Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-10-21 13:19 / Tysiącznik na forum
Coraz większa kolejka ustawia się po 15 gr.
Wyraźnie idziemy na 50 gr.:-)
Wyznawcy CHEMOSA będą z dnia na dzień coraz bogatsi.

Poniedziałek jest nasz

GDA66TY / 2013-10-21 11:01 / Tysiącznik na forum
Piękny skup po 15 gr.
Witamy nowych wyznawców CHEMOSA.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-10-18 15:36 / Tysiącznik na forum
Canada spokojniej przyjęła odwiert w Brunei.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-10-17 19:43 / Tysiącznik na forum
Obroty wzrosły i emocje na CHEMOSIE też są coraz większe. Idziemy na 50 gr. !!! :-)
Jutro piątek dzień korekty zobaczymy jak przetestowany będzie nasz CHEMOSIK :-)
Poniedziałek jest nasz.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-10-16 16:56 / Tysiącznik na forum
Robi się coraz więcej zleceń na kupno po 14 gr.
Wygląda na to że idziemy szczebel wyżej.

Re: WIG20 nie obronił ważnego poziomu

GDA66TY / 2013-10-14 20:44 / Tysiącznik na forum
Skoro wszyscy strzelają ważnymi poziomami to wtrącę że ważny poziom był na WIG-20 przy 2450pkt. teraz to dzida 2700pkt. Potem zacznie się kombinowanie.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-10-14 16:30 / Tysiącznik na forum
Dzisiejszy dzień coraz bardziej mnie utwierdza w tym że moje kupno akcji to był dobry moment po dobrej cenie. Idziemy na 50gr.
ignorujmy debili

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-10-12 12:47 / Tysiącznik na forum
Wybicie WIG-20 powyżej 2450 pkt. otwiera ścieżkę wzrostu do 2750 pkt. a nawet wyżej.
CHEMOS w tym czasie wystarczająco ubił dno aby się odbić na 20gr. oczywiście na początek bo przecież idziemy na 50gr.
Motto na naszym wątku brzmi: Ignorujmy debili !

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-10-12 09:40 / Tysiącznik na forum
Wczoraj w pewnym momencie zrobił się dziwny ruch i wzrost. Czyżby coś było na rzeczy ???
Wygląda to tak jakby CANADA była bliżej przecieku informacji.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-10-11 13:08 / Tysiącznik na forum
Zwiększyła się ilość desperatów po 14gr.
Widać że zanosi się na fajny przemiał. Oby się sprawdziło. Przeczekamy ,zarobimy :-)

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-10-11 10:59 / Tysiącznik na forum
Spokojnie przeczekamy aż się doczekamy.
Swoją drogą to chętnie dokupię troszkę po 0,13zł. bo mam mały przypływ gotówki.
Raczej nie do zrealizowania.

Chemoservis-Dwory SA: Przekroczenie kryterium łącznej wartości umowy znaczącej Emitenta

GDA66TY / 2013-10-09 13:50 / Tysiącznik na forum
Zarząd Chemoservis-Dwory S.A. ("Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu 9 października 2013 roku, łączna wartość umów z Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. S.K.A. w okresie od dnia 30 lipca 2013 roku (RB 25/2013) wynosi 7.099.034,40 zł (słownie: siedem milionów dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy trzydzieści cztery złote 40/100) + VAT, z których największą wartość stanowi umowa zawarta w ramach konsorcjum: Chemoservis-Dwory S.A., Chemont Sp. z o.o., Zakład Budowy Aparatury Chemicznej "ZBACH" Sp. z o.o. na wykonanie kompletnej dostawy wymienników płaszczowo-rurowych w ramach projektu pt. "Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania kauczuków SSBR X3". Wynagrodzenie należne za wykonanie przedmiotu umowy wynosi 1.100.000,00 (słownie: jeden milion sto tysięcy 00/100) euro, tj. 4.608.560,00 (słownie: cztery miliony sześćset osiem tysięcy pięćset sześćdziesiąt 00/100) złotych przeliczonych wg średniego kursu NBP z 08.10.2013 r. + VAT.
W przedmiotowej umowie przewidziano kary umowne za:

• opóźnienia w dostawie najważniejszej dokumentacji (oznaczonej w dokumentacji DDR) w wysokości 1% całkowitej wartości zamówienia, za każdy tydzień opóźnienia, jednak nie więcej niż 5% całkowitej wartości zamówienia,
• opóźnienia w dostawie dokumentacji nie obejmującej w/w punkt w wysokości 100 euro za każdy dokument, za każdy dzień opóźnienia jednak nie więcej niż 2% wartości zamówienia,
• opóźnienia w dostawie towarów w wysokości 2% całkowitej wartości zamówienia za każdy rozpoczęty tydzień opóźnienia, 1,5% całkowitej wartości zamówienia za drugi i trzeci tydzień opóźnienia, 1% całkowitej wartości zamówienia za czwarty tydzień opóźnienia.

Wysokość kar za opóźnienia nie może przekroczyć 10% całkowitej wartości zamówienia. Maksymalna wysokość kar umownych nie może przekroczyć 15% całkowitej wartości zamówienia.

Kryterium znaczącej umowy wynika z przekroczenia 10% wartości kapitałów własnych Chemoservis-Dwory S.A. na dzień 30 czerwca 2013 roku.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-10-07 16:48 / Tysiącznik na forum
Spokojnie gra na przeczekanie trwa.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-10-04 17:16 / Tysiącznik na forum
Oczekiwałem więcej ale jak na piątek to i tak jest bardzo dobrze. Dzisiaj WIG-20 na grubym minusie a my idziemy pod prąd na 50 gr. :-)

Nigeria zapala zielone światło dla inwestycji Jana Kulczyka

GDA66TY / 2013-10-04 17:00 / Tysiącznik na forum
Nigeryjski rząd uhonorował Jana Kulczyka prestiżowym tytułem "Przyjaciela Nigerii". W ten sposób postanowił docenić wkład najbogatszego Polaka w rozwój gospodarczy największego afrykańskiego kraju, promocję oraz budowanie relacji biznesowych pomiędzy Nigerią a Polską. Jan Kulczyk jest pierwszym przedsiębiorcą na świecie, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie.
- Żeby były sukcesy w biznesie musi być miłość, pasja, fascynacja, ale też zrozumienie i przyjaźń. Poważny biznes zawsze się dzieje między ludźmi - tłumaczy Kulczyk. - Jeżeli ja nie mam w danym miejscu zaufanych partnerów, zaufanych przyjaciół - to tam nie inwestuję.

Najbogatszy Polak myśli już o innych niż przemysł wydobywczy kierunkach inwestycji w Nigerii. Na razie nie ujawnia jednak szczegółów planowanych przedsięwzięć.

- Przygotowujemy jeszcze dwa potężne projekty. Nie mogę niestety zdradzić w tej chwili szczegółów. Mam taką cechę, że mówię o faktach, a nie o marzeniach - mówi przewodniczący Rady Nadzorczej Kulczyk Investments.
Imperium Kulczyka coraz mocniej idzie w siłę.
Oznacza to że SERINUS EN. też będzie coraz to mocniejsze.

Najnowsze wpisy