Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-10-04 09:20 / Tysiącznik na forum
Spoglądając dzisiaj na TKO byłem nieco poirytowany myśląc że wisi jakieś info.
Na otwarciu jednak czar prysł :-)
Wydaje mi się że do poniedziałku ukarze się lawina nowych info. mam nadzieję że pozytywnych.:-) W końcu po to tutaj zainwestowałem.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-10-04 09:14 / Tysiącznik na forum
Piątek zazwyczaj(bynajmniej z rana) jest dniem spadkowym. Mimo wszystko to 15 gr. mogło by zostać w końcu wchłonięte wszak przy tej cenie to taka ilość nie jest jakimś wielkim wyzwaniem.
Idziemy na 50 gr. :-)

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-09-27 12:46 / Tysiącznik na forum
Zarząd Chemoservis-Dwory S.A. ("Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu 25.09.2013 roku powziął informację o otrzymaniu istotnego zamówienia, które będzie realizowane w ramach konsorcjum: CHEMOSERVIS-DWORY S.A., CHEMONT Sp. z o.o., Zakład Budowy Aparatury Chemicznej "ZBACH" Sp. z o.o. dla Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. S.K.A.. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dostawy wymienników płaszczowo-rurowych w ramach projektu pt. "Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania kauczuków SSBR X3" na terenie zakładu produkcyjnego w Oświęcimiu, za wynagrodzeniem netto w wysokości 1.100.000,00 (słownie: jeden milion sto tysięcy 00/100) euro, tj. 4.652.010,00 (słownie: cztery miliony sześćset pięćdziesiąt dwa tysiące dziesięć 00/100) złotych przeliczonych wg średniego kursu NBP z dnia 24.09.2013 roku. Dostawa przedmiotu umowy odbywać się będzie etapami:

 I etap - pierwszy tydzień maja 2014 roku.
 II etap - do 31 maja 2014 roku.

Z punktu widzenia Emitenta niniejsze zamówienie istotnie wpłynie na przyszłe wyniki gospodarcze Spółki.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-09-26 09:28 / Tysiącznik na forum
Odezwał się fachman bogaty czesio.
Ja ciebie nieobrażam.
bogaty czesio / 83.21.152.*

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-09-26 08:47 / Tysiącznik na forum
alicja akcje kupiłem na początku sierpnia a więc długo nie gadam.
wcześniej gdy sie wypowiadałem to bez posiadania akcji.
miałem je ze 4 lata temu ale na DT

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-09-25 17:04 / Tysiącznik na forum
Jak na nasz chemosik to obroty dzisiaj były niczego sobie. Cierpliwość popłaci :-)
Zimna krew.!

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-09-21 21:14 / Tysiącznik na forum
Jest takie powiedzenie
" nie korzystaj z rad biedaków"

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-09-21 20:57 / Tysiącznik na forum

GDA66Ty ani razu nie odniósł się merytorycznie do machlojek Kulczyka, a jedynie okłada obelgami tych, którzy piętnują dominującego inwestora.

Dlaczego wciągasz w to osoby trzecie ? przecież jeżdżę tylko po tobie.
Zresztą to już nie ważne bo liczą się tylko dyskusje na zamkniętych forach z ludźmi którzy dysponują konkretną gotówką.
Ty jesteś nikim !!!

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-09-18 23:44 / Tysiącznik na forum
Rzadko mi się zdarza komentować takie beznadziejne wpisy. Coraz rzadziej (oczywiście z twojego powodu ) też tu zaglądam.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-09-18 23:22 / Tysiącznik na forum

Nieważne czy były to wpisy mądre, czy też mniej mądre. Normalna koleją rzeczy do opinii mądrych odnosiliśmy się z szacunkiem, zaś te głupawe po prostu były przemilczane.

Błąd z twojej strony,te wpisy są bardzo ważne bo świadczą o jakości.
Tzw. segregacja.
Twoje wpisy też już zostały zaszufladkowane.
Śmieszy mnie to że swoją nieudolnością inwestycyjną obarczasz Kulczyka.
Na początek troszkę poczytaj zanim znowu się ośmieszysz ze swoimi sposobami czujności inwestycyjnej. Nie walcz z trendem i sprzedawaj kiedy szer. rynek leci na pysk bo nawet jak SERINUS trafi na rezerwuar z benzyną bezołowiową to i tak będzie cena akcji spadać. Standard. Nie becz tylko myśl.
Śledzę SERINUS od samego początku i od samego początku jestem na tym wątku. Nie pieprz mi tu o częstotliwości wpisów bo Ty jesteś przyczyną spieprzenia jakości tego forum. Tzw. mądrala :-)

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-09-17 17:16 / Tysiącznik na forum
Oj jaki niedobry ten Kulczyk.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-09-17 11:02 / Tysiącznik na forum
Intensywność wpisów na forum się uspokoiła oznacza to że pesymistyczni idioci nie majac argumentów wykruszyli się.

