Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: CENSTALGD

GDA66TY / 2009-11-17 16:50 / Tysiącznik na forum
Teraz to już totalna wyprzedaż. Co się dzieje? Bankrut czy co?
GDA66TY / 2009-11-16 21:20 / Tysiącznik na forum
Jurkos jak już byłeś evelinem to chciałem ci napisać że wszyscy widzą że ty i boss1 to ta sama osoba. Ale teraz już muszę ci to napisać żebyś dalej nie brnął.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-11-16 19:12 / Tysiącznik na forum
Raport tej spółki należy przeczytać od dechy do dechy. Tutaj kupujemy przyszłą wartość sp. SKOTAN. Mam wpompowane w tą spółkę konkretne pieniądze które wyciągnę najwcześniej 1.12.2010 r. Jak ktoś będzie pamiętał ten wpis to niech sobie wtedy policzy ile zarobiłem na jednej akcji. A jaki prezent sobie sprawię na święta to wam napiszę jak ten dzień nadejdzie. Jak na razie to idziemy na 4 złote. Pozdrowienia dla wszystkich.
GDA66TY / 2009-11-14 11:29 / Tysiącznik na forum
Raport kwartalny nie ciekawy ale jest światełko w tunelu.

Re: SWARZEDZ

GDA66TY / 2009-11-14 11:24 / Tysiącznik na forum
Co najmniej 20 firm zamierza w najbliższym czasie przeprowadzić emisje walorów – wynika z analizy „Parkietu”. Największe będą oferty Banku Millennium i CEDC
Analitycy twierdzą, że rynek wtórny odżywa. Co najmniej 20 firm zamierza w najbliższym czasie przeprowadzić emisje walorów - wynika z analizy
źródło: PARKIET
Analitycy twierdzą, że rynek wtórny odżywa. Co najmniej 20 firm zamierza w najbliższym czasie przeprowadzić emisje walorów - wynika z analizy "Parkietu"
+zobacz więcej

Analitycy twierdzą, że rynek wtórny odżywa. Potwierdzają to zapowiedzi emitentów. Co najmniej 20 spółek zamierza w najbliższym czasie wyemitować akcje. Ich łączna wartość może sięgnąć 3 mld zł.

– Liczne zapowiedzi wtórnych emisji można rzeczywiście interpretować jako poprawę klimatu inwestycyjnego, który jest bezdyskusyjnie lepszy niż na przykład na początku bieżącego roku – komentuje Bogdan Duszka, dyrektor wydziału rynku pierwotnego Domu Maklerskiego BOŚ. Analitycy podkreślają jednak, że spółki, które planują inwestycje, często nie mają innego wyjścia niż pozyskanie kapitału z giełdy, bo banki wciąż nie są skłonne udzielać kredytów.

Większość spółek planuje emisje z prawem poboru. Wśród nich znajduje się Bank Millennium, który może sprzedać akcje o wartości około miliarda złotych. Niewiele niższa będzie oferta spółki CEDC. Według zapowiedzi powinna mieć wartość około 327 mln dolarów. Inne spółki, które planują przeprowadzić emisję akcji z prawem poboru, to m.in. Boryszew, Bytom, Próchnik oraz Gant.

Większość firm zamierza przeznaczyć pieniądze ze sprzedaży akcji na inwestycje. Jednak w niektórych przypadkach oferty będą miały charakter ratunkowy. To dotyczy m.in. Vistuli (emisja dla Fortis Banku) oraz Swarzędza.
PARKIET
GDA66TY / 2009-11-11 21:43 / Tysiącznik na forum
Nie odpowiadam bo nie siedzę na forum non stop. Jak cię czytam to mam wrażenie że golf który nosisz latem i zimą czas zdjąć bo tamuje ci dostęp tlenu do mózgu.
GDA66TY / 2009-11-11 21:40 / Tysiącznik na forum
Jest kilka wartych uwagi ale zacznę je rekomendować jak zapakuje się w nie po całości. Ewentualnie mail. Lub jak ktoś ma dostęp do forum galla333 to zna temat.
GDA66TY / 2009-11-10 16:35 / Tysiącznik na forum
Ja nikogo do niczego nie namawiam. Jeżeli są tu tak jak mówisz studenci z drobną kaską i mają w palcu AT z zastosowaniem współczynników Fibonacciego to życzę sukcesów. Ja mam to dosyć dobrze opanowane i powiem ci ze te wykresy super dobrze mi się rysują na istniejących już wykresach ale jak rysuje wychodząc w przód to na 5 razy 4 razy wykres jakoś dziwnie idzie w drugą stronę.
Dlatego osobiście wolę przeczekać trend boczny na tej spółce bo ja też tak jak i ty aż tak pazerny nie jestem.
GDA66TY / 2009-11-10 16:03 / Tysiącznik na forum
Wrzucasz temat do którego co jakiś czas ktoś wraca. Powiem ci tylko że można i tak i tak. :-) Najważniejsze aby wyjść na tym do przodu.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-11-10 08:55 / Tysiącznik na forum
Poczytaliśmy wszystkie wizjonerskie wypowiedzi teraz nadszedł czas na chwilkę prawdy w rzeczywistości.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-11-09 23:15 / Tysiącznik na forum
USA mocno na plusie. Imperium Karkosika prawie 8% na plusie. Złotówka się znacząco umacnia. Chyba zanosi się na nowe szczyty. Będzie jazda. Nie wiem czy mnie czytacie ale wyraźnie akcentowałem kiedy dzisiaj należało kupować akcje. Jutro już tak łatwo nie będzie bo inwestorzy z zewnątrz nie pozwolą na tanie zakupy.
GDA66TY / 2009-11-09 15:47 / Tysiącznik na forum
A ty co? patrzysz na kurs z 20sto minutowym opóźnieniem?

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-11-09 15:43 / Tysiącznik na forum
Pablo chyba lepiej będzie jak 2,90zł.
GDA66TY / 2009-11-09 15:38 / Tysiącznik na forum
Zapisz to sobie w jakimś notesie i czytaj rano i wieczorem.
GDA66TY / 2009-11-09 15:37 / Tysiącznik na forum
Właśnie tak jest. To dobrze że to cytujesz. Rób to jak najczęściej.

Najnowsze wpisy