Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-07-25 17:12 / Tysiącznik na forum
Ojojo jaki ten Kulczyk i Korczak niedobrzy są ojojoj. I co teraz ale nas zrobili na szaro ojojo

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-07-25 16:32 / Tysiącznik na forum
Spokojnie cierpliwi będą wynagrodzeni.
Kulczyk to nie Krauze !!!

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-07-25 16:31 / Tysiącznik na forum
Przykład
Serinus Energy (dawny KOV) będzie współpracował z Dutco Energy przy realizacji nowych nowych projektów na terenie swoich koncesji w Tunezji - poinformowała spółka w komunikacie

Firmy współpracować będą przy pracach związanych z poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej oraz gazu ziemnego w Tunezji.

Serinus udostępnił Dutco Energy opcję nabycia udziału w Bloku L w Brunei w zamian za udzielenie kredytu w wysokości 15 mln USD.

Nowy partner ma prawo nabyć od 5 do 15 proc. udziałów w bloku poszukiwawczym, a za każdy punkt procentowy będzie musiał zapłacić 1 mln USD. Oznacza to, że jeśli Dutco zechce skorzystać z opcji i włączyć się do operacji w Brunei, to kredyt zostanie spłacony bezgotówkowo przy pomocy udziałów. Na tę decyzję spółka będzie miała 31 dni od dnia ogłoszenia wyników testów odwiertu poszukiwawczego. Prawo Dutco Energy do nabycia udziałów w Bloku L jest uwarunkowane uzyskaniem zgody PetroleumBRUNEI, który jest regulatorem w Bloku L i prawem pierwokupu przysługującym obecnym partnerom w Bloku L.

Umowa kredytowa została zawarta na 12 miesięcy, a odsetki będą naliczane od kwot wymagalnych według rocznej stawki wynoszącej 12 proc. Ponadto Dutco Energy może zamienić kwoty z umowy na akcje zwykłe Serinus Energy.

- Współpraca z Dutco Energy znacznie zwiększa nasze możliwości finansowe i operacyjne. Przy zaangażowaniu partnera i wzajemnym uzupełnianiu się doświadczeniem i umiejętnościami, wzrastają nasze wspólne szanse na sukces wydobywczy. Mamy również nadzieję, że realizacja tunezyjskiego projektu będzie początkiem owocnej współpracy i że w przyszłości Serinus oraz Dutco będą miały okazję do zacieśnienia partnerskich więzów– powiedział cytowany w komunikacie Jakub Korczak, wiceprezes ds. relacji inwestorskich i dyrektor operacji w Europie Środkowo-Wschodniej Serinus Energy.

Dutco Energy jest spółką zależną (100 proc. udziałów) Dubai Transport Company LLC, niepublicznej spółki z siedzibą w Dubaju.
Spokojnie z opanowaniem pomału do przodu a będzie dobrze :-)
Grunt to aby panować nad tym co się ma !

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-07-25 16:30 / Tysiącznik na forum
Dzielmy się tym co się w SERINUS dzieje.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-07-25 16:29 / Tysiącznik na forum
Panowie i panie nie sensu wpisywać głupot ajajaj jaki ten Kulczyk niedobry lub ajajaj jaki niedobry ten Korczak.Non stop powielany problem. Czekamy na wynik wiercenia w Brunei. Oby był sukces.

Re: KOV

GDA66TY / 2013-07-20 09:48 / Tysiącznik na forum
Serinus Energy (dawny KOV) będzie współpracował z Dutco Energy przy realizacji nowych nowych projektów na terenie swoich koncesji w Tunezji - poinformowała spółka w komunikacie

Firmy współpracować będą przy pracach związanych z poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej oraz gazu ziemnego w Tunezji.

Serinus udostępnił Dutco Energy opcję nabycia udziału w Bloku L w Brunei w zamian za udzielenie kredytu w wysokości 15 mln USD.

Nowy partner ma prawo nabyć od 5 do 15 proc. udziałów w bloku poszukiwawczym, a za każdy punkt procentowy będzie musiał zapłacić 1 mln USD. Oznacza to, że jeśli Dutco zechce skorzystać z opcji i włączyć się do operacji w Brunei, to kredyt zostanie spłacony bezgotówkowo przy pomocy udziałów. Na tę decyzję spółka będzie miała 31 dni od dnia ogłoszenia wyników testów odwiertu poszukiwawczego. Prawo Dutco Energy do nabycia udziałów w Bloku L jest uwarunkowane uzyskaniem zgody PetroleumBRUNEI, który jest regulatorem w Bloku L i prawem pierwokupu przysługującym obecnym partnerom w Bloku L.

Umowa kredytowa została zawarta na 12 miesięcy, a odsetki będą naliczane od kwot wymagalnych według rocznej stawki wynoszącej 12 proc. Ponadto Dutco Energy może zamienić kwoty z umowy na akcje zwykłe Serinus Energy.