TAKA SOBIE CIEKAWOSTKA DLA SWOJAKÓW

GDA66TY / 2013-09-15 18:42 / Tysiącznik na forum
Nawet 1,4 bln baryłek ekwiwalentu ropy naftowej może wciąż znajdować się w konwencjonalnych złożach ropy i gazu na całym świecie - wynika z szacunków firmy Wood Mackenzie. Największy potencjał kryje Bliski Wschód, Europa jest na końcu zestawienia. Wood Mackenzie oszacował łączne potencjalne zasoby światowych złóż ropy i gazu, które do tej pory nie były eksploatowane. Spośród 1,4 bln baryłek aż 1,1 bln to zasoby znajdujące się w złożach, co do których nie ma obecnie żadnych planów eksploatacji."Ponad połowa spośród zasobów, które ujęliśmy w zestawieniu to rezerwy, które naszym zdaniem są potencjalnie ekonomicznie opłacalne przy naszych założeniach cenowych. Ich łączną wartość szacujemy na około 760 mld dolarów" - mówi David Highton, główny analityk w dziale upstream w Wood Mackenzie.

Analizując poszczególne rejony świata Wood Mackenzie największy potencjał nieeksploatowanych dotąd złóż dostrzega na Bliskim Wschodzie - mogą one zawierać węglowodory o wartości 185 mld dolarów. W Ameryce Łacińskiej wartość zasobów oszacowano na 149 mld dolarów, w Ameryce Północnej na 132 mld dolarów, w Afryce na 125 mld dolarów, Rosji i rejonie Morza Kaspijskiego na 78 mld, w rejonie Azji i Pacyfiku na 67 mld a w Europie na 24 mld dolarów.

Spółka nie brała pod uwagę potencjału złóż niekonwencjonalnych.

"Na czele wciąż znajduje się rejon Bliskiego Wschodu z potencjalnymi zasobami na poziomie 367 mld baryłek. Głównym aktywem w tym rejonie jest gigantyczne złoże Pars, znajdujące się pod dnem Zatoki Perskiej, pomiędzy Katarem a Iranem. Połączone zasoby obu tych krajów czynią z Pars największe pojedyncze złoże na świecie" - uważa Highton.

Eksperci Wood Mackenzie zauważają jednak, że regiony o największym potencjale nieeksploatowanych dotąd zasobów są zazwyczaj miejscami o utrudnionym dostępie dla spółek naftowych - mowa o niektórych rejonach Bliskiego Wschodu, Rosji czy Ameryki Łacińskiej.

Pozostałe 300 mld baryłek ekwiwalentu ropy to zasoby, których eksploatacja powinna ruszyć w ciągu najbliższych 10 lat.

Autorzy raportu zauważają również, że około 60 proc. uwzględnianych przez nich zasobów to gaz, a tylko 40 proc. ropa. W niektórych rejonach te proporcje wyglądają jednak inaczej - przykładowo w rejonie Azji i Pacyfiku gaz stanowi aż 85 proc. wszystkich zasobów. Z kolei w przypadku obu Ameryk zdecydowanie dominuje ropa naftowa (około 90 proc. zasobów to węglowodory płynne).

Według Wood Mackenzie, wykorzystanie potencjału istniejących złóż węglowodorów nie będzie jednak łatwe. "Istnieje szereg przeszkód i komplikacji, które konsekwentnie utrudniają zagospodarowanie tych złóż. Chodzi zarówno o czynniki polityczne (niestabilność niektórych rejonów), rynkowe (brak lokalnych rynków zbytu) czy techniczne (brak odpowiedniej infrastruktury). Do tego dochodzą jeszcze coraz częściej czynniki środowiskowe czy zwyczajnie niewielki potencjał pojedynczych złóż" - wylicza David Highton.

Nie wyklucza jednak, że wraz z postępem technologicznym, rozwojem wiedzy technicznej, wzrostem nakładów inwestycyjnych w przyszłości możliwe będzie rozpoczęcie eksploatacji tych zasobów.

W najbliższym czasie akcje SERINUS ENERGY będą hitem !!!

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-09-15 18:05 / Tysiącznik na forum
Oj jaki niedobry ten Kulczyk oj niedobry.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-09-11 19:13 / Tysiącznik na forum
Alicja spokojnie cierpliwość popłaca.
Dzisiejszy dzień robi techniczny dobry zwrot.

Najnowsze wpisy