Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

GDA66TY / 2009-11-05 17:29 / Tysiącznik na forum
Z przebąkiwań o wyniku za III kwartał. Ale ja tak wysoko nie mierzę. Chociaż nie miał bym nic przeciwko.:-)))
GDA66TY / 2009-11-05 17:24 / Tysiącznik na forum
Będziemy świętować w Sopocie bo na pewno cena akcji przekroczy 3 złote już na stałe.

Re: Eksperci miażdżą rząd: Emerytury będą niższe

GDA66TY / 2009-11-05 17:19 / Tysiącznik na forum
Jeżdżę samochodem już 29 lat a od 24 lat jeżdżę tą samą trasą prawie każdego dnia i spotykałem na tej drodze policjanta z drogówki który stał z radarem. Okazało się ze poszedł na emeryturę. Ja się pytam co takiego ciężkiego było w pracy którą on wykonywał i do tego jeszcze dorabiał bokiem do kieszeni. Dlaczego ten facet poszedł na emeryturę w wieku 40stu lat a murarz będzie musiał robić do 67 lat. Powiedzcie mi kto ciężej pracuje murarz czy ten facet z drogówki? Najdziwniejsze z tego jest to ze ten policjant mając taką emeryturę stoi teraz z radarem w tym samym miejscu ale już jako straż gminna. Ciekawe ile zarabia bo do kieszeni chyba już nic bo to fotoradar.
To hańba tak to my nigdy z tym ZUS do ładu nie dojdziemy.
Jest to jeden z wielkich absurdów. Jak oni śmią protestować przed Sejmem.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-11-05 15:44 / Tysiącznik na forum
Jak już od pewnego czasu wiadomo to biopaliwa w sp. SKOTAN zeszły na dalszy plan. Nie ma co wiec debatować nad problemem czy ktoś to zatankuje czy nie. Bardziej należy się skłaniać ku problemowi czy krowy tą nową paszę z drożdżami produkowanymi przez SKOTAN będą żarły :-) Ja słyszałem że krowy ciągną do tej paszy do tego stopnia że się od niej uzależniają a mleko podobno będzie tak smaczne że spożycie wzrośnie 10cio krotnie :-)

Re: ALCHEMIA

GDA66TY / 2009-11-05 12:53 / Tysiącznik na forum
Hehe nie bierzcie sobie słów tego buraka niedzielana do siebie. Facet był zablokowany przez moderatora za nie cenzuralne wypowiedzi. Po odblokowaniu zachowuje się jak pies spuszczony z łańcucha. Pozostaje tylko czekać jak zostanie złapany przez hycla i znowu uwiązany do budy hehe.
ALCHEMIA od poniedziałku w górę. Cierpliwi doczekają się szybkiego wzrostu na 15 zł.

Re: PRONOX

GDA66TY / 2009-11-05 12:47 / Tysiącznik na forum
Powiem krótko. Tylko przesiadka na SKOTAN uratuje wasze pieniądze.

Re: PRONOX

GDA66TY / 2009-11-05 12:39 / Tysiącznik na forum
Wydaje mi się że osoby które wchodzą w tą spółkę to próbują szybko zarobić. Oczywiście mam na myśli większość. Jedni robią to bezmyślnie inni patrząc na AT. Analiza techniczna nie jest łatwa do opanowania i sporo osób w niej się myli lub interpretuje ją pod siebie. Jest to takie ważenie chciwości ze strachem. Myślę że teraz strach weźmie górę i przerodzi się w paniczną wyprzedaż. Jeżeli PRONOX dojdzie do 50ciu groszy po czym powróci na normalne notowania to osobiście go kupię ale i tak go sprzedam po niżej teraźniejszej ceny.
GDA66TY / 2009-11-05 10:05 / Tysiącznik na forum
Twój nie twój dobrze że się tu pojawił. Są jeszcze ludzie którzy wiedzą po co jest to forum. Dzięki.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-11-04 17:41 / Tysiącznik na forum
Zanosi się dzisiaj w USA na spory wzrost.
GDA66TY / 2009-11-04 08:10 / Tysiącznik na forum
Po takim manewrze SWARZĘDZ będzie miał 699103804 akcji. Są one do podciągnięcia w górę ale kokosów nie wiadomo jakich osobiście bym się nie spodziewał.
GDA66TY / 2009-11-04 07:54 / Tysiącznik na forum
Jeżeli masz 10 tyś. akcji i dokupisz 30 tyś. akcji to razem masz 40 tyś akcji. Taka sobie czysta matematyka :-) No i jeszcze pozostaje obliczyć sobie średnią arytmetyczną ceny akcji. Ale myślę że tego nie trzeba ci tłumaczyć.
GDA66TY / 2009-11-02 22:02 / Tysiącznik na forum
Nie ubliżaj mu bo on tobie nie ubliża. gall333 szybko się zniechęca do wypowiedzi na forum na którym pojawiają się takie przygłupy. W sumie ma racje po co się zniżać do takiego poziomu dyskusji. O czym tu z tobą klikać? O gównach?
GDA66TY / 2009-11-02 21:49 / Tysiącznik na forum
Jak to łatwo można komuś ubliżyć przez internet. Wyzwać od pajaców itd. itp. Jaki ty musisz być biedny w tym swoim realnym świecie.
GDA66TY / 2009-11-02 21:45 / Tysiącznik na forum
Większość moich wpisów to są cytaty po to aby ktoś sobie coś zaczął uzmysławiać i bardzo bym był ci zobowiązany gdybyś też czasem coś zacytował.
GDA66TY / 2009-11-02 19:12 / Tysiącznik na forum
No właśnie ty tego nie zrozumiesz.

Najnowsze wpisy