- Współpraca z Dutco Energy znacznie zwiększa nasze możliwości finansowe i operacyjne. Przy zaangażowaniu partnera i wzajemnym uzupełnianiu się doświadczeniem i umiejętnościami, wzrastają nasze wspólne szanse na sukces wydobywczy. Mamy również nadzieję, że realizacja tunezyjskiego projektu będzie początkiem owocnej współpracy i że w przyszłości Serinus oraz Dutco będą miały okazję do zacieśnienia partnerskich więzów– powiedział cytowany w komunikacie Jakub Korczak, wiceprezes ds. relacji inwestorskich i dyrektor operacji w Europie Środkowo-Wschodniej Serinus Energy.

Dutco Energy jest spółką zależną (100 proc. udziałów) Dubai Transport Company LLC, niepublicznej spółki z siedzibą w Dubaju.
Spokojnie z opanowaniem pomału do przodu a będzie dobrze :-)
Grunt to aby panować nad tym co się ma !

Re: PETROLINV

GDA66TY / 2013-07-19 17:31 / Tysiącznik na forum
Problem polega na tym że wchodząc na spółkę SERINUS i pukając w zakładkę forum to nie działa rozumiesz głupcze ! ???
Jest to normalny problem techniczny występujący na spółkach zmieniających nazwę.
A to że można rozmawiać na wątku KOV tudzież na wątku SERINUS założonym przez j47 to każdy wie.

Re: KOV

GDA66TY / 2013-07-04 07:54 / Tysiącznik na forum
No to dzisiaj dzień 1 notowań !

Re: Partia Swoboda przeciwna wizycie Komorowskiego na Wołyniu

GDA66TY / 2013-07-02 22:57 / Tysiącznik na forum
Swoją kobietę niech tam wyśle a sam niech zajmie się bezprawnymi poczynaniami sadów i innych urzędów tudzież urzędników.
Tyle nieprawidłowości wykrywają dziennikarze a ten facet jeździ oglądać ławeczki nazwane jego imieniem. i opowiada dzieciom w szkołach jak to było gdy był młody. Ten prezydent to jakieś nieporozumienie.

Re: KOV

GDA66TY / 2013-07-02 20:12 / Tysiącznik na forum
Jeżeli do mnie pijesz to nie myl pojęć bo wiesz że nie rzucam błotem w osoby krytykujące spółkę. Tylko chodzi mi o twój wyjątkowy sposób kupowania akcji. Dziwi mnie fakt że jak można kupić akcje spółki z góry zakładając że to nie trafny zakup i się straci !!! Co do poniesionych porażek spółki to takie wpisy są nawet wskazane. Na pewno podziękuje takiej osobie która napisze o jakiejś poważnej klęsce a ja po przeczytaniu zdążę w porę uciec. Jednak na dzień dzisiejszy tragedii takowej nie dostrzegam.

Re: PETROLINV

GDA66TY / 2013-06-29 17:31 / Tysiącznik na forum
ja tesz tak se myśle i muwie a czemó nie.
a ftedy to i morze 5 złotych bendzie.

Re: JSW

GDA66TY / 2013-06-25 18:12 / Tysiącznik na forum
Poniżej 45zł.

KOV rusza na podbój Tunezji GALERIA

GDA66TY / 2013-06-24 12:24 / Tysiącznik na forum
http://kulczykoil.pb.pl/foto/3185743,20831,72068,65654,obrazek

Najbogatsi Polacy według Wprost

GDA66TY / 2013-06-24 12:16 / Tysiącznik na forum
Tygodnik Wprost opublikował najnowszy ranking najbogatszych Polaków.
Pierwsza trójka w porównaniu do ubiegłorocznego rankingu utrzymała pozycje, choć majątek liderów wyraźnie wzrósł.

Na pierwszym miejscu znaleźli się Jan i Sebastian Kulczykowie, których majątek oszacowano na 12,5 mld zł. Sebastian Kulczyk to syn Jana Kulczyka. W ciągu roku ma przejąć rządy nad rodzinnym imperium, podkreśla Wprost.W ubiegłym roku Jan Kulczyk występował w zestawieniu sam, a jego majątek oszacowany był na 9,7 mld zł.

Można powiedzieć że jesteśmy w dobrych rękach :-)

Re: KOV

GDA66TY / 2013-06-23 20:23 / Tysiącznik na forum
Przepraszam bo wiem jak odbiera takie wpisy ktoś kto ma w rodzinie kogoś chorego np. na mukowiscydozę nawet nie wiem czy dobrze to napisałem. Z drugiej jednak strony ciężko mi określić kogoś inaczej gdy wchodzi w spółkę zakładając z góry że na tym zakupie straci.
Często padają na forach pytania typu kim ty jesteś. Kolegą Kulczyka czy np. Karkosika.
Odpowiadam wówczas że jestem inwestorem danej spółki. Kupiłem tą spółkę bo jestem bardzo mocno przekonany że na niej zarobię.
Zadaję wówczas pytanie czy znasz kogoś kto kupuje spółkę z góry zakładając że na tym zakupie straci ? Do niedawna nie znałem ale teraz już jednego znam.

Najnowsze wpisy