopa bezrobocia w Małopolsce znowu wzrosła!! Tym razem liczba zarejestrowanych bezrobotnych w kwietniu wyniosła 2mln 43.5 tys. W skali roku bezroboce wzrosło o 69,7 tys.!! Zastanawia mnie co ma wpływ na wzrost liczby osób bezrobotnych w tym regionie Polski?

kiedy ceny mieszkań w Gdańsku i Gdynii będą spadać?

Gawlątko / 2011-05-20 12:49
Witam!!
Czy wiadomo kiedy ceny mieszkań w Gdańsku i Gdyni mają spaść? Zamierzam wziąć kredyt na mieskzanie i zakupić w trójmieście .

nieuczciwy pośrednik-skąd mam wiedzieć?

Gawlątko / 2011-05-19 13:32
Witam serdecznie!! W przyszłym roku akademickim zamierzam wynająć mieszkanie ( mam już dość mieszkania w akademiku) , zamierzam zwrócić się o pomoc do pośrednika, tylko skąd mam wiedzieć że taki pośrednik jest uczciwy, czy tylko próbuje mnie oszukać?

Najnowsze wpisy