Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2013-02-11 21:55 / Tysiącznik na forum
Tak sobie analizuję tą nową emisję i mam takie dziwne spostrzeżenie że to jest spółka typowo eksperymentalna. Wdrażane są tu pionierskie instalacje i do tego pan Karkosik eksperymentuje na wdrożeniu nowej emisji bo przecież on tu będzie największym wygranym lub (w co wątpię) przegranym.

Re: PETROLINV

GDA66TY / 2013-02-11 21:49 / Tysiącznik na forum
Obawiam się że właśnie ta spółka została doceniona i to solidnie i dobitnie w pełnym tego słowa znaczeniu.

Re: PETROLINV

GDA66TY / 2013-02-11 12:02 / Tysiącznik na forum
Cieszę się że to dostrzegłeś to celowość wpisu na którego krytykę czekałem :-)
Dodam że dość długo to trwało.

Re: KOV

GDA66TY / 2013-02-11 11:51 / Tysiącznik na forum
Zaczyna się wycinka króciaków.
Wygląda to obiecująco.
Podejrzewam że zaczyna się ustawka pod lawinę pozytywnych informacji.

Re: PETROLINV

GDA66TY / 2013-02-10 16:35 / Tysiącznik na forum
0,60 gr. - porażka.
Taki błąd w śród osób inwestujących na giełdzie jest niedopuszczalny. Mogę tylko dodać że nie dziwi mnie to że jest popełniany najczęściej na tym forum. Generalnie to ktoś tu musi się dać łapać na kupowanie akcji tej spółki.

Re: KOV

GDA66TY / 2013-02-08 22:11 / Tysiącznik na forum
Poniedziałek zapowiada się mocny i przewidywalny dla GPW a co do KOV to liczę że osiągniemy w końcu stabilny trend wzrostowy.:-)

Re: KOV

GDA66TY / 2013-02-08 12:08 / Tysiącznik na forum
Raport roczny to podsumowanie 4 kwartałów a jakie one były to każdy (kto interesuje się spółką )wie. Ten raport jest w cenie.
Losy spółki tkwią w Brunei.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2013-02-08 12:03 / Tysiącznik na forum
Siedziałem bardzo długo na tej spółce i sporo na niej zarobiłem i mam na jej temat sporo wiedzy. Karkosik to jeden z uczciwszych i lojalniejszych inwestorów. Nie pamiętam aby kiedykolwiek robił emisję z wykluczeniem PP.
Mam nadzieję że jak dojdzie do emisji dla osób,instytucji,uprzywilejowanych to przy rozsądnym kursie bo wizerunek można szybko sobie zszargać.

Spółki dla ryzykantów

GDA66TY / 2013-02-07 16:11 / Tysiącznik na forum
Sporządziliśmy listę najbardziej ryzykownych spółek z warszawskiej giełdy. Na ich akcjach można było zarobić albo stracić nawet kilkadziesiąt procent w jeden dzień.

W pierwszej dziesiątce znalazł się też Petrolinvest nazywany królem spekulacji warszawskiego parkietu. Spółka, w której udziały posiada Ryszard Krauze, od kilku lat próbuje dowiercić się do złóż ropy i gazu. Perspektywa zysków z wydobycia surowców działa na wyobraźnię inwestorów, dlatego komunikaty spółki niejednokrotnie wywoływały spore emocje na rynku wstrząsając kursem. W ostatnim półroczu było względnie spokojnie, ale na zainteresowanie graczy spółka zawsze może liczyć.
http://www.parkiet.com/artykul/7,1306118-10-spolek-dla-graczy-o-stalowych-nerwach.html?p=1
Dziwię się tylko że nie została wymieniona spółka SKOTAN na której pięknie zarobiłem i po sprzedaży z żalem patrzyłem jak dalej rośnie.

Re: KOV

GDA66TY / 2013-02-05 11:31 / Tysiącznik na forum
Spokojnie nie ma sensu się wyrywać.
Jak to mawia djastra "pieniądze przepływają od aktywnych do cierpliwych " :-)

Re: KOV

GDA66TY / 2013-02-04 13:10 / Tysiącznik na forum
słup po prostu należy do tych łosi którzy odpowiadają na takie pytania.:-)

Re: KOV

GDA66TY / 2013-02-04 13:07 / Tysiącznik na forum
Nie tłumacz mu tego mały.
Kto mnie zna to wie.

Re: KOV

GDA66TY / 2013-02-04 12:53 / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc

Re: KOV

GDA66TY / 2013-02-04 10:49 / Tysiącznik na forum
Cieszę się że jest wokół mojej osoby takie zainteresowanie i szum. To jest dla mnie budujące bo gdy się o kimś pisze,mówi,wyszukuje się jego wpisy to oznacza że jest tego wart. Poczytaj ile się tylko da może się czegoś nauczysz.:-)
Też mógł bym wkleić w
wyszukiwarkę IP 92.55.238.* i sprawdzić pod jakimi nickami piszesz i o czym ale nie zrobię tego bo nie przedstawiasz dla mnie żadnej wartości.

Re: PETROLINV

GDA66TY / 2013-02-03 16:09 / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=hVYMwRKuB4k&feature=related

Najnowsze wpisy